3.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Hucl Jan030
Kubík JanA010
Mašek RadekA230.67
Navrátil Ladislav050
Říšský František060
Sojka Jan1071.43
Suk Jakub260.33
Šik MichalA951.8
Špic ŠtěpánFC Fighters111
Štorc Josef010
Veselý Aleš050
Veselý Tomáš260.33
Vukovič Slavko240.51
Zach Miroslav130.33
Brankáři
hráč g/z z
Hucl Jan 3.7 3
Říšský František 4.3 4
Odehrané zápasy

FC Splávek B - NFC Wan Plzeň          8 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Mašek Radek 2
Sojka Jan 2
Veselý Tomáš 2
Suk Jakub 1
Vukovič Slavko 1
Říšský František
Veselý Aleš
Zach Miroslav
Turek David 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav

FC Zmar - FC Splávek B          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018

Král Michal 1
Votava Zdeněk 1
Vitouš Josef 1
Vícha Petr 1
Hynek Daniel
Štěpánek Petr
Souček David
Mezera Martin
Malý Michal
Zemko Dominik
Hucl Jan
Navrátil Ladislav
Sojka Jan
Suk Jakub
Štorc Josef
Veselý Aleš
Veselý Tomáš

Seladons United - FC Splávek B          6 : 2    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Krč Michal 3
Bělohlávek Martin 2
Krč Daniel 1
Draský Jakub
Klička Jakub
Novák Vladislav ŽK
Somolík Petr
Sojka Jan 1
Vukovič Slavko 1
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Šik Michal
Veselý Aleš
Veselý Tomáš

Hurikáni - FC Splávek B          5 : 6    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Čejka Lukáš 2 ŽK
Jelínek Jan 2
Čorňák Jiří 1
Brůha Marek ŽK
Cimbota Zdeněk
Čákora Jan
Klinger Milan ŽK
Šik Michal 4
Zach Miroslav 1
Sojka Jan 1
Říšský František
Suk Jakub
Navrátil Ladislav
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Vukovič Slavko ŽK
Hucl Jan

FC Splávek B - TJ Bouda          4 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Sojka Jan 2
Suk Jakub 1
Šik Michal 1
Říšský František
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Prokš Adam 3
Kubásek Tomáš 1
Behenský David
Bouda Jiří
Stráník Petr
Svoboda Václav

FC Splávek B - The Wankers C          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Šik Michal 3
Sojka Jan 2
Hucl Jan
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Vukovič Slavko
Zach Miroslav
Jandoš Michal 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Herbst Lukáš
Hofman Jiří
Kulhánek Tomáš
Matlák David
Navrátil Pavel
Novák Libor

FC Splávek B - Kaštani          4 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Sojka Jan 2
Šik Michal 1
Špic Štěpán 1
Kubík Jan
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Veselý Tomáš
Müller Jan 3
Metlička Daniel 1
Mach Martin 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Dušek Roman
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David