2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bouchal RadekA350.6
Brůžek Tomáš360.5
Havlíček PavelA010
Kratochvíl Jan040
Lambor PatrikA1662.67
Rous Luděk111
Spálenský PřemyslFC Palasio Plzeň140.25
Stanislav Jan010
Svejkovský Jan070
Tesař Pavel370.43
Vávra Tomáš260.33
Volín StanislavA360.5
Brankáři
hráč g/z z
Svejkovský Jan 3.9 7
Odehrané zápasy

DTJ Klabava - Exmet B          6 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Zahálka Luděk 2
Kypta Martin 1
Mlynarčík Matúš 1
Pejchar Tomáš 1
Vaňourek Tomáš 1
Mertl Tomáš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Lambor Patrik 3
Spálenský Přemysl 1
Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Volín Stanislav

Napalm - Exmet B          3 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Navrátil Tomáš
9. 9. 2018

Wurm Jan 1
Skala Petr 1
Kerber Daniel 1
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Ansorge Michal ŽK+ŽK
Lambor Patrik 3
Bouchal Radek 2
Spálenský Přemysl
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Volín Stanislav

Exmet B - Warriors          5 : 7    ( 5 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Lambor Patrik 2
Bouchal Radek 1
Brůžek Tomáš 1
Vávra Tomáš 1
Stanislav Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Radič Lukáš 5
Hodl Petr 1
Suchý Pavel 1
Koryťák Tomáš
Reiser Ondřej
Reisinger Lukáš
Šik Michal
Tvrz Tomáš
Volák Jakub

Exmet B - FC Fotbalisti          0 : 5    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Havlíček Pavel
Kratochvíl Jan
Spálenský Přemysl
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Volín Stanislav
Filip Daniel 3
Douša Jan 1
Jakoubek Ondřej 1
Richter Lukáš
Mach Petr
Kutný Petr
Jandoš Michal
Halml Jiří
Haase Michael
Skora Vladimír

FbC Bory 2010 - Exmet B          3 : 8    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Žák Adam 2
Sartorius Michal 1
Eret Tomáš
Hruška Jan
Michálek Martin
Štěpánek Martin
Lambor Patrik 4
Volín Stanislav 2
Tesař Pavel 1
Vávra Tomáš 1
Brůžek Tomáš
Spálenský Přemysl
Svejkovský Jan

FC DAB - Exmet B          1 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Tichý Daniel 1
Brácha Michael ŽK
Gita Tomáš
Procházka Petr
Růžička Jan
Šmůla Filip
Vojáček Michal
Lambor Patrik 3
Brůžek Tomáš 2
Rous Luděk 1
Tesař Pavel 1
Volín Stanislav 1
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Vávra Tomáš

Exmet B - Real Plzeň          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Lambor Patrik 1
Tesař Pavel 1
Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Vávra Tomáš
Volín Stanislav
Kalčík Petr 1
Zítek Jakub 1
Höpfl Karel
Kopcsák Jozef
Nový Michal
Popík Štefan
Pospíšil Jakub
Salcman Martin
Soukup Petr