Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

3 promile - Dream Team          3 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018 | 10:00

Malcát David 2
Krysl Kamil 1
Antony Štefan
Čechura Tomáš
Hajšman Miroslav
Chejlava Petr
Krysl Tomáš
Křen Tomáš
Štrunc Jan
Macháček Martin 3
Tichý Daniel 3
Wohlráb Jan 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháč Oldřich
Soucop Josif ŽK
Vodráška Martin

Green Rebels - FC Playmakers Plzeň B          12 : 2    ( 7 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018 | 09:00

Kovářík Jan 4
Bouřil Petr 3
Vajskébr Filip 2
Eršek Roman 1
Košťál Michal 1
Malý Adam 1
Bouzek Tomáš
Honomichl David
Faltus Derek 1
Tachovský Miloslav 1
Cink Jaroslav
Folk Jan
Mašek Michal
Mrvka Jan
Reinwart Zdeněk

Camerlengo - Do Dna B          6 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018 | 09:00

Zamborský Martin 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Svoboda Tomáš 1
Hodan Michael
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Krýda Martin 2
Berger Jiří
Fiedler Tomáš
Matulka David
Šťastný Petr
Vaic Petr

FC Hombre - FK Výkop          5 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora — Křivánek Stanislav
30. 9. 2018 | 17:00

Adamčík Jan 1
Adamčík Miroslav 1
Hřebec Jaroslav 1
Pitlík Karel 1 ŽK
Urban Martin 1
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Baumgartl Jan 2
Touš Ondřej 1
Jagerčík Josef
Němec Martin
Pohanka Tomáš

Drebins Team - AC Shape          7 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Běl Michal — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018 | 17:00

Nový Jiří 3 ŽK
Starý Jiří 2
Černý Vladimír 1
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Juha Petr 3
Blažek Lukáš 1
Bock Petr ŽK
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Green Rebels 7 5 0 2 37 : 18  ( 19 ) 15
2. Drebins Team 7 4 3 0 30 : 18  ( 12 ) 15
3. Camerlengo 7 5 0 2 26 : 28  ( -2 ) 15
4. FC Hombre 7 4 1 2 21 : 17  ( 4 ) 13
5. Dream Team 6 4 0 2 24 : 10  ( 14 ) 12
6. FC Playmakers Plzeň B 6 3 1 2 26 : 22  ( 4 ) 10
7. AC Shape 7 3 0 4 25 : 22  ( 3 ) 9
8. 3 promile 7 2 0 5 31 : 48  ( -17 ) 6
9. Do Dna B 7 1 0 6 18 : 36  ( -18 ) 3
10. FK Výkop 7 0 1 6 17 : 36  ( -19 ) 1

Střelci

# jméno góly g/z
1. Malcát David (3 promile) 14 2
2. Malý Adam (Green Rebels) 11 1.83
3. Juha Petr (AC Shape) 9 1.5
4. Urban Martin (FC Hombre) 9 1.29
5. Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 8 1.6
6. Macháček Martin (Dream Team) 8 1.33
7. Černý Vladimír (Drebins Team) 8 1.14
8. Hodan Michael (Camerlengo) 7 1.17
9. Kovářík Jan (Green Rebels) 6 2
10. Zeman Jiří (Camerlengo) 6 1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hovorka Radim (Dream Team) 1.7 6
2. Motyčka Tomáš (AC Shape) 2 3
3. Křížek Daniel (FC Hombre) 2.4 7
4. Honomichl David (Green Rebels) 2.6 7
5. Černý Michal (Drebins Team) 2.8 6
6. Šoltys Miloslav (Camerlengo) 4 7
7. Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 4.2 5
8. Klouda Josef (AC Shape) 4.3 4
9. Berger Jiří (Do Dna B) 4.8 5
10. Tománek Jakub (FK Výkop) 5.2 6