Foto
Organizace Pohár

POHÁR APF 2021/22

Organizační informace k novému ročníku poháru APF.

Maximum týmů: 27

Hrací systém:
Základní část se odehraje jednokolově každý s každým ve 3 skupinách. Hrací doba 1 x 25 min. Týmy na 1. až 5. místě skupiny postupují do následného play off, spolu s nimi nejlepší na 6.místě. Osmifinále se hraje na jeden zápas 2 x 25 minut, čtvrtfinále a semifinále na dva zápasy 2 x 25 minut. Finále (jediný zápas) se odehraje v 6. 3. 2022 na Lokomotivě stejně jako finále Krajského přeboru.

Startovné:
3.700 Kč (ze startovného se hradí veškeré náklady základní části vč. pohárů a cen pro první týmy. Úhradu play-off již nezajišťuje APF, ale náklady jsou ve startovném.)

Haly:
Hrát se bude na Lokomotivě. Hrací dny jsou sobota a neděle.

Start:
Zahájení 11.12.2021 (ukončení pravděpodobně 6.3.2022)
Uzávěrka soupisek je 9.12.2021 do 23:59 hodin

Termíny:
V administraci je již možné přihlásit se do poháru APF, který se hraje během zimní přestávky městských soutěží. Tým je přihlášen, pokud se přihlásí v administraci a zaplatí startovné na účet. Uzávěrka přihlášek je 25. 11. 2021. Termíny zápasů v poháru APF jsou závazné a nelze je odložit, pokud víte, že některý z víkendů jste celý tým mimo, napište to do vytvoření rozpisu na stk@futsalpm.cz, v případě možností bude k tomuto přihlédnuto. Na svoji soupisku do poháru APF je možné zapsat jakéhokoliv hráče, který nehraje v poháru za jiný tým. V poháru APF nelze hostovat. Zároveň se na vaši soupisku nepropíšou vaši hosti ani hráči z B, C-týmu, ty je nutné na soupisku doplnit. Je možné zaregistrovat i nové hráče, kteří budou přiřazeni na jarní část soupisky. Uzávěrka soupisek pro pohár APF je 9.12.2021 do 23:59 hodin

Povinnosti:
Hráči se budou muset prokazovat bezinfekčností dle rozhodnutí APF, které vycházejí z mimořádných opatření MZČR.
V poháru APF je povinnost mít chrániče a stejné dresy, jinak hráč nebude připuštěn k utkání. Při shodné barvě dresů je možné využít rozlišovák.
Jediná povolená obuv jsou sálovky.