Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Do Ugandy jedou pandy - SK Šeptem          9 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018 | 15:00

Denk Patrik 3
Loukota Jiří 2
Myška Michal 2
Šobr Martin 2
Šobr Dominik
Šejda Jakub
Šagát Daniel
Pytlík Lukáš
Papranec Filip
Zelený Tomáš
Bodanský Michal 1
Martiška Ivan 1
Behenský David
Bórik Tomáš
Kratochvíl Václav
Matulka David

FC Důraz - Krvavá Tlačenka          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 08:00

Forman Jakub 1
Kožíšek Lukáš 1 ŽK
Anděl Jakub
Sartorius Michal ŽK
Kožíšek Vlastimil
Kozubík Michal
Kalaš Petr
Hladký Filip
Dočekal Pavel
Bratek Jan
Tegi Zdeněk
Zmrazek Josef 2 ŽK
Hrdlička Petr 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan

FC Jerigo 1994 Plzeň - Bee Sting B          8 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
23. 9. 2018 | 10:00

Touš Ondřej 2
Řežábek Filip 2
Koc Václav 2
Herejk David 1
Sejrek Josef 1
Řezáč Ota
Loužecký Michal
Kaňka Lukáš
Hirma Tomáš
Frantl Pavel
Šroub Jan 3
Trojovský Martin 2
Holý Martin
Jůna František
Švarc Karel
Touš Petr

Plzeňský ležák - FC Psycho          2 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 11:00

Holý Robert 1
Stupka Lukáš 1
Ernst Tomáš ŽK
Helma Karel
Kračmer Marek ŽK
Štván Vojtěch
Zdvořan Jiří
Karika Jan 1
Kerber Daniel 1
Šoltys Miloslav 1
Vondrka Pavel 1
Horník Jakub
Kočandrle Petr
Malý Adam
Pavlíček Jaroslav
Šoltys Miloslav st.

FC RS - FC TBC          3 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 12:00

Bass David 1 ŽK
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Bečvář Miroslav
Kaiser Daniel
Měsíček Zdeněk
Stehlík Jiří
Rajtolar Stanislav 1
Rogaczewski Jan 1
Šourek Jaromír 1
Handlíř Miroslav
Hejna Jindřich
Kašpar Václav
Kubín Dominik
Liška Kamil
Šmíd Jiří

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Do Ugandy jedou pandy 6 6 0 0 38 : 13  ( 25 ) 18
2. FC TBC 7 4 2 1 32 : 20  ( 12 ) 14
3. Krvavá Tlačenka 6 4 0 2 25 : 13  ( 12 ) 12
4. FC Psycho 7 3 1 3 21 : 21  ( 0 ) 10
5. SK Šeptem 6 3 0 3 30 : 27  ( 3 ) 9
6. FC Jerigo 1994 Plzeň 7 3 0 4 24 : 36  ( -12 ) 9
7. FC RS 6 2 2 2 32 : 26  ( 6 ) 8
8. FC Důraz 7 2 0 5 26 : 29  ( -3 ) 6
9. Bee Sting B 7 1 1 5 20 : 53  ( -33 ) 4
10. Plzeňský ležák 5 1 0 4 19 : 29  ( -10 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 13 2.17
2. Porada Petr (FC RS) 11 2.2
3. Denk Patrik (Do Ugandy jedou pandy) 11 2.2
4. Bodanský Michal (SK Šeptem) 10 2
5. Bass David (FC RS) 8 1.33
6. Anděl Jakub (FC Důraz) 8 1.14
7. Bodanský Martin (SK Šeptem) 7 1.75
8. Picek Jan (FC TBC) 7 1.17
9. Šroub Jan (Bee Sting B) 7 1
10. Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 6 2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 2.2 6
2. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.2 5
3. Behenský David (SK Šeptem) 2.8 4
4. Kaiser Daniel (FC RS) 2.8 4
5. Rogaczewski Jan (FC TBC) 2.9 7
6. Šoltys Miloslav st. (FC Psycho) 3.2 5
7. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 5
8. Tegi Zdeněk (FC Důraz) 4.2 5
9. Stupka Lukáš (Plzeňský ležák) 5.7 3
10. Holý Martin (Bee Sting B) 7.6 7