Foto

Skončila základní část kraje! Kdo proti sobě nastoupí ve čtvrtfinále

Základní část Krajského přeboru skončila.
Známe osm postupující do vyřazovací fáze. Do další fáze nepostoupil poslední Hutchinson, který získal jen jednu výhru v sezóně proti FC RS. Předposlední skončil tým FC Krize s 10ti body. Na 14tém místě Bee Sting se 14ti body. 13tý skončil FC Splávek se 16ti body a se stejným počtem bodů i Wankers na místě 12tém. 11. místo obsadil tým FC RS, který na začátku soutěže překvapil, ale poté sbíral jen samé prohry a propadl se. Na 10tém místě skončil FC Playmakers, který bojoval do posledních chvil, ale v posledním utkání proti Wankers potřebné tři body nezískal a s 22ti body nepostoupil. Stejného osudu se dočkal i Pumidas, který skončil na 9tém místě s 22ti body a tento tým vyhrál obě dvě poslední utkání, ale čekal zaváhání od jiných týmů.

A kdo postoupil a proti komu kdo nastoupí?
Na prvním místě skončilo Pobřeží Kocoviny a proti němu se postaví tým na osmém místě FC ANT studio. Na druhém místě skončil Czech Made a čeká je sedmý tým tabulky Exmet. Třetí skončil objhájce UFK Slavoj a bude bojovat s týmem Del Fuego Holýšov. Čtvrté místo obsadil Rabbit a čeká je loňský finalista FC Remi.

 

Pobřeží Kocoviny - FC ANT studio
Čtvrtfinále 1: neděle 19.2.2017 | 18:00 | Lokomotiva 1
Čtvrtfinále 2: sobota 25.2.2017 | 20:00 | Lokomotiva 1

Zápas v základní části mezi Kocovinou a ANTem skončil výhrou Kocoviny 5:1 V zápase se 4x gólově prosadil David Kubík. Právě o Kubíka a bratry Scheinherrovi se může Kocovina opřít. Stejně tak i o jejich brankáře "Gambiho" Honzu Vilda, který pravidelně pomáhá v útočící power play. ANT studio má oporu v nejlepším svém střelci Martinu Otýsovi, zkušeném Václavovi Bezdičkovi, nebo vysokém Vojtěchovi Slámovi. V brance se pravidelně ukazuje Miloslav Šoltys mladší. Obě mužstva se prezentují rychlou hrou s přesnými přihrávkami. Silová hra a výška hráčů je na obou stranách. U obou týmů ve vyřazovací fázi půjde o to jak se na utkání sejdou, protože již začíná fotbal.

 

Czech Made – Exmet
Čtvrtfinále 1: neděle 19.2.2017 | 13:00 | Lokomotiva 1
Čtvrtfinále 2: sobota 25.2.2017 | 15:00 | Lokomotiva 1

Zápas v základní části mezi Czech Madem a Exmetem skončil remízou 1:1 a to dává tušit zajímavé a i přes pozice po základní části vyrovnané utkání. Mejdí mají ve svých řadách řadu silných hráčů hrající druholigový futsal. Martin Kanát, Petr Bendl, bratři Martin a Michal Bodanský. Pokud se povede zápas i v brance chytajícímu Michalovi Bělovi je úspěch na místě. Exmet však hraje právě styl hry pro Czech Made nepříjemný. Exmet se totiž na tuto sezónu kvalitně připravil a těží ze své připravené obrany s rychle a přesně zakončovanými protiútoky. Určitě se nečeká mnoho gólů, ale určitě zajímavý futsal. Exmeťáci mají ve svém týmu nejlepšího střelce základní části Patrika Lambora, který nastřílel 22 gólů. Další oporou je jistě Pavel Havlíček a Jiří Nový.

 

UFK Slavoj - Del Fuego FC Holýšov
Čtvrtfinále 1: neděle 19.2.2017 | 19:00 | Lokomotiva 1
Čtvrtfinále 2: sobota 25.2.2017 | 16:00 | Lokomotiva 1

Tenhle souboj bude stát za to. Zápas v základní části mezi Slavojem a Del Fuegem skončil remízou 6:6. Musíme říct, že ani jeden tým nebyl v plné palbě a to určitě obě mužstva budou chtít v souboji o semifinále změnit. I tak se čeká tuhý boj. Slavoj se netají tím, že chce prvenství v Krajském přeboru obhájit a Del Fuego Holýšov chce postoupit dál. Oba týmy mají řadu individuálních a šikovných hráčů. Za Slavoj jistě Ondřej Vitouš, který je na špičce nejlepších nahravačů. Stejně je na tom i Petr Došlý, který zřejmě bude Slavoji chybět. Stejně by na tom měl být i Michal Štrajt, který nastupovat za nižší soutěže nemá povolené. Opřít se však můžou o závoru v obraně Ondřeje Lenka. Del Fuego má také své šikovné opory jako je Patrik Gabriel, Lukáš Kuhajda a Jiří Multrus.

 

Rabbit Plzeň - FC Remi
Čtvrtfinále 1: neděle 19.2.2017 | 17:00 | Lokomotiva 1
Čtvrtfinále 2: sobota 25.2.2017 | 19:00 | Lokomotiva 1

Zápas v základní části mezi Rabbitem a Remi skončil výhrou Rabbitu a zápasovou přestřelkou 10:7. Rabbit těží ze své síly na hřišti, ale stejným způsobem dokáže i hrát tým Remi, který v minulé roce překvapil a postoupil až do finále. Čekáme, že se tým Remi znovu semkne a na zápasy v play-off se připraví. Rabbit má ve svých řadách dost kvalitních hráčů, ale tým funguje kompaktně a branky střílí každý. To může být cestou k úspěchu. Remi má také nejlepšího střelce základní části a nejlepšího hráče v kanadském bodování s 22 góly a 19 asistencemi Petra Bednáře. Za tým dále hraje druholigový futsalista Marek Vohrna.

 

Autor: Michael Sinkule