Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Splávek B - Kaštani          4 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018 | 12:00

Sojka Jan 2
Šik Michal 1
Špic Štěpán 1
Kubík Jan
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Veselý Tomáš
Müller Jan 3
Metlička Daniel 1
Mach Martin 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Dušek Roman
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

NFC Wan Plzeň - FC Zmar          0 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
13. 10. 2018 | 13:00

Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan ŽK
Špaček Miroslav
Vitouš Josef 1
Král Michal 1
Štěpánek Petr 1
Hynek Daniel ŽK
Vícha Petr
Souček David
Petrák Dalibor
Mezera Martin
Komorová Eliška
Zemko Dominik

FC Veselá - Hurikáni          12 : 2    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018 | 11:00

Rybař Matěj 4
Kastner Tomáš 3
Pelc Miloslav 2
Janda Pavel 1
Linda Jiří 1
Veselý Martin 1
Herejk Jakub
Sobotka Lukáš
Berger Jiří 1 ŽK
Klinger Milan 1
Brůha Marek
Čorňák Jiří

The Wankers C - TJ Bouda          3 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018 | 15:00

Angermayer Patrick 2
Jandoš Michal 1
Diviš Jan
Hofman Jiří
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Lid Stanislav
Prokš Adam 4 ŽK
Fichtl Luděk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kropáček Jaroslav
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Žídek Slavomír

Moes - Seladons United          4 : 8    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Batěk Daniel — Služba: Maišlová Lucie
14. 10. 2018 | 16:00

Hellmayer Ladislav 2
Mitas Martin 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Pangrác Roman
Dřímal Miloš 3
Krč Michal 3
Krč Daniel 1
Riška David 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Somolík Petr

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Zmar 6 6 0 0 33 : 5  ( 28 ) 18
2. Seladons United 7 6 0 1 38 : 14  ( 24 ) 18
3. TJ Bouda 6 4 1 1 28 : 21  ( 7 ) 13
4. Kaštani 6 4 0 2 19 : 20  ( -1 ) 12
5. FC Splávek B 7 3 1 3 29 : 28  ( 1 ) 10
6. FC Veselá 6 2 1 3 31 : 24  ( 7 ) 7
7. The Wankers C 7 2 1 4 19 : 27  ( -8 ) 7
8. Hurikáni 7 2 0 5 28 : 39  ( -11 ) 6
9. Moes 7 1 2 4 21 : 35  ( -14 ) 5
10. NFC Wan Plzeň 7 0 0 7 10 : 43  ( -33 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Prokš Adam (TJ Bouda) 15 2.5
2. Sojka Jan (FC Splávek B) 10 1.43
3. Šik Michal (FC Splávek B) 9 1.8
4. Krč Michal (Seladons United) 9 1.29
5. Bělohlávek Martin (Seladons United) 7 1.17
6. Dřímal Miloš (Seladons United) 7 1.17
7. Vitouš Josef (FC Zmar) 7 1.17
8. Nedorost Jakub (FC Veselá) 6 2
9. Čejka Lukáš (Hurikáni) 6 1.5
10. Müller Jan (Kaštani) 6 1.2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Zemko Dominik (FC Zmar) 0.8 6
2. Soukup Petr (Kaštani) 2 4
3. Klička Jakub (Seladons United) 2.3 6
4. Diviš Jan (The Wankers C) 2.8 4
5. Behenský David (TJ Bouda) 3.4 5
6. Melka František (FC Veselá) 3.7 3
7. Hucl Jan (FC Splávek B) 3.7 3
8. Říšský František (FC Splávek B) 4.3 4
9. Berger Jiří (Hurikáni) 4.8 5
10. Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 5.2 5