Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

TÝM INFO - AC Shape

Kontakty: Radek Hrdlička
Telefon: 730152568
Email: hrdlaacs1975@gmail.com

Ondřej Samul
Telefon: 731539108
Email: samulo@shapecorp.com

WWW:www.shapecorp.com

Dres:Oranžový dres / Černé trenky
Další varianty:   Modročerný dres / Bílé trenky

BRANKÁŘI - AC Shape

ODEHRANÉ ZÁPASY - AC Shape

FC Jerigo 1994 Plzeň - AC Shape 3:9 (2:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Pěčová Eliška3. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Koc Václav 2 Ježek Richard 3
Stuchlík Petr 1 ŽK Pogatz Tomáš 2
Frantl Pavel Sládek Milan 2
Kaňka Lukáš Bock Petr 1
Nádrazský Pavel Jindra Vladimír 1
Řezáč Ota Arnet Stanislav ŽK
Sejrek Josef Bezděk Martin
Liberský David
FbC Bory 2010 - AC Shape 4:9 (2:5)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora — Kotka František10. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Žák Adam 2 Sládek Milan 5
Žák Ondřej 2 Ježek Richard 3
Eret Tomáš Bezděk Martin 1
Hruška Jan Arnet Stanislav
Ondřich Lukáš Bock Petr
Rostás Lukáš Klouda Josef
Liberský David
AC Shape - FC Brush 5:3 (2:2)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Veronika17. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Ježek Richard 1 Zdvořan Jiří 2
Jindra Vladimír 1 Tančous Jakub 1
Liberský David 1 Bouda Stanislav
Pogatz Tomáš 1 Ernst Tomáš
Sládek Milan 1 Hosnedl Lukáš
Juha Petr Javorský Michal
Klouda Josef
Story Jiří
Vlčák Stanislav
Hurikáni - AC Shape 3:5 (2:2)
Rozhodčí: Repka Michal — Žebro Michal — Služba: Procházková Kristýna24. 9. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Cimbota Zdeněk 2 Ježek Richard 2
Klinger Milan 1 Bock Petr 1
Berger Jiří Juha Petr 1
Brůha Marek Sládek Milan 1 ŽK
Čejka Lukáš ŽK Arnet Stanislav
Čorňák Jiří Jindra Vladimír
Kepka Tomáš Klouda Josef
Kubík Tomáš Liberský David
Pogatz Tomáš ŽK
Nová Hospoda - AC Shape 2:5 (1:2)
Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna1. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Humpál David 1 Arnet Stanislav 1
Vokáč Miroslav 1 Bezděk Martin 1
Kulišan Stanislav Ježek Richard 1
Pieniak Daniel Juha Petr 1
Popule Michal Sládek Milan 1
Rendl Antonín Bock Petr
Valenta Václav Klouda Josef
Liberský David
Vlčák Stanislav
AC Shape - Czech Made C 6:2 (2:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Kotka František8. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Ježek Richard 2 Sojka Jan 2
Juha Petr 2 Belcák Ondrej
Jindra Vladimír 1 Mácha Jan
Sládek Milan 1 Válek Matěj
Arnet Stanislav Veber Marcel
Bock Petr Vodrážka Pavel
Klouda Josef
Liberský David
Vlčák Stanislav
SK Žraloci z Plzně - AC Shape 5:4 (2:3)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Maišlová Lucie15. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Marek Tomáš 1 Pogatz Tomáš 2 ŽK
Nohejl Michal 1 Jindra Vladimír 1
Rom Filip 1 Juha Petr 1
Švec Petr 1 Arnet Stanislav
Zahálka Luděk 1 Sládek Milan ŽK
Drbout Milan Liberský David
Kolář Radim Klouda Josef
Růžek Pavel ŽK Ježek Richard
Smetana Jan Bock Petr
Vlčák Stanislav
AC Shape - Bubudorf FC 7:1 (3:0)FC Mafie Plzeň - AC Shape 2:3 (0:2)
Rozhodčí: Služba: Pěčová Eliška — Pospíšil Jakub28. 10. 2017
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kasl Pavel 1 Bezděk Martin 1
Marek Josef 1 Ježek Richard 1
Bratek Jan Vlčák Stanislav 1
Kurtin Tomáš Arnet Stanislav
Tichota Jan Bock Petr
Vaněček Pavel Juha Petr
Vyskočil Jiří Klouda Josef
Liberský David
Sládek Milan
AC Shape - FbC Bory 2010 4:3 (3:1)AC Shape - FC Jerigo 1994 Plzeň 5:2 (3:1)FC Brush - AC Shape 5:3 (4:3)AC Shape - Hurikáni 9:3 (2:2)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra29. 4. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Juha Petr 3 Čorňák Jiří 1
Ježek Richard 2 Jelínek Jan 1
Vlčák Stanislav 2 Klinger Milan 1
Hrdlička Radek 1 ŽK Cimbota Zdeněk ŽK
Korynta Jakub 1 Koranda Adam
Jindra Vladimír
Klouda Josef
Liberský David
Sládek Milan
AC Shape - Nová Hospoda 4:0 (2:0)Czech Made C - AC Shape 2:4 (1:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Votýpková Kristýna13. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mácha Jan 1 Bock Petr 1
Sojka Jan 1 Juha Petr 1
Belcák Ondrej Klouda Josef 1
Lev Luboš ŽK Korynta Jakub 1
Repka Michal Jindra Vladimír
Válek Matěj Liberský David
Vodrážka Pavel Motyčka Tomáš
Zahradník Tomáš Vlčák Stanislav
AC Shape - SK Žraloci z Plzně 14:0 (6:0)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra20. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Ježek Richard 6 Drbout Milan
Juha Petr 6 Kolář Radim
Jindra Vladimír 1 Marek Tomáš
Klouda Josef 1 Navrátil Pavel
Bezděk Martin Rom Filip
Bock Petr Švec Petr
Motyčka Tomáš
Vlčák Stanislav
Bubudorf FC - AC Shape 1:20 (0:9)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie27. 5. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Lúčka František 1 Ježek Richard 10
Bartišek Štefan Juha Petr 5
Císařovský Daniel Bezděk Martin 1
Hahner Tomáš Bock Petr 1
Hrabal Miroslav Klouda Josef 1
Hrách Jan Korynta Jakub 1
Pipich Marek Liberský David 1
Šimek Michal Motyčka Tomáš
AC Shape - FC Mafie Plzeň 2:2 (2:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora3. 6. 2018
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Bock Petr 1 Vávra Tomáš 2 ŽK
Motyčka Tomáš 1 Brejník Lukáš
Ježek Richard Kurtin Tomáš
Juha Petr Liška Petr ŽK
Klouda Josef Machurka Martin
Korynta Jakub ŽK Tichota Jan
Liberský David Vyskočil Jiří
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993