3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Berger JiříDo Dna B020
Budač Michal020
Davídek Ondřej871.14
Jandoš Michal150.2
Kopecký Jiří050
Kosť Tomáš670.86
Kruml David150.2
Malý MichalThe Wankers230.67
Mareš Ondřej010
Němček Miroslav120.5
Nevlazla Tomáš340.75
Pelán Petr250.4
Polák Petr140.25
Pressl Jan020
Šauer Dominik010
Brankáři
hráč g/z z
Berger Jiří 4.5 2
Jandoš Michal 5.5 2
Pelán Petr 5.7 3
Odehrané zápasy

FC Persie - Nabídka dne          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Berger Jiří
Pelán Petr
Mareš Ondřej
Malý Michal
Kruml David
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Davídek Ondřej
Budač Michal
Polák Petr
Zahálka Vít 1
Straka Michal 1
Sosnovec Roman
Petrmichl Radek
Novák Jaroslav
Křivánek Stanislav
Hřebec Martin
Hřebec Jaroslav
Holčák Michal
Hebr Václav

FC Persie - AFK Hradiště 89          4 : 9    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018

Davídek Ondřej 2
Malý Michal 1
Nevlazla Tomáš 1
Budač Michal
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Kosť Tomáš
Šauer Dominik
Lusk Vojtěch 4 ŽK
Gruber Petr 2
Štícha Šimon 2
Kroc Jakub 1
Dumnický Michal
Kratochvíl Václav
Kuneš Václav
Rada Matouš

TJ Sokol Vejprnice - FC Persie          2 : 10    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Janošík Jan 1
Loužecký Michal 1
Loužecký Petr
Motyka Tomáš ŽK
Zimmermann Tomáš ŽK
Davídek Ondřej 3
Kosť Tomáš 2
Nevlazla Tomáš 2
Jandoš Michal 1
Malý Michal 1
Němček Miroslav 1
Kopecký Jiří
Kruml David
Pelán Petr

FC Predators - FC Persie          2 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1 ŽK
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Davídek Ondřej 2
Kosť Tomáš 2
Kruml David 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Polák Petr

FC Persie - Doubr Hůd          2 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
30. 9. 2018

Davídek Ondřej 1
Kosť Tomáš 1
Kopecký Jiří
Kruml David
Nevlazla Tomáš
Pelán Petr
Polák Petr
Pressl Jan
Kůžel Martin 2
Zíka Michal 2
Chaloupka Matěj 1
Opava Patrik
Roth Václav
Růžek Jíří
Švarc Matěj
Vítek Dominik

FC Persie - FC Fighters          1 : 10    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Polák Petr 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Anděl Jakub 6
Bernard Jan 1
Forman Jakub 1
Špic Štěpán 1
Štěpánek Petr 1
Anděl Jakub
Šolc David

Bubudorf FC - FC Persie          7 : 3    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018

Krejčík Roman 2
Pipich Marek 2
Giňa Milan 1
Kroupa Vojtěch 1
Lúčka František 1
Hrabal Miroslav ŽK
Sovadina Jan
Šlapák Vilém
Pelán Petr 2
Kosť Tomáš 1
Berger Jiří
Davídek Ondřej
Kopecký Jiří
Kruml David
Němček Miroslav
Nevlazla Tomáš
Pressl Jan