Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 4.A třída

FC Bördelo Radčice - FC Paradox Plzeň 16:1 (9:0)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra9. 6. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kazda Robert 3 Tetur Dominik 1
Brožík Ondřej 2 Fiala Matěj
Lavička David 2 Hellmayer Radek
Justra Dominik 2
Řežábek Filip 2
Komanec Petr 1
Čech Jaroslav 1
Mildorf Lukáš 1
Polereczský Pavel 1
Průša Pavel 1

POŘADÍ TÝMŮ - 4.A třída

tým z v r p s b
1.FC Veselá 18 15 1 2 97:43 46
2.Doubr Hůd 18 15 1 2 127:33 46
3.FC Bördelo Radčice 18 13 2 3 121:54 41
4.BAF Žebrákův zen 18 13 0 5 81:57 39
5.MD Elektronik C.F. 18 8 2 8 74:77 26
6.Dream Team B 18 7 1 10 58:65 22
7.FC Vallecas 18 5 1 12 56:68 16
8.No Star 18 4 0 14 47:80 12
9.FC Paradox Plzeň 18 4 0 14 51:146 12
10.1. FC Manto 18 2 0 16 49:138 6

POŘADÍ STŘELCŮ - 4.A třída

hráčgg/z
1.Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 38 2.11
2.Rybař Matěj (FC Veselá) 25 2.5
3.Lavička David (FC Bördelo Radčice) 25 2.08
4.Veselý Martin (FC Veselá) 23 1.35
5.Kilbergr Jan (Doubr Hůd) 22 2.44
6.Zíka Michal (Doubr Hůd) 22 2
7.Niyaziev Erdzhan (1. FC Manto) 19 1.58
8.Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 19 1.36
9.Vítek Dominik (Doubr Hůd) 16 1.07
10.Růžek Jíří (Doubr Hůd) 14 1.17
11.Zuna Martin (Dream Team B) 14 1.08
12.Kadlec Jiří (FC Paradox Plzeň) 13 1.44
13.Jedlička Ladislav (Dream Team B) 13 0.87
14.Hos Josef (BAF Žebrákův zen) 13 0.87
15.Toma Gabriel (MD Elektronik C.F.) 12 1.5
16.Zíka Marek (Doubr Hůd) 12 1
17.Frýdl Tomáš (FC Paradox Plzeň) 12 0.86
18.Fornouz Marek (MD Elektronik C.F.) 11 1.57
19.Popule Michal (MD Elektronik C.F.) 11 0.79
20.Justra Dominik (FC Bördelo Radčice) 11 0.73
21.Jerman Martin (FC Vallecas) 11 0.73
22.Čihák Vítek (No Star) 10 0.77
23.Černý Jan (BAF Žebrákův zen) 9 0.82
24.Nedorost Jakub (FC Veselá) 9 0.69
25.Švarc Matěj (Doubr Hůd) 9 0.6
26.Modrák Josef (No Star) 9 0.6
27.Kůžel Martin (Doubr Hůd) 9 0.6
28.Sobotka Lukáš (FC Veselá) 9 0.6
29.Berky Marian (1. FC Manto) 9 0.56
30.Korčík Martin (MD Elektronik C.F.) 9 0.56
31.Macháček Martin (Dream Team B) 8 0.89
32.Navrátil Pavel (BAF Žebrákův zen) 8 0.8
33.Hecler Daniel (BAF Žebrákův zen) 8 0.73
34.Bína Tomáš (FC Paradox Plzeň) 8 0.57
35.Černý Jan (FC Veselá) 7 1.17
36.Janovský Karel (FC Vallecas) 7 1
37.Kačírek Petr (BAF Žebrákův zen) 7 0.7
38.Brožík Ondřej (FC Bördelo Radčice) 7 0.7
39.Benedikt Martin (BAF Žebrákův zen) 7 0.64
40.Toušek David (No Star) 7 0.54
41.Janka Jakub (Doubr Hůd) 7 0.44
42.Záškvara Radim (1. FC Manto) 6 1.5
43.Voves Petr (Dream Team B) 6 1.2
44.Pech Pavel (FC Paradox Plzeň) 6 1.2
45.Řežábek Filip (FC Bördelo Radčice) 6 1.2
46.Kocáb Jan (BAF Žebrákův zen) 6 0.86
47.Žežulka Petr (FC Vallecas) 6 0.86
48.Lehovec Michal (MD Elektronik C.F.) 6 0.43
49.Kadlec Josef (Dream Team B) 5 0.83
50.Kubík Milan (MD Elektronik C.F.) 5 0.71
51.Váchal Martin (FC Paradox Plzeň) 5 0.42
52.Bohmann Filip (Doubr Hůd) 5 0.33
53.Kučera Petr (BAF Žebrákův zen) 5 0.33
54.Linda Jiří (FC Veselá) 5 0.28
55.Bron Jan (FC Veselá) 4 2
56.Gutwirth Adam (Dream Team B) 4 1
57.Lukeš Patrik (BAF Žebrákův zen) 4 1
58.Dvořák Jiří (BAF Žebrákův zen) 4 1
59.Švarc Karel (FC Vallecas) 4 1
60.Borovka Patrik (1. FC Manto) 4 0.67
61.Dolanský Kryštof (Doubr Hůd) 4 0.5
62.Syrovátka Šimon (BAF Žebrákův zen) 4 0.44
63.Reithmaier Filip (FC Vallecas) 4 0.44
64.Mikoláš Jakub (No Star) 4 0.4
65.Bykov Jaroslav (No Star) 4 0.33
66.Kohout Martin (FC Bördelo Radčice) 4 0.29
67.Soukup Petr (FC Vallecas) 4 0.27
68.Roth Václav (Doubr Hůd) 4 0.27
69.Pelc Miloslav (FC Veselá) 4 0.25
70.Sikora Ondřej (No Star) 4 0.24
71.Komanec Petr (FC Bördelo Radčice) 3 1.5
72.Salfický Michael (FC Vallecas) 3 0.75
73.Hovorka Radim (Dream Team B) 3 0.5
74.Novák Daniel (FC Vallecas) 3 0.5
75.Schneider Lukáš (FC Vallecas) 3 0.5
76.Straluciuc Roland (MD Elektronik C.F.) 3 0.5
77.Michna Miroslav (1. FC Manto) 3 0.33
78.Seget Ondřej (FC Veselá) 3 0.33
79.Hegner Josef (Dream Team B) 3 0.27
80.Chaloupka Matěj (Doubr Hůd) 3 0.25
81.Korčík Roman (MD Elektronik C.F.) 3 0.25
82.Švehla Martin (MD Elektronik C.F.) 3 0.23
83.Toušek Martin (No Star) 3 0.21
84.Janda Pavel (FC Veselá) 3 0.19
85.Němec Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 2 1
86.Eret Patrik (Dream Team B) 2 0.67
87.Kostroun Filip (MD Elektronik C.F.) 2 0.4
88.Kuboš Petr (No Star) 2 0.4
89.Hrbek Ondřej (1. FC Manto) 2 0.29
90.Hosnedl Lukáš (FC Paradox Plzeň) 2 0.22
91.Ragančík Slavomír (MD Elektronik C.F.) 2 0.22
92.Salcman Martin (FC Bördelo Radčice) 2 0.22
93.Coufal Martin (BAF Žebrákův zen) 2 0.2
94.Špirk Dominik (Dream Team B) 2 0.18
95.Rosocha Lukáš (BAF Žebrákův zen) 2 0.17
96.Melka František (FC Veselá) 2 0.14
97.Javorský Štěpán (FC Vallecas) 2 0.14
98.Korčík Radek (MD Elektronik C.F.) 2 0.14
99.Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 2 0.13
100.Pinďár Radoslav (1. FC Manto) 2 0.13
101.Ivanov Zlatomir (1. FC Manto) 2 0.12
102.Hess Daniel (No Star) 2 0.12
103.Tetur Dominik (FC Paradox Plzeň) 2 0.11
104.Fráně Miroslav (Dream Team B) 1 1
105.Burda Jan (FC Veselá) 1 1
106.Šimek Dominik (BAF Žebrákův zen) 1 1
107.Vodráška Martin (Dream Team B) 1 1
108.Burda Stanislav (FC Veselá) 1 0.5
109.Červený Lukáš (FC Vallecas) 1 0.5
110.Vrba Michal (FC Veselá) 1 0.33
111.Štětina Miroslav (Dream Team B) 1 0.33
112.Trnka František (FC Paradox Plzeň) 1 0.33
113.Čech Jaroslav (FC Bördelo Radčice) 1 0.25
114.Zemčík Robert (FC Vallecas) 1 0.25
115.Pospíšil Štefan (MD Elektronik C.F.) 1 0.25
116.Landshut Jindřich (FC Vallecas) 1 0.2
117.Zdvořáček Aleš (BAF Žebrákův zen) 1 0.2
118.Beneš Lukáš (MD Elektronik C.F.) 1 0.17
119.Pogádl Ľubomír (1. FC Manto) 1 0.14
120.Průša Pavel (FC Bördelo Radčice) 1 0.13
121.Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 1 0.11
122.Viktora David (Dream Team B) 1 0.11
123.Kuraž Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 1 0.09
124.Fiala Matěj (FC Paradox Plzeň) 1 0.09
125.Rubáš Michal (No Star) 1 0.09
126.Slebodník Jaroslav (1. FC Manto) 1 0.08
127.Hellmayer Radek (FC Paradox Plzeň) 1 0.07
128.Žurek Martin (No Star) 1 0.06
129.Janovský Petr (FC Vallecas) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 4.A třída

hráčo/zz
1.Coufal Martin (BAF Žebrákův zen) 1.61 6.2
2.Kůžel Martin (Doubr Hůd) 1.75 4
3.Opava Patrik (Doubr Hůd) 1.86 14
4.Melka František (FC Veselá) 2.21 14
5.Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 2.89 9
6.Janda Pavel (FC Veselá) 3.33 3
7.Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.4 10
8.Korčík Radek (MD Elektronik C.F.) 3.67 3
9.Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 3.75 8
10.Viktora David (Dream Team B) 3.8 5
11.Neubauer Lukáš (No Star) 3.88 8
12.Anton Jaroslav (FC Vallecas) 3.93 15
13.Špaček Jan (BAF Žebrákův zen) 4.17 6
14.Brunner Lukáš (BAF Žebrákův zen) 4.2 5
15.Drozda Karel (MD Elektronik C.F.) 4.27 11
16.Florian Jiří (No Star) 5 8
17.Moravec Václav (MD Elektronik C.F.) 5.67 3
18.Žatkuliak Tomáš (1. FC Manto) 7.92 17.42
19.Verner Martin (FC Paradox Plzeň) 8.25 12
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993