Foto
Superpohár

Superpohár 2018 - AllStar tým

Wankers letos dostali od předsedy Kaliny skvělou příležitost. Složit AllStar výběr pro letošní superpohár. Ač se to nezdá, je to docela složité. Většina nejlepších futsalistů buď již hraje za jeden ze 3 nejlepších týmů, hraje ještě poslední kola velkého fotbalu ve vyšších soutěžích a nebo se bohužel zranila. Fotbalistům přejeme výhry a zraněným brzké uzdravení. A v sobotu přejedeme suchary z Lochotína, Slavoje a Jeriga! Níže najedete pár slov k letošnímu výběru.

 

Statistiky jsou od roku 2012 z nových stránek APF.

Michal Běl (Czech Made)

Koller se nejenom skvěle stará o výsledky na stránkách, ale taky dokázal s Blizzardem získat 4.místo v Mětském přeboru a 3.místo s Czech Made v Krajském přeboru. Fantastické výsledky a zúčastní se jako tedy jako zástupce "Mejdů". Ostatně asi je stejně jediný, který není v Jerigu. 
Od roku odchytal přes 300 zápasů!

Michael Sinkule (Oranjes)

Letošní modelka v plavkové sezóně. Michael se nejenom stará o peníze a propagaci futsalu v Plzni, ale také dokázal prakticky nemožné na stará kolena. Opřel se do jídelníčku a zhubnul přes 30kg a chytá famózně. Vybral jsem ho jako náhradu za Neymara v reklamě na Nike. Nic není nemožné, stačí chtít. 
Od roku odchytal kolem 250 zápasů!

Patrik Denk (Del Fuego)

Poslední dobou má neskutečnou formu a sám rozhoduje zápasy. Střílí hodně branek a je vidět nejenom na futsale. Loni dokázal dát 31 branek ve 14 zápasech v 1.třídě. 
Parádní bilance 85 zápasů a 125 gólů!

Stanislav Rajtoral (FC Playmakers)

"Stenly" patří do ohroženého druhu Dokopávač Lafatový. Většinou se vyskytuje kolem opuštěných a obránců prostých brankovišť, kde neomylně směřuje všechny střely na zadní nebo výhozy do sítě. 
Odehráno 240 zápasů a 217 branek mluví za vše!

Josef Vitouš (FC Zmar)

Hráč z nižších soutěží, který se postupně prokousal nahoru a patří v současné chvíli k nejrychlejším v plzeňských soutěžích. Jeho hostování v FC Zmar proměnilo čtvrtou a třetí třídu v one-team show. V současné chvíli je Zmar neporažen přes 20 zápasů. 
Odehráno 150 zápasů a 137 branek!

Adam Holub (FC Inter)

Zástupce Interu, který v posledních sezónách patří k tomu nejlepšímu, co nám tu běhá. V poháru APF v posledních dvou letech vždy ve finále a jednou se zlatou třešinkou. Většinou si všimnete jeho růžových sálovek, které nemají ani podrážku ani předek. Ale než stačíte dokončit myšlenku většinou už je za Vámi a střílí branku. 
Oderháno 127 zápasů a 149 branek!

Ondra Havlíček (FC Rabbit)

Nenápadný hráč, který se neprávem ztrácel v opileckém týmu Nepomuku. V poslední době klíčový hráč několika týmů, tvrdé souboje, tvrdá střela a šikovné kličky. Navíc loni byl ve vítězném výběru AllStar, který superpohár opanoval. Takže doufáme, že nám přinese ten pověstný kousíček štěstí. 
Odehráno 157 zápasů a 158 branek!

Michal Šik (Warriors)

Kříženec pavouka a býka. Má neskutečně silné a dlouhé nohy, těžko se přes něj prochází a souboje s ním velmi bolí. Navíc umí dopředu přidat nadstavbu. Už si toho začali všímat i ostatní týmy a Michal se objevuje třeba v městském přeboru za Splávek. 
Na obránce pěkných 86 zápasů 41 branek!

Stanislav Volín (Exmet)

Exmet ve formě bývá nezastavitelný válec a Standa jeho duší - v Kraji ho bránit nechcete. Rychlé stahovačky a super čtení hry, také je zajímavé, že Exmet má snad nejužší soupisku v APF a přesto dokáží odehrát dvě soutěže a když se sejdou přejedou každého. 
V posledních letech 67 zápasech má rovných 50 gólů!

Michal Bodanský (SK Šeptem)

Bóďu jsem poznal ještě na VŠ, kde jsme vyhráli nějaký velký turnaj. Od té doby se prakticky nezměnil. Běhá, běhá, běhá, běhá, běhá... I když spí běhá. Všude je rychle, všude je včas, všude je tvrdě. 
Parádních 290 zápasů a dokázal zaskórovat 309 gólů!

 

Autor: Pavel Kravčík
Zdroj: www.wankers.cz