Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 -

Drebins Team - FC Kojak          1 : 8    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Sinkule Michael — Služba: Maišlová Lucie
11. 2. 2018 | 12:00

Urban Lukáš 1
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub 1
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Ježek Richard 3
Holub Lukáš 2 2
Dvořák Antonín 1 2
Strejček Matěj 1 2
Valenta Pavel 1 1
Motyčka Tomáš
Řezáč Karel 1

SK Žraloci z Plzně - Czech Made          3 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Sinkule Michael — Služba: Maišlová Lucie
11. 2. 2018 | 13:00

Zigmund Petr 2
Švec Petr 1 1
Hodys Tomáš 1
Kolář Radim
Rom Filip
Růžek Pavel
Zahálka Luděk 1
Bendík Lukáš 2
Bodanský Martin 2
Bodanský Michal 2 1
Formánek Miroslav 1 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Procházka Jan 2
Rosocha Lukáš 1
Suja Ján 1

FC DAB - Tahouni          6 : 3    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Sinkule Michael — Služba: Maišlová Lucie
11. 2. 2018 | 14:00

Šmůla Filip 2
Gita Tomáš 1 2
Matas Martin 1 3
Vojáček Michal 1 1
Tichý Daniel 1
Schleis Karel
Růžička Jan
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Vojta Dominik
Mitas Martin 1
Pelikán Libor 1 1
Rous Radek 1
Beránek Tomáš 1
Juha Petr
Kalina Pavel 1
Mašek Radek
Pleier Petr ŽK
Procházka Martin ŽK

FC Inter Plzeň - The Wankers          9 : 6    ( 4 : 4 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Kindelmann Petr — Služba: Maišlová Lucie
11. 2. 2018 | 15:00

Mariánus Pavel 4 2
Smutný David 2
Duchoň Radek 1
Meszárosz Michal 1
Šebek Jan 1 6
Frank Pavel
Janda Tomáš
Vavřička Pavel 1
Vitouš Josef 1 1
Kovářík Petr 1
Kratochvíl Václav 1
Malý Michal 1
Suda Pavel 1
Suda Václav 2
Sinkule Michael
Matlák David 1
Kravčík Pavel
Angermayer Patrick 1

DTJ Klabava - Plzeňský ležák          1 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
11. 2. 2018 | 16:00

Krákora David 1
Daněk Jiří
Janeček Martin 1
Klička Petr
Loub Jakub
Mertl Tomáš
Mlynarčík Matúš
Rubeš Zdeněk
Knaf Karel 2
Končel Jiří 2
Ernst Tomáš
Vričan Martin
Vričan Jiří 2
Kutný Petr 1
Kračmer Marek
Hořánek Adam
Forman Adam
Zdvořan Jiří

FbC Bory 2010 - FC Jerigo 1994 Plzeň          2 : 6    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
11. 2. 2018 | 17:00

Sartorius Michal 1
Žák Adam 1
Eret Tomáš
Komínek Jiří
Ondřich Lukáš
Pavlíček Marek 1
Rostás Lukáš
Žák Ondřej 1
Lenk Ondřej 2 1
Bendl Petr 1 2
Trojovský Martin 1 1
Šoltys Miloslav 1
Rous Jan 1 2 ŽK
Pechr Jiří
Malý Adam
Trnka Martin
Kaňka Lukáš
Vitouš Ondřej

Kometa - FC Palasio Plzeň          0 : 16    ( 0 : 9 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
11. 2. 2018 | 18:00

Flaišman Jan
Němec Ondřej
Popule Michal
Purdeš Jan
Purdeš Pavel
Velíšek Petr
Kypta Martin 4
Štolle Dominik 4 6
Doležal Jakub 3 2
Hradecký Dominik 2 2
Ždych Jakub 2 1
Hejkal Martin 1 2
Spálenský Přemysl 1
Suchý Vojtěch
Votýpka Petr

Hurikáni - Warriors          4 : 5    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
11. 2. 2018 | 19:00

Jelínek Jan 2
Čejka Lukáš 1 1
Holec Jan 1
Berger Jiří 1 ŽK
Cimbota Zdeněk 1 ŽK
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří
Salaba Aleš
Volák Jakub 2
Solový Jan 2
Radič Lukáš 1 1
Štrunc Jan ŽK
Šťastný Tomáš
Reisinger Lukáš
Reiser Ondřej
Kroužek Miroslav 1
Koryťák Tomáš ŽK
Hodl Petr
Archalous Matěj

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Palasio Plzeň 1 1 0 0 16 : 0  ( 16 ) 3
2. FC Kojak 1 1 0 0 8 : 1  ( 7 ) 3
3. Czech Made 1 1 0 0 7 : 3  ( 4 ) 3
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 1 1 0 0 6 : 2  ( 4 ) 3
5. FC Inter Plzeň 1 1 0 0 9 : 6  ( 3 ) 3
6. FC DAB 1 1 0 0 6 : 3  ( 3 ) 3
7. Plzeňský ležák 1 1 0 0 4 : 1  ( 3 ) 3
8. Warriors 1 1 0 0 5 : 4  ( 1 ) 3
9. Hurikáni 1 0 0 1 4 : 5  ( -1 ) 0
10. The Wankers 1 0 0 1 6 : 9  ( -3 ) 0
11. Tahouni 1 0 0 1 3 : 6  ( -3 ) 0
12. DTJ Klabava 1 0 0 1 1 : 4  ( -3 ) 0
13. SK Žraloci z Plzně 1 0 0 1 3 : 7  ( -4 ) 0
14. FbC Bory 2010 1 0 0 1 2 : 6  ( -4 ) 0
15. Drebins Team 1 0 0 1 1 : 8  ( -7 ) 0
16. Kometa 1 0 0 1 0 : 16  ( -16 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Štolle Dominik (FC Palasio Plzeň) 4 4
2. Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 4 4
3. Kypta Martin (FC Palasio Plzeň) 4 4
4. Ježek Richard (FC Kojak) 3 3
5. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 3 3
6. Končel Jiří (Plzeňský ležák) 2 2
7. Smutný David (FC Inter Plzeň) 2 2
8. Volák Jakub (Warriors) 2 2
9. Zigmund Petr (SK Žraloci z Plzně) 2 2
10. Ždych Jakub (FC Palasio Plzeň) 2 2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 0 1
2. Kračmer Marek (Plzeňský ležák) 1 1
3. Motyčka Tomáš (FC Kojak) 1 1
4. Šoltys Miloslav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 2 1
5. Koulák Vítězslav (Czech Made) 3 1
6. Reichert Ondřej (FC DAB) 3 1
7. Volák Jakub (Warriors) 4 1
8. Daněk Jiří (DTJ Klabava) 4 1
9. Berger Jiří (Hurikáni) 5 1
10. Kalina Pavel (Tahouni) 6 1