4.C třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Čakarov Pavel070
Feigerle Tomáš070
Folk JanFC Playmakers Plzeň B741.751
Habr Martin010
Kratochvíl Jakub360.5
Mařík Ladislav150.21
Pecháček Jakub370.43
Pelán PetrFC Persie632
Plachý Daniel040
Reichman Michal570.71
Rohlík Tomáš140.25
Slavík Michal230.67
Urban Lukáš140.25
Brankáři
hráč g/z z
Feigerle Tomáš 4.3 7
Odehrané zápasy

Drebins Team B WSA - FC Vallecas          0 : 6    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Červený Lukáš 2
Jerman Martin 2
Janovský Karel 1
Plaščiak Patrik 1
Anton Jaroslav
Javorský Štěpán
Soukup Petr
Velík Jakub

Dream Team B - Drebins Team B WSA          3 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Hovorka Radim 2
Macháček Milan 1
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

Starý dřeváky - Drebins Team B WSA          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Janda Martin 2
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Urban Lukáš 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Folk Jan
Plachý Daniel
Reichman Michal
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel

BAF Žebrákův zen - Drebins Team B WSA          6 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Rostás Lukáš 3
Syrovátka Šimon 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Ota
Pěnek Jan
Reichman Michal 3
Kratochvíl Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Mařík Ladislav ŽK
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Slavík Michal

Drebins Team B WSA - (Ne)závislí          6 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Folk Jan 2 ŽK
Pelán Petr 2
Mařík Ladislav 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Michna Miroslav 1
Bláha Miroslav ŽK
Havelec Jan
Hirner Daniel
Hrubý Jakub
Hypš David
Kišša Peter
Ňakat Ladislav

Warriors B - Drebins Team B WSA          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Radič Lukáš 3
Hurda Filip 1
Brož Jan
Ivanko Miroslav
Křen Tomáš
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Folk Jan 3
Reichman Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Rohlík Tomáš
Plachý Daniel
Pelán Petr
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

Depo team - Drebins Team B WSA          6 : 9    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Kosť Tomáš
14. 10. 2018

Šlouf Pavel 2
Hirma Tomáš 1
Chotěborský Dominik 1
Němček Miroslav 1 ŽK
Sušánka Jan 1 ŽK+ŽK
Veber Kamil
Vlasák Václav
Pelán Petr 4
Folk Jan 2
Kratochvíl Jakub 2
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Mařík Ladislav
Reichman Michal
Urban Lukáš