1.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bilinchuk AndreiB450.81
Handlíř Miroslav020
Hejna Jindřich030
Kašpar VáclavB170.14
Kubín DominikB551
Liška Kamil040
Nový Jiří661
Picek Jan761.17
Rajtolar StanislavFC Playmakers Plzeň B651.2
Rogaczewski JanB170.14
Šmíd Jiří030
Šourek JaromírB130.33
Zahradník TomášCzech Made B140.25
Brankáři
hráč g/z z
Rogaczewski Jan 2.9 7
Odehrané zápasy

FC TBC - Bee Sting B          5 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Picek Jan 3
Nový Jiří 1
Zahradník Tomáš 1
Bilinchuk Andrei
Kašpar Václav
Liška Kamil
Rogaczewski Jan
Šroub Jan 2
Švarc Karel 2
Záhořík Pavel 1
Bartošek Jan
Holý Martin
Škach Ondřej
Touš Petr
Trojovský Martin
Zemčík Robert

FC TBC - FC Jerigo 1994 Plzeň          6 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Kubín Dominik 2
Bilinchuk Andrei 1
Nový Jiří 1
Picek Jan 1
Rajtolar Stanislav 1
Kašpar Václav
Liška Kamil
Rogaczewski Jan
Šmíd Jiří
Herejk David 1
Řezáč Ota 1
Kozel Jan
Petričko Pavel
Sejrek Josef
Touš Ondřej

Krvavá Tlačenka - FC TBC          0 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
16. 9. 2018

Holý František
Kolář Václav
Lochman Matěj
Mařík Matyáš
Mašek Jakub
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan
Vraný Luboš
Kubín Dominik 1
Nový Jiří 1
Kašpar Václav
Liška Kamil
Picek Jan
Rajtolar Stanislav
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Zahradník Tomáš

FC RS - FC TBC          3 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018

Bass David 1 ŽK
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Bečvář Miroslav
Kaiser Daniel
Měsíček Zdeněk
Stehlík Jiří
Rajtolar Stanislav 1
Rogaczewski Jan 1
Šourek Jaromír 1
Handlíř Miroslav
Hejna Jindřich
Kašpar Václav
Kubín Dominik
Liška Kamil
Šmíd Jiří

FC TBC - Plzeňský ležák          8 : 3    ( 6 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Bilinchuk Andrei 2
Nový Jiří 2
Picek Jan 2
Kašpar Václav 1
Kubín Dominik 1
Handlíř Miroslav
Rogaczewski Jan
Zahradník Tomáš
Helma Karel 1
Ráb Michal 1
Stupka Lukáš 1
Ernst Tomáš
Končel Jiří
Zdvořan Jiří

SK Šeptem - FC TBC          2 : 5    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Matulka David 1
Mork Jan 1
Behenský David
Bodanský Martin
Špetka Jiří
Štěpánek Petr
Turek Michal
Rajtolar Stanislav 3
Kubín Dominik 1
Nový Jiří 1
Bilinchuk Andrei
Šourek Jaromír
Rogaczewski Jan
Picek Jan
Kašpar Václav
Hejna Jindřich
Zahradník Tomáš

FC TBC - Do Ugandy jedou pandy          3 : 5    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
14. 10. 2018

Bilinchuk Andrei 1 ŽK
Picek Jan 1
Rajtolar Stanislav 1
Hejna Jindřich
Kašpar Václav
Nový Jiří
Rogaczewski Jan
Šmíd Jiří
Myška Michal 3
Šobr Dominik 1
Zelený Tomáš 1
Loukota Jiří
Pytlík Lukáš
Šagát Daniel
Šejda Jakub