Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 4.C třída

FC Zmar - FC Bidfood Plzeň 7:0 (3:0)SK Sokol Bolevec - Depo team 7:5 (5:3)
Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora15. 4. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Dvořák Antonín 4 Němček Tomáš 3 ŽK
Šiml Pavel 3 Novák Marek 1
Kindl Lukáš Šmaus Petr 1
Rasl Karel Pelán Petr
Šimora Martin Vlasák Václav
Vlasáková Lenka
FC TBC B - AC Bolevec 2012 2:2 (0:1)Real Plzeň B - FC Internazionale 1:2 (1:0)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Veronika15. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Větrovský Zdeněk 1 Jurčenko Kirill 1 ŽK
Bárta Jakub Šerý Patrik 1
Cajthaml Ondřej Jindra Václav
Doubek Petr ŽK Krpelan Kamil
Hebr David Ponikelský Patrik
Martinovský Patrik Viuseanco Oleg
Mrázek Denis
Pospíšil Jakub
Soukup Petr

POŘADÍ TÝMŮ - 4.C třída

tým z v r p s b
1.FC Internazionale 10 8 2 0 69:29 26
2.FC Zmar 10 6 4 0 46:18 22
3.FC TBC B 10 5 2 3 34:26 17
4.SK Sokol Bolevec 10 5 0 5 47:65 15
5.AC Bolevec 2012 9 3 3 3 28:29 12
6.Depo team 10 3 0 7 57:46 9
7.FC LDN 9 2 2 5 29:45 8
8.FC Bidfood Plzeň 10 2 2 6 30:52 8
9.Real Plzeň B 10 2 1 7 23:53 7

POŘADÍ STŘELCŮ - 4.C třída

hráčgg/z
1.Richter Patrik (FC Internazionale) 27 3
2.Němček Miroslav (Depo team) 25 3.13
3.Dvořák Antonín (SK Sokol Bolevec) 21 2.33
4.Viuseanco Oleg (FC Internazionale) 14 1.4
5.Němček Tomáš (Depo team) 13 1.63
6.Vyskočil Václav (SK Sokol Bolevec) 12 1.5
7.Votava Zdeněk (FC Zmar) 10 1
8.Mrázek Denis (Real Plzeň B) 8 1
9.Picek Jan (FC TBC B) 8 0.89
10.Král Michal (FC Zmar) 8 0.89
11.Pavlíček Jaroslav (AC Bolevec 2012) 8 0.89
12.Šmaus Petr (Depo team) 8 0.89
13.Tančous Jakub (FC Bidfood Plzeň) 7 1
14.Kašpar Václav (FC TBC B) 7 0.88
15.Jurčenko Kirill (FC Internazionale) 7 0.7
16.Nový Michal (AC Bolevec 2012) 6 1
17.Šiml Pavel (SK Sokol Bolevec) 6 0.86
18.Frýdl Tomáš (FC Bidfood Plzeň) 6 0.75
19.Klozar Tomáš (FC LDN) 6 0.75
20.Handlíř Miroslav (FC TBC B) 6 0.75
21.Šimáček Jan (FC LDN) 6 0.67
22.Jindra Václav (FC Internazionale) 6 0.67
23.Sýkora Tomáš (FC Bidfood Plzeň) 5 1.25
24.Stahoň Pavel (FC Bidfood Plzeň) 5 1
25.Rasl Karel (SK Sokol Bolevec) 5 0.71
26.Vrba Lukáš (FC Zmar) 5 0.63
27.Štěpánek Petr (FC Zmar) 5 0.5
28.Liška Karel (FC Zmar) 4 1
29.Fiala Karel (AC Bolevec 2012) 4 0.67
30.Batěk Daniel (FC LDN) 4 0.67
31.Hošek Ondřej (FC LDN) 4 0.67
32.Soukup Petr (Real Plzeň B) 4 0.67
33.Gotthardt Ladislav (FC Bidfood Plzeň) 4 0.57
34.Krpelan Kamil (FC Internazionale) 4 0.4
35.Kučera Martin (FC Zmar) 3 3
36.Malý Michal (FC Zmar) 3 1.5
37.Vitouš Josef (FC Zmar) 3 1.5
38.Bosák Filip (FC TBC B) 3 0.75
39.Palkovič Pavol (FC Internazionale) 3 0.75
40.Kocánek Miroslav (AC Bolevec 2012) 3 0.6
41.Končel Jiří (FC LDN) 3 0.6
42.Petrák Dalibor (FC Zmar) 3 0.38
43.Angyal Marián (FC Internazionale) 3 0.33
44.Vlasák Václav (Depo team) 3 0.3
45.Kašpar Rostislav (FC TBC B) 3 0.3
46.Šerý Patrik (FC Internazionale) 3 0.3
47.Štolle Dominik (Depo team) 2 2
48.Kastelic Oliver (FC TBC B) 2 2
49.Martiriggiano Marcello (FC LDN) 2 0.5
50.Tíkal Vladimír (Real Plzeň B) 2 0.5
51.Sušánka Jan (Depo team) 2 0.5
52.Kerber Daniel (AC Bolevec 2012) 2 0.4
53.Chulashki Tsvetsoslav Sashov (FC Internazionale) 2 0.4
54.Novák Marek (Depo team) 2 0.4
55.Kubín Dominik (FC TBC B) 2 0.29
56.Mazák Patrik (Depo team) 1 1
57.Bárta Jakub (Real Plzeň B) 1 0.5
58.Kopcsák Jozef (Real Plzeň B) 1 0.5
59.Martinovský Patrik (Real Plzeň B) 1 0.5
60.Poduška Lukáš (FC TBC B) 1 0.5
61.Latino Daniele (FC LDN) 1 0.5
62.Šmídl Dušan (AC Bolevec 2012) 1 0.33
63.Matějka Jiří (FC TBC B) 1 0.33
64.Větrovský Zdeněk (Real Plzeň B) 1 0.33
65.Veber Kamil (Depo team) 1 0.33
66.Dvořák Jan (FC Bidfood Plzeň) 1 0.25
67.Zítek Jakub (Real Plzeň B) 1 0.25
68.Thurhober Milan (SK Sokol Bolevec) 1 0.25
69.Komorová Eliška (FC Zmar) 1 0.2
70.Bubla Milan (Real Plzeň B) 1 0.2
71.Kindl Lukáš (SK Sokol Bolevec) 1 0.2
72.Hásek Ladislav (SK Sokol Bolevec) 1 0.2
73.Polívka Dan (Real Plzeň B) 1 0.17
74.Sladký Radek (FC LDN) 1 0.17
75.Lukavský Jindřich (FC TBC B) 1 0.17
76.Vícha Petr (FC Zmar) 1 0.17
77.Reiser Jan (FC Bidfood Plzeň) 1 0.17
78.Zuna Martin (Real Plzeň B) 1 0.17
79.Denk Lukáš (FC Bidfood Plzeň) 1 0.14
80.Záhořík Martin (AC Bolevec 2012) 1 0.14
81.Svoboda Jakub (AC Bolevec 2012) 1 0.14
82.Moulis Josef (FC LDN) 1 0.13
83.Šoltys Miloslav st. (AC Bolevec 2012) 1 0.11
84.Maišl Stanislav (AC Bolevec 2012) 1 0.11
85.Cajthaml Ondřej (Real Plzeň B) 1 0.1
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 4.C třída

hráčo/zz
1.Zemko Dominik (FC Zmar) 1.8 10
2.Faflík Miloslav (FC TBC B) 1.86 7
3.Ponikelský Patrik (FC Internazionale) 2.6 5
4.Růžek Tomáš (Depo team) 3 4
5.Michalec Jozef (FC Internazionale) 3.2 5
6.Šoltys Miloslav st. (AC Bolevec 2012) 3.22 9
7.Klozar Tomáš (FC LDN) 4.25 4
8.Rogaczewski Jan (FC TBC B) 4.33 3
9.Pospíšil Jakub (Real Plzeň B) 5 8
10.Gabriel David (FC LDN) 5 3
11.Kulišan Stanislav (FC Bidfood Plzeň) 6.17 6
12.Šimora Martin (SK Sokol Bolevec) 6.5 10
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993