Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

TÝM INFO - Pumidas B

Kontakty: Hanuš Jaromír
Telefon: 605130927
Email: jaromir.hanus@seznam.cz
(Preferovaný způsob: Email)

Procházka Antonín
Telefon: 731104527
Email: antprochazka@seznam.cz
(Preferovaný způsob: Email)

Dres:červená
Další varianty:   bílá

BRANKÁŘI - Pumidas B

hráčo/zz
Hanuš Jaromír 4.59 17
Hanuš Lukáš 6 5

ODEHRANÉ ZÁPASY - Pumidas B

Pumidas B - Dragonflies of Pilsen B 4:3 (0:2)Czech Made B - Pumidas B 3:1 (2:1)Pumidas B - FC Inter Plzeň 3:10 (1:5)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra16. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Havlíček Ondřej 3 Meszárosz Michal 5
Drapák Marek Smutný David 2
Drohobetskyj Vitalij Holub Adam 1
Hanuš Jaromír Janda Tomáš 1
Lhoták Zdeněk ŽK Šebek Jan 1
Procházka Antonín Duchoň Radek
Šimsa Pavel Grubr Tomáš
Šlauf Jiří
FC RS - Pumidas B 2:4 (1:1)Pumidas B - Tahouni 3:4 (2:4)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šoltysová Petra1. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kuna Václav 1 Mitas Martin 2
Nguyen Son Huy 1 Juha Petr 1
Vyleta Marcel 1 Pleier Petr 1
Doležal Miloš Kalina Pavel
Hanuš Lukáš Pechr Jiří
Havlíček Ondřej Petričko Pavel
Pata Tomáš Procházka Martin
Tyml Libor
Pumidas B - FC Splávek B 3:4 (1:3)
Rozhodčí: Repka Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora7. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Drapák Marek 1 Veselý Tomáš 2
Kořínek ml. Jiří 1 Gillich Tomáš 1
Nguyen Son Huy 1 Krákora David 1
Barcal Jan Knížek Radim
Hanuš Jaromír Mráz Jiří
Kuna Václav Svoboda Jaroslav
Procházka Antonín Zach Miroslav ŽK
Tic Ondřej
Pumidas B - FC Kojak 4:9 (3:3)Pumidas B - FC Hombre 5:2 (1:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora21. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Pata Tomáš 2 Rosocha Marek 1
Vyleta Marcel 1 Urban Martin 1
Procházka Antonín 1 Adamčík Jan
Kořínek ml. Jiří 1 Adamčík Miroslav
Spörl Rudolf Křížek Daniel
Lhoták Zdeněk Zahálka Vít
Havlíček Ondřej
Hanuš Jaromír
Drapák Marek
Doležal Miloš
Pumidas B - FK Lochotín B 3:6 (2:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Votýpková Kristýna28. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Spörl Rudolf 2 Fürbacher Karel 3
Konáš David 1 Gabriel Patrik 2
Dlesk Petr Stanka Jakub 1
Drapák Marek Bochníček Tomáš
Hanuš Jaromír Kellner Luděk
Havlíček Ondřej Kocour Jakub
Vyleta Marcel ŽK Kolouch Petr
Šťastný Petr
FC TBC - Pumidas B 2:4 (1:3)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Maišlová Lucie5. 11. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Rajtolar Stanislav 1 Doležal Miloš 1
Šmíd Jiří 1 Kuna Václav 1
Handlíř Miroslav Vyleta Marcel 1
Liška Kamil Drapák Marek
Nový Jiří Hanuš Jaromír
Picek Jan Havlíček Ondřej
Rogaczewski Jan Konáš David
Procházka Antonín
Pumidas B - FC Blizzard 1:5 (0:3)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra25. 3. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kořínek Jiří 1 Nohejl Michal 2
Doležal Miloš Běl Michal 1
Drapák Marek Bendík Lukáš 1
Hanuš Lukáš Hrubý Jan 1
Konáš David Formánek Miroslav
Lhoták Zdeněk Kukačka František
Pata Tomáš Mrázek Denis
Vyleta Marcel ŽK Najman Ondřej
Pecháček Jakub
Pumidas B - Czech Made B 4:2 (1:2)
Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Votýpková Kristýna7. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Doležal Miloš 1 Eršek Roman 1
Kuna Václav 1 Malý Adam 1
Lhoták Zdeněk 1 Kanát Martin
Spörl Rudolf 1 Koulák Vítězslav
Barcal Jan Popel David
Dlesk Petr Repka Michal
Hanuš Jaromír Rosocha Lukáš
Rádl Václav Suja Ján
Vyleta Marcel
Dragonflies of Pilsen B - Pumidas B 3:7 (1:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Votýpková Kristýna15. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Alexi Michal 1 Barcal Jan 3
Bílý Radek 1 Lhoták Zdeněk 2
Socha Filip 1 Drapák Marek 1
Bittermann Zdeněk Kuna Václav 1
Bock Petr Hanuš Jaromír
Dzurnak Rado Konáš David
Królikowsky Aleksander Procházka Antonín
Kučera Martin ŽK Vyleta Marcel
Vlčák Stanislav
FC Inter Plzeň - Pumidas B 8:1 (1:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Meszárosz Michal 4 Doležal Miloš 1
Frank Pavel 1 Drapák Marek
Grubr Tomáš 1 Hanuš Jaromír
Holub Adam 1 Hanuš Lukáš
Janda Tomáš 1 Konáš David
Bouda Jakub Lhoták Zdeněk
Šebek Jan Procházka Antonín
Pumidas B - FC RS 10:0 (3:0)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra28. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hanuš Lukáš 5 Bass David
Drohobetskyj Vitalij 3 Hejsek Jiří
Barcal Jan 1 Porada Petr
Šimsa Pavel 1 Skala Petr
Doležal Miloš Stehlík Jiří
Hanuš Jaromír Šoltys Miloslav
Procházka Antonín Tillinger Michal
FC Splávek B - Pumidas B 3:6 (3:2)
Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna13. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Sojka Jan 1 Spörl Rudolf 2
Veselý Tomáš 1 Vyleta Marcel 2
Zach Miroslav 1 Doležal Miloš 1
Lejsek Teodor Hanuš Lukáš 1
Mašek Radek Drapák Marek
Mráz Jiří Hanuš Jaromír
Svoboda Jaroslav Procházka Antonín
Veselý Aleš
FC Kojak - Pumidas B 4:5 (1:4)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub19. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Ježek Richard 3 Hanuš Lukáš 3
Nádvorník Michael 1 Doležal Miloš 2
Böhm Lukáš Hanuš Jaromír
Dvořák Antonín Konáš David
Motyčka Tomáš Kuna Václav
Šoltys Miloslav st. Lhoták Zdeněk
Valenta Pavel Procházka Antonín
FC Hombre - Pumidas B 9:1 (3:0)
Rozhodčí: Běl Michal — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra27. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Urban Martin 4 Drapák Marek 1
Fakan Jan 3 Dlesk Petr
Sedlecký Libor 1 Doležal Miloš
Zelenka Michal 1 ŽK Hanuš Lukáš
Adamčík Miroslav Konáš David
Křížek Daniel Kořínek ml. Jiří
Rosocha Marek Kuna Václav
Procházka Antonín
Vyleta Marcel
FK Lochotín B - Pumidas B 7:0 (3:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra2. 6. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Stanka Jakub 3 Hanuš Jaromír
Fürbacher Karel 2 Hanuš Lukáš
Holý Michal 1 Kuna Václav
Kolouch Petr 1 ŽK Lhoták Zdeněk
Bochníček Tomáš Procházka Antonín
Kellner Luděk
Kronďák Jan
Mičkal Patrik
Salák Patrik
FC Blizzard - Pumidas B 3:3 (1:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šteinerová Kateřina10. 6. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Běl Michal 1 Hanuš Lukáš 2
Hrubý Jan 1 Spörl Rudolf 1 ŽK
Pecháček Jakub 1 Barcal Jan
Bendík Lukáš Dlesk Petr
Formánek Miroslav Doležal Miloš
Kukačka František ŽK Hanuš Jaromír
Nohejl Michal Máj Dalibor
Procházka Jan Procházka Antonín
Rádl Václav
Pumidas B - FC TBC 1:8 (1:4)Tahouni - Pumidas B 11:4 (7:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Bláha Zdeněk 3 Vyleta Patrik 3
Juha Petr 3 Lhoták Zdeněk 1
Beránek Tomáš 2 Hanuš Jaromír
Rous Jan 2 Kořínek ml. Jiří
Pechr Jiří 1 Procházka Antonín
Kalina Pavel Vyleta Marcel
Mitas Martin
Tyml Libor
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993