1.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Anděl Jakub871.141
Anděl Pavel030
Bratek Jan170.14
Dočekal PavelFC Fighters040
Forman JakubFC Fighters651.2
Hladký Filip170.14
Kalaš Petr441
Kozubík Michal120.5
Kožíšek Lukáš460.671
Kožíšek Vlastimil030
Křížek Karel150.2
Sartorius Michal0401
Tegi Zdeněk050
Brankáři
hráč g/z z
Anděl Pavel 5 1
Bratek Jan 3 1
Tegi Zdeněk 4.2 5
Odehrané zápasy

Plzeňský ležák - FC Důraz          3 : 8    ( 2 : 7 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
2. 9. 2018

Kračmer Marek 2
Holý Michal 1
Vričan Martin
Vričan Jiří
Stupka Lukáš
Ernst Tomáš ŽK
Končel Jiří
Holý Robert
Helma Karel
Zdvořan Jiří
Anděl Jakub 4
Forman Jakub 3
Kalaš Petr 1
Dočekal Pavel
Hladký Filip
Bratek Jan
Kožíšek Lukáš
Kožíšek Vlastimil
Křížek Karel
Tegi Zdeněk

SK Šeptem - FC Důraz          7 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Běl Michal — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Bodanský Michal 3
Bodanský Martin 2
Matulka David 1
Špetka Jiří 1
Behenský David
Štěpánek Petr
Turek Michal
Kozubík Michal 1
Kožíšek Lukáš 1
Křížek Karel 1
Anděl Jakub
Anděl Pavel
Bratek Jan
Hladký Filip
Sartorius Michal
Tegi Zdeněk

FC Důraz - Bee Sting B          8 : 3    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
16. 9. 2018

Anděl Jakub 3 ŽK
Forman Jakub 2
Kožíšek Lukáš 2
Kalaš Petr 1
Bratek Jan
Hladký Filip
Sartorius Michal
Bartošek Jan 1
Šroub Jan 1
Zemčík Robert 1
Holý Martin
Škach Ondřej
Švarc Karel
Touš Petr

FC Důraz - Krvavá Tlačenka          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018

Forman Jakub 1
Kožíšek Lukáš 1 ŽK
Anděl Jakub
Sartorius Michal ŽK
Kožíšek Vlastimil
Kozubík Michal
Kalaš Petr
Hladký Filip
Dočekal Pavel
Bratek Jan
Tegi Zdeněk
Zmrazek Josef 2 ŽK
Hrdlička Petr 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan

Do Ugandy jedou pandy - FC Důraz          5 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Žebrová Andrea
29. 9. 2018

Denk Patrik 2
Myška Michal 1
Šobr Dominik 1
Zelený Tomáš 1
Loukota Jiří
Pytlík Lukáš
Anděl Jakub
Anděl Pavel
Bratek Jan
Hladký Filip
Kožíšek Lukáš
Křížek Karel

FC Důraz - FC Jerigo 1994 Plzeň          3 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018

Kalaš Petr 2
Anděl Jakub 1
Dočekal Pavel
Forman Jakub
Hladký Filip
Bratek Jan
Kožíšek Vlastimil
Křížek Karel
Sartorius Michal
Tegi Zdeněk
Koc Václav 3
Kozel Jan 1
Herejk David
Loužecký Michal
Petričko Pavel
Řezáč Ota
Sejrek Josef
Touš Ondřej

FC Psycho - FC Důraz          3 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Horník Jakub 2
Krušina Martin 1
Karika Jan
Kerber Daniel
Kočandrle Petr
Malý Adam
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Bratek Jan 1
Hladký Filip 1
Anděl Jakub
Anděl Pavel
Dočekal Pavel
Forman Jakub
Kožíšek Lukáš
Křížek Karel
Tegi Zdeněk