Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

TÝM INFO - FC Ogre

Kontakty: Luděk Kružej
Telefon: 775701707
(Preferovaný způsob: SMS)

Miloslav Tachovský
Telefon: 777900596
(Preferovaný způsob: SMS)

Zdeněk Reinwart
Telefon: 775104966
Email: Pigmo@seznam.cz

Dres:Bilé
Další varianty:   Oranzove

BRANKÁŘI - FC Ogre

hráčo/zz
Procházka Martin 5.62 13
Reinwart Zdeněk 6.6 5

ODEHRANÉ ZÁPASY - FC Ogre

FC Ogre - Kometa 3:3 (1:3)FC Ogre - Moes 1:7 (0:4)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Veronika10. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Tachovský Miloslav 1 Gubiš Jan 2
Köhr Daniel ŽK Samek Václav 2
Kružej Luděk Bláha Pavel 1 ŽK
Nováček Lukáš Hajný Miroslav 1
Procházka Martin Kepka Karel 1 ŽK
Rajtolar Stanislav Gubiš Jaroslav
Schmirler David Havlík Jindřich
Tintěra Lukáš Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kaštani - FC Ogre 6:2 (3:1)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie17. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hazdra Petr 2 Baran Ondřej 1
Černý Jan 1 Vlnas Václav 1
Forejt Jan 1 Cink Jaroslav
Mach Martin 1 Köhr Daniel
Müller Jan 1 Procházka Martin
Hazdra Tomáš Reinwart Zdeněk
Jebáček Karel Tachovský Miloslav
Soukup Petr Vyrobik Tomáš
Škreko Miroslav Zíka Jan
FC Ogre - Faurecia 3:8 (1:4)The Wankers C - FC Ogre 5:2 (1:0)FC Ogre - STB 7:4 (3:3)Nabídka dne - FC Ogre 4:4 (2:2)FC Ogre - FC Fighters 4:5 (4:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Vochot Bohumír — Služba: Maišlová Lucie22. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Baran Ondřej 1 Anděl Jakub 3
Kružej Luděk 1 ŽK Sýkora Ondřej 2
Nováček Lukáš 1 ŽK Anděl Jakub
Tintěra Lukáš 1 Diviš Jakub
Köhr Daniel ŽK Forman Jakub
Reinwart Zdeněk Hynek Daniel
Zíka Jan Roztočil Jiří ŽK
Štěpánek Petr
Vrba Lukáš
Tvoje máma - FC Ogre 8:0 (3:0)
Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Líkařová Markéta29. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Matuška Martin 4 Kružej Luděk
Dumnický Michal 2 Procházka Martin
Fiala Vít 1 Rajtolar Stanislav
Zeman Martin 1 Reinwart Zdeněk
Čižmar Viktor Tachovský Miloslav
Mařík David Vlnas Václav
Šustr Jan
Zákravský Jiří
Moes - FC Ogre 4:2 (1:0)Kometa - FC Ogre 3:1 (1:1)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Šimek Štěpán 2 ŽK Vlnas Václav 1
Purdeš Jan 1 Baran Ondřej
Flaišman Jan Cink Jaroslav
Houdek Petr Rajtolar Stanislav
Kydlíček Ondřej Reinwart Zdeněk
Purdeš Pavel Tachovský Miloslav
Velíšek Petr Vyrobik Tomáš
FC Ogre - Kaštani 0:7 (0:1)Faurecia - FC Ogre 4:8 (2:6)FC Ogre - The Wankers C 1:7 (1:2)
Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub6. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Tachovský Miloslav 1 Angermayer Patrick 2
Baran Ondřej Jandoš Michal 2
Köhr Daniel Nádvorník Michael 2
Procházka Martin Ježek Petr 1
Rajtolar Stanislav Diviš Jan
Vyrobik Tomáš Kravčík Pavel
Zíka Jan Kulhánek Tomáš
Navrátil Pavel
STB - FC Ogre 11:2 (2:1)
Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra12. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Repka Michal 3 Procházka Martin 2
Grůber Martin 2 Köhr Daniel
Stoček Štěpán 2 Kružej Luděk
Brož Jan 1 Reinwart Zdeněk
Kuruc Tomáš 1 Vyrobik Tomáš
Procházka Daniel 1
Vodrážka Pavel 1
Borovanský Marek
FC Ogre - Nabídka dne 1:6 (0:3)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Veronika20. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Folk Jan 1 Holčák Michal 3
Cink Jaroslav Petrmichl Radek 2
Köhr Daniel Hřebec Jaroslav 1
Procházka Martin Křivánek Stanislav
Reinwart Zdeněk Luňák David
Tachovský Miloslav Novák Jaroslav
Vyrobik Tomáš Sedlecký Libor ŽK
Zíka Jan Sosnovec Roman
Straka Michal
FC Fighters - FC Ogre 8:2 (3:2)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna27. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Špic Štěpán 4 Cink Jaroslav 1
Novák Miroslav 2 Köhr Daniel 1
Diviš Jakub 1 Folk Jan
Štěpánek Petr 1 Reinwart Zdeněk
Anděl Jakub Vyrobik Tomáš
Hynek Daniel
Man Marek
Sýkora Ondřej
FC Ogre - Tvoje máma 3:6 (2:2)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Služba: Votýpková Kristýna3. 6. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Folk Jan 1 Kotík Ondřej 2
Tachovský Miloslav 1 Mařík David 2
Vyrobik Tomáš 1 Bejček Jiří 1
Cink Jaroslav Dumnický Michal 1
Köhr Daniel Baumruk Martin
Procházka Martin Čižmar Viktor
Šustr Jan
Zeman Martin
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993