4.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Jirák Michal010
Kloversa Lukáš010
Kolářský David961.52
Kružej Luděk020
Křepčík Jakub010
Kunzmann Vladimír020
Marek Lukáš221
Mrázek DenisFC Blizzard431.33
Panteleimon Nikolaos060
Petrák Lukáš250.4
Poláček Josef030
Procházka Martin140.25
Rybička Martin010
Sechovský David030
Schmirler David150.2
Thoma Jiří020
Thoma Pavel140.25
Tintěra Lukáš250.4
Vojta DominikFC DAB160.171
Vozabule Miroslav150.2
Zavacki Jan040
Brankáři
hráč g/z z
Panteleimon Nikolaos 3.4 5
Rybička Martin 3 1
Odehrané zápasy

FC LDN - Pilsen Boys          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Klozar Tomáš 1
Končel Jiří 1
Filip Daniel 1
Hurt Pavel
Kilián Jaroslav
Müller Jan
Nevečeřal David
Sladký Radek
Václavíková Lucie
Kolářský David 2 ŽK
Tintěra Lukáš 2
Mrázek Denis 1
Thoma Pavel
Thoma Jiří
Schmirler David
Rybička Martin
Poláček Josef
Panteleimon Nikolaos
Kunzmann Vladimír
Kružej Luděk
Vojta Dominik

FC Paradox Plzeň - Pilsen Boys          1 : 8    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna — Bláha Etienne Michel
16. 9. 2018

Kadlec Jiří 1 ŽK
Bína Tomáš
Cimmermann Michal
Pech Pavel ŽK
Tetur Dominik
Vyčichl Jiří
Mrázek Denis 3
Kolářský David 2
Schmirler David 1
Petrák Lukáš 1
Marek Lukáš 1
Panteleimon Nikolaos
Kružej Luděk
Tintěra Lukáš
Vojta Dominik
Vozabule Miroslav
Zavacki Jan

Pilsen Boys - J-Tekt KVS Plzeň          5 : 4    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Vochot Bohumír — Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Kolářský David 3
Procházka Martin 1
Thoma Pavel 1
Vozabule Miroslav
Vojta Dominik
Tintěra Lukáš
Schmirler David
Sechovský David
Poláček Josef
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Zavacki Jan
Mašek Jan 2
Velík Jakub 2
Hásek Ladislav
Neubauer Lukáš
Nevečeřal Jakub
Pátek Jakub
Vlčák Stanislav

Pilsen Boys - Kometa          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
30. 9. 2018

Petrák Lukáš 1
Kolářský David ŽK
Vozabule Miroslav
Vojta Dominik ŽK
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Sechovský David
Procházka Martin
Poláček Josef
Panteleimon Nikolaos
Kunzmann Vladimír
Zavacki Jan
Kydlíček Ondřej 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Krýda Martin
Němec Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr ŽK

FC Stars Plzeň - Pilsen Boys          4 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Žebrová Andrea
6. 10. 2018

Kohút Lukáš 2
Kopil Rastislav 1
Palkovič Pavol 1
Fiřt Jiří
Hošek Jaroslav
Jelani Timur
Jurčenko Kirill
Wurll Tomáš
Kolářský David 2
Vozabule Miroslav 1
Marek Lukáš 1
Jirák Michal
Vojta Dominik
Schmirler David
Procházka Martin
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Mrázek Denis
Kloversa Lukáš
Zavacki Jan

Pilsen Boys - FC Fotbalisti B          1 : 7    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Gita Tomáš
14. 10. 2018

Vojta Dominik 1
Kolářský David
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Thoma Jiří
Schmirler David
Sechovský David
Procházka Martin
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Křepčík Jakub
Vozabule Miroslav
Batěk Daniel 2
Jandoš Michal 2
Borovský Pavel 1
Douša Josef 1
Kosť Tomáš 1
Kalfeřt David
Kurisko Ján