Foto

Hodnocení odvetných semifinálových zápasů

POHÁR APF


CZECH MADE vs FC INTER PLZEŇ 3:4 (0:1)


Pavel Frank, Inter Plzeň: „V odvetě jsme již byli lepším týmem, když jsme se oproti prvnímu zápasu zlepšili především v obraně. Soupeře jsme do nějakých vyložených šancí nepouštěli a naopak sami jsme několikrát odmítli možnost k navýšení skóre. Zápas jsme měli až na závěrečnou power-play celou dobu pod kontrolou a z mého pohledu to byl v poháru vůbec náš nejlepší výkon. Dvojzápas nám ukázal, že se můžeme měřit i s předním týmem krajského přeboru a vyrovnané zápasy se museli líbit i divákům. Kolektivním výkonem jsme porazili silného protivníka, když vyzdvihnout musím především trio Holub, Šebek a Mariánus, které vstřelilo sedm z celkových devíti branek našeho týmu. Czech Made byl v poháru zatím nejsilnějším soupeřem a jsem rád, že jsme oba zápasy zvládli vítězně.“

Michal Bodanský, Czech Made: S tím, že jsme nepostoupili jsme samozřejmě zklamaní, ale věšet se nebudeme a pivo nám taky nezlevní. Jsme vořechové a o našem nepostoupení jsme si rozhodli už v prvním zápase, kdy jsme zahodili nespočet vyložených šancí a to nás stálo postup. Kluci z Interu obměnili trochu sestavu a oproti prvnímu zápasu jim tam přišlo pár uplakaných holek. Takže během zápasu sem jim tam chtěl hodit na hřiště párkrát balíček kapesníků. Po zápase jsem je hodil k nám do šatny. (smích) Od nás z týmu nebylo komu co vytknout, nechali jsme tam srdíčko, prostě boj až do úplného konce. Musím ty naše kluky veřejně pochválit. I ten náš důchodce se trefil a to dokonce dvakrát. (smích) Ani to však nestačilo. Soupeř se na nás výborně připravil. Za první poločas nás nepustil moc do šance a ve druhém poločase se nám šancí dostávalo, ale soupeř statečně blokoval většinu našich pokusů. Ke konci už nebylo co ztratit a při naší power-play jsme byli po našich nepřesnostech potrestáni. Tím bylo rozhodnuto. Interu gratuluji k postupu a náš tým si teď holt dá chvilku odpočinek, nadále však budeme pokračovat v naší kvalitní životosprávě. A za měsíc, už na čerstvém vzduchu, se těšíme na pivíčko na Slávce.“

Michal Repka, Czech Made: „Odvetný zápas byl odlišný, než ten první. Soupeř měl o gól nahráno stačilo mu pozorně bránit a hrozit z rychlých protiútoků. Nám se bohužel nepodařilo vstřelit první gól. Povedlo se to po naší chybě soupeři a to kluky z Interu posadilo ještě víc na koně. V power-play jsme se dostali na dostřel, ale následující naše chyba znamenala opět vedení protivníka a bylo po nadějích. Myslím si, že oba zápasy byly velice vyrovnané a rozhodlo proměňování šancí. Náš tým doplatili na první zápas a naše zahozené šance. Nezbývá než popřát soupeři mnoho štěstí ve finále.“

 

FC KOJAK vs THE WANKERS 2:2 (1:1)

David Křížek, FC Kojak: Odvetné utkání bylo z naší strany určitě vydařenější, měli jsme v něm dostatek brankových příležitostí na to, abychom boj o postup do finále zdramatizovali. Nakonec nás srážela špatná koncovka a skvěle chytající brankář soupeře. Ze soupeřovi slabiny, z níž jsme chtěli těžit, jsme bohužel vyrobili reprezentačního gólmana. (smích) Soupeř si nesl z minulého týdne výhodu čtyř branek, hrál koncentrovaně dozadu, poctivě se vracel za míč. Pro nás to tudíž bylo složitější trefovat jejich svatyni. Zkrátka toto dvojutkání jsme si prohráli svou lehkovážností v úvodní polovině semifinále. I proto musíme konstatovat, že si Onanisti postup zasloužili a nezbývá než soupeři pogratulovat.“

Pavel Kravčík, The Wankers: Odveta semifinále byla poznamenaná výsledkem z prvního zápasu. Od nás to bylo takové odevzdané. První poločas jsme hodně drželi míč a prakticky se nic nedělo. Kromě usnutí dvou diváků v hledišti. Druhy poločas byl o trochu zajímavější, ale máme skvělého brankáře. Dalo by se to zkrátit, že se to prostě tak nějak odehrálo. Jediné, co vyčnívalo byly některé simulace, to by se nemusel stydět ani Honza Chramosta.“ (smích)


KRAJSKÝ PŘEBOR


FC PLAYMAKERS PLZEŇ vs UFK SLAVOJ 3:6 (3:1)

Václav Reis, FC Playmakers: „Co asi tak říct. Především bych chtěl poděkovat našemu sponzorovi European Harbour za umožnění absolvovat další neúspěšnou sezónu Krajského přeboru. Zápas to nebyl jednoduchý, chlapci ze Slavoje jsou v kombinacích až nečekaně rychlý a přesní. Náš tým postavil to nejlepší co máme a stejně to nestačilo. Po první půlce jsme vedli 3:1 a myslím, že jsme byli lepší na hřišti. Ve druhém poločase soupeř přidal na rychlosti a náš tým nebyl schopen zachytávat jejich narážečky z jednoho doteku, kterými nás zas a znovu soupeř přečísloval. Zápas jsme prohráli a tím pro nás sezóna skončila. Teď je třeba se řádně připravit na dokopnou a pomalu připravovat plány na další ročník kraje. Gratuluji soupeři k výhře a děkuji celému týmu za celou sezónu.“

Ondřej Hrubý, Slavoj:Odvetný zápas hodnotím vzhledem k postupu velice kladně. V první půlce jsme obligátně zaspali a padali 1:3. Naštěstí po přestávce se naplno rozjel kolotoč, kdy kluci začali makat na plno a byla jen otázka času, kdy to otočíme. Vzhledem k počtu faulu jsem hlavně rád, že jsou všichni v pořádku a připraveni do finále.“


DEL FUEGO FC HOLÝŠOV vs FC REMI 4:4 (1:2)

Patrik Gabriel, Del Fuego FC Holýšov:
Odvetný zápas byl už jen taková povinnost. Na tým na Remi prostě neměl. Byl to velmi dobrý soupeř i když do druhého zápasu postavil skoro úplně jiný tým než v zápase prvním. Myslím si, že jsou ve finále právem.“

Bohumír Mičan, FC Remi: „Zápas byl prakticky rozhodnutý už po prvním utkání a s tímto vědomím jsme k tomu přistoupili. Profesorskou hrou plnou chůze jsme potvrdili náš postup. O zajímavém či záživném utkání se mluvit nedá.“

 

FINÁLOVÉ ZÁPASY JSOU V NEDĚLI VE SPORTOVNÍ HALE LOKOMOTIVA PLZEŇ

13:30 THE WANKERS VS FC INTER PLZEŇ

15:00 UFK SLAVOJ VS FC REMI