Foto

Superpohár APF - Již dnes na Lokomotivě

Dnes se na Lokomotivě od 15 hodin rozehraje Superpohár APF.

Těšit se můžete na čtyři kvalitní zápasy. Program ZDE )

Dále se pro Vás připravilo několik doprovodných vystoupení. Svoje umění nám předvedou Žongléros ( www.zongleros.cz ), dále Jirka Jirák se svým JoJem. A bude se i tancovat. To zajistí taneční skupina Twin. Určitě se máte na co těšit.

SOUTĚŽ PRO TÝMY APF: Pokud na Superpohár dorazíte a bude Vás z jednoho týmu alespoň pět hráčů, můžete vyhrát soudek piva na vaši dokopnou. A to se vyplatí. Losovat se bude před finále. Tak se přijďte podívat a ještě vyhrát.

Myslíte si, že týmy hrají "jen o pohár?" Opak je pravdou, protože všechny čtyři týmy hrají o finanční bonus, který připravilo vedení APF. Pro vítězný tým jsou připraveny 4000,- Kč. Týmům by se tato částka odečítala v dalším roce ve startovném a pro All-star se částka předá a můžou si kluci užít večer. Takže motivaci pro všechny máme.

V týdnu se Vám představila trojice hrajících týmů. Chybí jen ALL - STAR APF. Ten má tento rok na starost Jakub Tříska (FK Lochotín) a náš předseda Disciplinární komise Petr Kindelmann (Prcek). Složení týmu je velmi zajímavé.

Sestava ALL - STAR APF: Rychna (Do Dna), Šoltys (FC Psycho) - Gabriel (Lochotín), Petr (Rabbit), Fürbacher (Lochotín), Kasýk (Wankers), Malý (Green Rebels), Touš (Czech Made), Peknik (Jerigo), Havlíček (Rabbit), Trojovský (Bee Sting), Vohrna (Remi), Bendl (Czech Made), Kanát (Czech Made)