Foto
Město Rozhovor

Tvoje máma už je jednička!

Titul ve 2.B třídě vybojoval tým Tvoje máma a oslavuje tak postup do prvních tříd. Přečtěte si,co nám k úspěchu řekl Martin Matuška.

Jaká byla pro váš tým letošní soutěž?

Vzhledem k tomu, že jsme v loňském roce postoupili ze 3. třídy, před sezónou jsme si žádné cíle nedávali, protože jsme nevěděli, jakou máme očekávat úroveň. Na začátku se nám povedlo chytit pár povedených zápasů. Dostat se do čela tabulky a pak už jsme cíleně bojovali o postup.

Co stalo za úspěchem a postupem?

Za úspěchem letos podle mého názoru stály 3 hlavní důvody. Za prvé jsme se v porovnání s ostatními scházeli pravidelně v hojném počtu a s pěti lidmi na střídání se běhá úplně jinak, než když se točí jeden hráč. Za druhé máme dobrou partu a letos se nám podařilo dotáhnout a otočit dost zápasů, které se od začátku nevyvíjely podle našich představ. A konečně za třetí se nám letos dařilo hrát dobře od obrany a dostávali jsme opravdu málo gólů, což je do značné míry i zásluha našeho výborného gólmana Petra Jurka.

Jak by mohl dopadnout váš tým příští sezonu v 1.třídě?

Náš tým funguje zatím tři sezóny a pokaždé se nám podařilo postoupit, takže cíl se sám nabízí! (smích) Zůstáváme ale nohama na zemi a budeme se snažit v jedničce hlavně udržet, všechno ostatní bude příjemný bonus.