Foto

Podzimními půlmistry ve 4.třídách jsou Fighters, Tvoje máma a Faurecia!

Máme tu konec podzimním venkovních soutěží. O víkendu se nám již rozehrál zimní halový Krajský přebor a proto je čas kouknout se na to jak si vedla mužstva venku.

Začínáme naším oblíbeným "pralesem" a tedy převážně zápasy na Jezírku ve 4 třídách.

 

4.A TŘÍDA

Skupina tvořena 8 týmy má zatím po podzimu jasného favorita a tím je tým Faurecia. Tento tým je v této sezóně nováček, ale již před začátkem soutěží se ozval na turnaji o pohár plzeňské Trojky. Za Faurecií jsou týmy Paradox a Nepomuk, které nějakou dobu již soutěže APF hrají. Na dalších místech jsou týmy, které většina před sezónou tipovala na lepší umístění. FC Zmar, FC Predators, FC TBC B a Vallecas tak budou bojovat o lepší úmístění až na jaře. Na posledním místě je další nováček tým Výkřik do tmy, který nezískal ještě ani jeden bod.

Nejlepším střelcem soutěže je Jirka Bešta z týmu FC Predators, který s průměrem 3,4 gólů na zápas a 17ti trefami vede tabulku střelců.

Mezi brankáři je těžké psát kdo je lepší, ale nejvíce odchytaných zápasů má Anton Jaroslav z týmu Vallecas a 7 odchytanými zápasy a průměrem 3,29 obdržených gólů na zápas. Nejlepší průměr gólů na zápas tak má Jakub Jedinák z týmu Faurecie, 6ti odchytanými zápasy a průměrem 2,00 obdržených gólů na zápas.

 

4.B TŘÍDA

Skupinu B vede tým FC Fighters, který na podzim nepoznal hořkost porážky. Na záda a o 1 bod méně má nováček soutěží APF tým FC DAB, který je tvořený z mladých pušek Interobalu Plzeň. Na třetím místě je další nováček a to tým Doubr Hůd, ale tento tým má o jeden odehraný zápas méně. Na čtvrtém místě je tým (Ne)závislí. Poté je 5ti bodový propad a v těsných bodových rozdílech jsou týmy FC Fotbalisti B, SK VSP, No Star, Chelsea a poslední FC Daikin Plzeň.

Nejlepším střelcem je se 13ti góly Dominik Vítek z týmu Doubr Hůd, ale hned trojice hráčů mu šlape na sálovky. Lubomír Pogádl z týmu (Ne)závislí, Lukáš Vrba z týmu FC Fighters a Karel Schleis z týmu FC DAB mají stejně 12 gólů.

Nejvíce odchytaných zápasů má Petr Merjavčík (FC Fotbalisti B) a Jan Havelec ((Ne)závislí), oba mají schodně 7 zápasů. Nejlepší průměr gólů na zápas má Jakub Diviš z FC Fighters, který má 1,4 obdržených gólů na zápas, kterých odchytal přesně pět.

 

4.C TŘÍDA

Na prvním místě ve skupině C je nováček soutěží APF tým Tvoje máma. Na druhém místě a o jeden bod méně má dlouholetý účastník soutěží Šlapák CF. Stejně tak i na třetím místě je tým F.C. Holá Beznaděj, která tento rok tak beznadějně nepůsobí a bojuje postup do 3.tříd. Na čtvrtém místě je tým FC Veselá. Poté je tam čtyř bodový propad a pozice takto... Levej Výběr, J-Tekt KVS Plzeň, Bidvest Plzeň, 1.FC Manto. Posledním týmem tabulky je FC Monolulu, který dal jen devět branek a nedokázal ani jednou bodovat.

Nejlepším střelcem skupiny je Jakub Čech z týmů Holá Beznaděj a dokázal nastřílet 19 gólů. Na druhém místě a ztrátou tří gólů je Róbert Bereš z týmu Šlapák CF, který se trefil 16x.

Nejlepším brankářem je zatím s průměrem 1,2 obdrženého gólu na zápas Přemysl Kabrna z týmu Šlapák CF, který odchytal pět zápasů. Nejvíce zápasů a to sedm odchytala dvojice Jaroslav Brůha (Levej Výběr) a Tomáš Žatkuliak (1.FC Manto).

 

Autor: Michael Sinkule / Foto: Kamča Mašková - APF