3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Brož Jan010
Grůber Martin270.291
Chládek Kamil020
Kindelmann PetrBee Sting B030
Kuruc Tomáš140.25
Procházka Daniel020
Procházka Michal020
Repka MichalCzech Made B270.29
Stoček Štěpán651.21
Světlík Vladimír060
Štambach Vladimír030
Vodrážka Pavel470.57
Zemko DominikFC Zmar040
Brankáři
hráč g/z z
Chládek Kamil 6 1
Vodrážka Pavel 6 2
Zemko Dominik 4.8 4
Odehrané zápasy

FC Fighters - STB          4 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Anděl Jakub 1 ŽK+ŽK
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Špic Štěpán 1
Bernard Jan
Diviš Jakub
Dočekal Pavel ŽK
Šolc David
Štěpánek Petr
Stoček Štěpán 2
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Daniel
Repka Michal
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik

STB - FC Internazionale          3 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Stoček Štěpán 2
Grůber Martin 1
Procházka Daniel
Repka Michal
Vodrážka Pavel
Richter Patrik 3
Viuseanco Oleg 2
Ivanov Zlatomir 1
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Palkovič Pavol
Ragančík Slavomír

STB - Bubudorf FC          2 : 6    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Běl Michal — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018

Grůber Martin 1
Kuruc Tomáš 1
Kindelmann Petr
Procházka Michal
Repka Michal
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Císařovský Daniel 1 ŽK
Darda Zdeněk 1
Hahner Tomáš 1
Kroupa Vojtěch 1
Pipich Marek 1
Šujan Zdeněk 1
Kapusta Lukáš
Sovadina Jan

Doubr Hůd - STB          6 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Kilbergr Jan 2
Kůžel Martin 2
Zíka Michal 1
Vítek Dominik 1
Švarc Matěj
Růžek Jíří ŽK
Roth Václav
Opava Patrik
Janka Jakub
Chaloupka Matěj
Bohmann Filip ŽK
Vodrážka Pavel 1
Grůber Martin
Chládek Kamil
Kindelmann Petr
Repka Michal
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír

STB - Nabídka dne          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Žebrová Andrea — Pospíšil Jakub
29. 9. 2018

Grůber Martin
Chládek Kamil
Kuruc Tomáš
Repka Michal
Stoček Štěpán ŽK
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik
Křivánek Stanislav 1
Hřebec Jaroslav ŽK
Hřebec Martin
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Straka Michal
Zahálka František

TJ Sokol Vejprnice - STB          3 : 6    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Hora Matěj 2
Míčko Lukáš 1
Loukota Filip
Loužecký Michal
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš
Repka Michal 2
Stoček Štěpán 2
Vodrážka Pavel 2
Grůber Martin ŽK
Kindelmann Petr
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Zemko Dominik

STB - AFK Hradiště 89          1 : 11    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Vodrážka Pavel 1
Brož Jan
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Stoček Štěpán
Světlík Vladimír
Zemko Dominik
Kroc Jakub 4
Lusk Vojtěch 3
Gruber Petr 2
Dumnický Michal 1
Štícha Šimon 1
Rada Matouš
Sichinger Petr