2.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Hodys Tomáš140.25
Kolář Radim070
Kučera PetrBAF Žebrákův zen331
Navrátil PavelThe Wankers C030
Pavel Jiří140.25
Rom Filip230.671
Rubeš ZdeněkDTJ Klabava360.5
Smetana Jan111
Švec Petr560.83
Zahálka Luděk460.67
Zigmund Petr1033.33
Brankáři
hráč g/z z
Kolář Radim 5 4
Navrátil Pavel 2.3 3
Odehrané zápasy

Autobahn - SK Žraloci z Plzně          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Křivánek Stanislav 2
Jernek Petr 1
Jung Jan 1
Kolečko Martin 1
Barcal Jan
Hebr Václav
Hrdina Jan
Trylč Ladislav
Kučera Petr 1
Rubeš Zdeněk 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Švec Petr
Zahálka Luděk

Nová Hospoda - SK Žraloci z Plzně          0 : 6    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
9. 9. 2018

Bečaver Martin
Ficu Ladislav
Humpál David
Kubík Milan ŽK
Kulišan Stanislav
Valenta Václav
Velík Jakub
Vokáč Miroslav
Švec Petr 2
Zahálka Luděk 2
Kučera Petr 1
Rubeš Zdeněk 1
Kolář Radim
Navrátil Pavel

Oranjes B - SK Žraloci z Plzně          1 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
16. 9. 2018

Kotka František 1 ŽK
Hess Aleš
Mikeska Jan
Mikeska Jiří
Mravík Michal ŽK
Sinkule Michael
Švec Petr 3
Kučera Petr 1
Zahálka Luděk 1
Kolář Radim
Rubeš Zdeněk

SK Žraloci z Plzně - FC Brush          2 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Pavel Jiří 1
Smetana Jan 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Rom Filip
Rubeš Zdeněk
Holický Marek 4
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš ŽK
Hosnedl Lukáš
Veselý Václav
Zdvořan Jiří

SK Žraloci z Plzně - Czech Made C          8 : 8    ( 4 : 5 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Zigmund Petr 7
Hodys Tomáš 1
Kolář Radim
Rubeš Zdeněk
Švec Petr
Zahálka Luděk
Maur Matěj 4
Sojka Jan 3
Tětek Jakub 1
Lev Luboš
Repka Michal ŽK
Válek Matěj
Vodrážka Pavel

SK Žraloci z Plzně - FC 11° Excelent          3 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Rom Filip 2
Zigmund Petr 1
Kolář Radim
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Švec Petr
Zahálka Luděk
Roubal Jan 1
Zacharda Karel 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Hankovec Jiří
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Matěj
Zíka Michal

Tahouni B - SK Žraloci z Plzně          6 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Juha Petr 3
Tyml Libor 3
Dvořák Jan
Henrich Pavel
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Zigmund Petr 2
Rubeš Zdeněk 1
Zahálka Luděk 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Pavel Jiří
Rom Filip ŽK+ŽK
Švec Petr