1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Černý MichalB260.33
Černý Vladimír871.14
Feigerle TomášB010
Habr MartinB111
Havlíček OndřejRabbit Plzeň111
Herget Jan111
Kindelmann PetrBee Sting B040
Kratochvíl JakubB010
Langmajer Martin010
Lukavský Jindřich160.17
Nový JiříFC TBC6611
Pecháček JakubB370.43
Řeřicha Jan010
Starý Jiří560.83
Urban LukášB250.41
Brankáři
hráč g/z z
Černý Michal 2.8 6
Feigerle Tomáš 1 1
Odehrané zápasy

FC Hombre - Drebins Team          1 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Adamčík Jan 1
Adamčík Miroslav
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Pitlík Karel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Urban Martin
Zahálka Vít ŽK
Černý Vladimír 1
Feigerle Tomáš
Langmajer Martin
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Řeřicha Jan
Starý Jiří
Urban Lukáš

Camerlengo - Drebins Team          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
9. 9. 2018

Hodan Michael 1
Oliverius Jakub
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin
Zeman Jiří
Nový Jiří 2
Starý Jiří 2
Černý Vladimír 1
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Urban Lukáš

FC Playmakers Plzeň B - Drebins Team          2 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora — Malcát David
15. 9. 2018

Folk Jan 1
Rajtolar Stanislav 1
Faltus Derek
Kružej Luděk
Mašek Michal
Rajtolar Jiří
Reinwart Zdeněk
Svoboda Jiří
Vyrobik Tomáš
Černý Vladimír 1
Urban Lukáš 1 ŽK
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Starý Jiří

Do Dna B - Drebins Team          3 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Repka Michal — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Mrázek Denis 2
Matulka David 1
Fiedler Tomáš
Krýda Martin
Palka Karel
Šťastný Petr
Vaic Petr
Černý Michal 2
Černý Vladimír 1
Habr Martin 1
Pecháček Jakub 1
Urban Lukáš 1
Kindelmann Petr
Kratochvíl Jakub

Drebins Team - AC Shape          7 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Běl Michal — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Nový Jiří 3 ŽK
Starý Jiří 2
Černý Vladimír 1
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Juha Petr 3
Blažek Lukáš 1
Bock Petr ŽK
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan

Drebins Team - FK Výkop          4 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Černý Vladimír 2
Herget Jan 1
Lukavský Jindřich 1
Černý Michal
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Starý Jiří
Urban Lukáš
Jagerčík Josef 1
Němec Martin 1
Němec Petr 1
Pohanka Tomáš 1
Dyk Pavel
Tománek Jakub
Touš Ondřej

Drebins Team - Dream Team          4 : 3    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Černý Vladimír 1
Havlíček Ondřej 1
Nový Jiří 1
Starý Jiří 1
Černý Michal
Lukavský Jindřich
Pecháček Jakub
Tichý Daniel 2
Hovorka Radim 1
Jedlička Ladislav
Macháč Oldřich
Macháček Martin
Soucop Josif
Vodráška Martin
Wohlráb Jan