Foto

Čtvrtfinále APF je minulostí! Známe postupující do semifinále

V sobotu a neděli se odehrála na Lokádě odvetná utkání Krajského přeboru a poháru APF. Czech Made v odvetě vyhrál 4:3 a rozdal si to s Exmetem na penalty. V těch byl tým "Mejdů" úspěšnější a postoupil do semifinále. UFK Slavoj i s povolenou ligovou posilou Michalem Štrajtem nedal Del Fuegu Holýšov šanci a vyhrál 7:4. Prvním soubojem v semifinále je tedy Czech Made vs UFK Slavoj

Rabbit dobře rozehrál druhé čtvrfinále a vedl již nad Remi 4:1. Po prvním utkání, které skončilo 3:3 to byla skoro jasná šance postoupit. Futsal je však ve všech okolnostech nepředvídatelný a jak se již jednou o Remi psalo... znovu tento tým ukázal svoji chytrost. Během 10ti minut v druhé půlce otočil pěti góly a vyhrál 4:6. Pobřeží Kocoviny vyhrálo první utkání 3:2 a šance pro ANT studio v odvetě stále byla vysokou. Kocovina však extra drama nedovolilo a výhrou ve druhém zápase 6:2 postupuje. Druhým semifinálovým zápase je tak Pobřeží Kocoviny vs FC Remi.

Pohár APF také zná své postupující. Wankers nedal Bubudorfu šanci na zvrat a v dvojzápase dvakrát vyhrál 3:1 a postupuje do semifinále. Czech Made postupuje do semifinále i v poháru. Ve druhém zápase porazil Kojak 8:3. První semifinále tedy Wankers vs Czech Made.

Inter Plzeň vyhrál nad Hradištěm i druhé utkání výsledkem 6:3 a postupuje do semifinále. Nedělní odveta Warriors proti Palasiu čekala souboj o vše. Warriors totiž v prvním zápase Palasio zaskočilo a vyhrálo 3:2. V odvetě však Palasio posílilo svoji sestavu a okradlo bojovníky o všechny zbraně výsledkem 12:2. Druhé semifinále je tedy Inter Plzeň vs Palasio Plzeň.

>> AKTUALIZOVÁNO: PROGRAM KRAJSKÉHO PŘEBORU A POHÁRU APF <<