Foto
Superpohár Reportáž

Superpohár - představujeme tým Pobřeží Kocoviny

V sobotu čeká týmy APF v hlavní hale Lokomotivy Superpohár. Na ten jste všichni srdečně zváni, čeká na nás zajímavý doprovodný program, soutěže o ceny, afterparty a hlavně změření sil mezi All star týmem APF, Interem Plzeň, Slavojem Plzeň a Pobřežím Kocoviny, které si představíme v tomto článku.

Pobřeží Kocoviny je tradičním účastníkem soutěží APF. Tento rokycanský celek se po působení ve venkovních soutěžích vydal poměřit své síly s týmy z krajského přeboru, který minulý rok vyhrál. Po hezkém a napínavém finálovém zápase si tak Kocovina vysloužila účast v Superpoháru, před nímž nám odpověděl na naše dotazy zástupce týmu Jiří Mitáček. I když letos Kocovině zatím patří v kraji 11. místo, tým určitě nic nevzdává, pracuje na zlepšení a skrz Superpohár chce tým napravit prozatímní výsledky v aktuální sezóně.

Jirko, do Superpoháru jste se dostali skrz vítězství v kraji v minulé sezóně. Jak na tuto sezónu vzpomínáš?

Loňská sezóna byla z našeho pohledu asi lepší v naší historii. Neprohráli jsme jediné utkání a po dramatickém finále jsme nejvyšší soutěž vyhráli.

Jak jste spokojení s touto sezónou?

Tato sezóna se zatím nevyvíjí podle našich představ, ale pracujeme na tom, aby se to zlepšilo.

S jakou vážností berete Superpohár? Na jakou pozici se cítíte?

Superpohár bereme jako odměnu za vydařenou loňskou sezónu a za možnost trochu vylepšit tu letošní. Jedná se o krátký turnaj, takže bude záležet na aktuální formě, ale pevně doufám, že budeme atakovat nejvyšší příčky.

Chtěl bys na Superpohár někoho pozvat?

Chtěl bych pozvat všechny ty, co chtějí vidět kvalitní futsal v podání těch nejlepší týmu.

V sobotu 27.1. si tak všichni udělejte kolonku do kalendáře a přijďte se podívat na Pobřeží Kocoviny a její soupeře v boji o zisk Superpoháru. Zápasy, doprovodný program i afterparty by měly stát za to.

 

(zdy)