Foto
Organizace Pohár

Pohár APF a jeho podmínky

 

V návaznosti na aktuální mimořádná opatření MZČR účinná od pondělí 22. listopadu 2021 se na mimořádném jednání Organizační komise APF ve čtvrtek 25. listopadu 2021 rozhodlo ve věci Poháru APF 2021/22 takto:

Pohár APF se odehraje za podmínky splnění bezinfekčnosti.

Bezinfekčnost - podmínky pro účast při zápase:
1) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu.
2) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba nařízené izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
3) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, pokud jde o osobu:
- mladší 18 let věku
- která se nemůže očkovat proti onemocnění covid-19 pro kontraindikaci
- která již započala očkování (1.dávka)

Co potřebuji vědět od zástupců týmů.
Zda váš tým dokáže hrát, nebo ne za současných podmínek bezinfekčnosti (napište nám mail sinkule@futsalpm.cz). Pokud by to nebylo možné... odhlásíme Vás a samozřejmě vrátíme celé startovné. Odpověď potřebujeme vědět do pondělí 29. 11. 2021. V týdnu by totiž již došlo na losování. 12. 12. 2021 by mělo dojít k prvním zápasům. O tom budeme případně ještě pokračující týmy informovat.
Zeptejte se ve vašich týmech a dejte prosím co nejdříve vědět.

V současné době je nahlášeno 22 týmů, uhrazené startovné má 16 týmů. Pravděpodobně tak dojde je snížení počtu přihlášených týmů do Poháru na 20, popř. 18, popř. 16 týmů. Rozhodující v tomto bude datum kdy bylo startovné týmu uhrazeno a tím potvrzeno jeho přihlášení.