Foto

Výsledky semifinálových zápasů. Kdo postoupil do finále?

Pohár APF i Krajský přebor znají své finalisty!

V poháru se představil Inter Plzeň proti Palasiu a výsledek prvního zápasu 2:1 pro Inter nic neznamenal. První poločas ještě Palasio drželo krok a prohrávalo jen 4:2, ale nakonec obrat nezvládlo a tak favorit na postup potvrdil ambice výhrou 8:3. Inter tedy prvním finalistou.

Ve druhém zápase se střetla dvě podobně silná mužstva. Loňský i předloňský vítěz The Wankers vyhrál první zápas o gól 4:3 a odveta tak stála za to. Czech Made však v zápase vedl 1:0, poté přišel obrat na 1:2, Czech Made srovnal na 2:2 a nakonec šlo o boj až do konce zápasu. Tým Wankerů to však zvládl a další gól nepřipustil. Remíza 2:2 stačila na postup a Wankers má tak možnost bojovat o zlatý Hattrick.

Repríza loňského finále poháru APF se hraje v neděli 19. března od 18:00 hodin na 31.ZŠ.

 

Krajský přebor měl na programu odvety až v neděli ráno na Lokomotivě. FC Remi šlo za překvapením, ale nakonec s Kocovinou jen remizovalo 5:5. První utkání vyhrálo Pobřeží Kocoviny vysoko 12:3 a tak prvním finalistou je Kocovina.

Druhá dvojice byla zajímavější. Czech Made totiž Slavoj zaskočil a vyhrál první zápas 1:0. Odveta tak byla pro diváka velmi zajímavá. Slavoj však vyhrál 7:5 a o gól se dostal do finále a bude mít možnost obhajovat loňské prvenství.

Finále se hraje v neděli 19. března na 31.ZŠ od 19:30 hodin.