4.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bilinchuk Andrei531.67
Bosák Filip250.4
Dvořák Jan050
Handlíř MiroslavA331
Kaplan Zdeněk240.5
Kastelic Oliver120.51
Kašpar Rostislav130.33
Kašpar Václav170.14
Kubín Dominik1271.71
Lukavský JindřichDrebins Team140.251
Picek JanA951.8
Poduška Lukáš020
Rogaczewski Jan020
Šmíd JiříA111
Šourek Jaromír150.2
Brankáři
hráč g/z z
Dvořák Jan 2.2 5
Rogaczewski Jan 1 2
Odehrané zápasy

No Star - FC TBC B          1 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Moravanský Michal 1
Toušek Martin
Toušek David
Rubáš Michal
Neubauer Lukáš
Bykov Jaroslav
Modrák Josef
Mikoláš Jakub
Kuboš Petr
Hess Daniel
Žurek Martin
Kubín Dominik 2
Bosák Filip 1
Dvořák Jan
Kaplan Zdeněk
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Picek Jan
Poduška Lukáš

F.C. Holá Beznaděj - FC TBC B          3 : 5    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Čech Jakub 2
Potluka Otakar 1
Gribov Kole
Kaufner Petr
Mildorf Lukáš
Psota Petr
Rath Pavel
Švejcar Vladimír
Picek Jan 4
Kašpar Rostislav 1
Dvořák Jan
Kaplan Zdeněk
Kašpar Václav
Kubín Dominik
Poduška Lukáš
Šourek Jaromír

FC Bidfood Plzeň - FC TBC B          1 : 11    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna — Bláha Etienne Michel
16. 9. 2018

Frýdl Jiří 1
Frýdl Tomáš
Kulišan Stanislav
Mathauser Martin
Reiser Jan
Škarda Filip
Kubín Dominik 3
Picek Jan 3
Kaplan Zdeněk 2
Bosák Filip 1
Handlíř Miroslav 1
Šourek Jaromír 1
Dvořák Jan
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich

FC TBC B - Legendární Hačkovo Levá          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Kubín Dominik 3
Handlíř Miroslav 1
Šmíd Jiří 1
Bosák Filip
Dvořák Jan
Kašpar Rostislav
Kašpar Václav
Šourek Jaromír
Čimera Radek 2
Mjahký Jan 1
Brožek Martin
Folprecht Daniel
Interholz Petr
Kadlec Jaroslav
Kotyza Ondřej

Real Plzeň B - FC TBC B          3 : 7    ( 3 : 6 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Popík Štefan 1
Zítek Jakub 1
Zuna Martin 1 ŽK
Bubla Milan
Fronk Michal
Pospíšil Jakub
Průša Pavel
Riegel Jan
Soukup Petr
Bilinchuk Andrei 3
Handlíř Miroslav 1
Kastelic Oliver 1 ŽK
Kubín Dominik 1
Picek Jan 1
Bosák Filip
Dvořák Jan
Kašpar Rostislav
Kašpar Václav

FC TBC B - MD Elektronik C.F.          4 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Kubín Dominik 3
Picek Jan 1
Bilinchuk Andrei
Kaplan Zdeněk
Kastelic Oliver
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Korčík Radek 1
Toma Gabriel 1
Drozda Karel
Fornouz Marek
Korčík Roman
Lávička Martin
Mrhal David
Pospíšil Štefan
Ragančík Slavomír

AC Bolevec 2012 - FC TBC B          0 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
13. 10. 2018

Johanna František
Maišl Stanislav
Nový Michal ŽK
Pavlíček Jaroslav
Plaček Jiří
Rasl Karel
Vacík Martin ŽK
Vyrobik Tomáš
Bilinchuk Andrei 2
Kašpar Václav 1
Lukavský Jindřich 1 ŽK
Bosák Filip
Kubín Dominik
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír