2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Ansorge Michal0301
Brož Jiří160.171
Frič Jaromír140.25
Fučík Libor260.33
Hejsek Jiří160.17
Hrabák Dušan050
Jäger Michal240.51
Kerber DanielFC Psycho360.5
Pech Jaroslav360.5
Skala PetrFC RS761.17
Šoltys Miloslav st.FC Psycho060
Wurm Jan350.6
Brankáři
hráč g/z z
Šoltys Miloslav st. 3.7 6
Odehrané zápasy

Napalm - FC Fotbalisti          1 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
2. 9. 2018

Jäger Michal 1
Šoltys Miloslav st.
Skala Petr
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Ansorge Michal
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Brož Jiří
Wurm Jan
Hořánek Martin 2
Douša Jan 1
Filip Daniel 1
Batěk Daniel
Pekník Tomáš
Kutný Petr
Jandoš Michal
Jakoubek Ondřej
Hořánek Adam
Richter Lukáš

Napalm - Exmet B          3 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Navrátil Tomáš
9. 9. 2018

Wurm Jan 1
Skala Petr 1
Kerber Daniel 1
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Ansorge Michal ŽK+ŽK
Lambor Patrik 3
Bouchal Radek 2
Spálenský Přemysl
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Volín Stanislav

FbC Bory 2010 - Napalm          2 : 6    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
16. 9. 2018

Eret Tomáš 1
Žák Adam 1 ŽK
Hruška Jan
Nosek Josef
Dvořák Lukáš
Rostás Lukáš
Sartorius Michal
Štěpánek Martin
Skala Petr 2
Brož Jiří 1 ŽK
Kerber Daniel 1
Wurm Jan 1
Frič Jaromír 1
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Pech Jaroslav
Šoltys Miloslav st.
Jäger Michal ŽK

Real Plzeň - Napalm          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018

Šebek Jan 2
Salcman Martin 1
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Popík Štefan
Pospíšil Jakub
Pech Jaroslav 3
Skala Petr 2
Brož Jiří
Fučík Libor
Hejsek Jiří
Hrabák Dušan
Kerber Daniel
Šoltys Miloslav st.

Napalm - Faurecia          6 : 4    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018

Fučík Libor 2
Wurm Jan 1
Skala Petr 1
Kerber Daniel 1
Hejsek Jiří 1
Jäger Michal
Pech Jaroslav
Frič Jaromír
Šoltys Miloslav st.
Brož Jiří
Sypták Petr 2
Netušil Tomáš 2
Pavlíček Marek
Koželuh Pavel
Jedinák Jakub
Gašpar Jaroslav
Gabčo Kevin
Gabčo Denis
Čipak Tomáš
Čipak Miroslav

Napalm - DTJ Klabava          2 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018

Jäger Michal 1
Skala Petr 1
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Ansorge Michal
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Wurm Jan
Beran Daniel 1
Mertl Tomáš 1
Pejchar Tomáš 1
Pešek Tomáš 1
Mlynarčík Matúš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr