Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 4.A třída

Dream Team B - FC Vallecas 0:5 (0:0)

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
BAF Žebrákův zen - MD Elektronik C.F. 4:3 (1:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina14. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Černý Jan 2 Fornouz Marek 2
Kučera Petr 2 Popule Michal 1
Coufal Martin Drozda Karel
Hos Josef Švehla Martin
Rosocha Lukáš Ragančík Slavomír
Syrovátka Šimon Kuraž Jaroslav
Špaček Jan Korčík Roman
Korčík Radek
Korčík Martin
Toma Gabriel
1. FC Manto - FC Bördelo Radčice 3:11 (1:3)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina14. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Záškvara Radim 2 Kazda Robert 3
Michna Miroslav 1 Lavička David 3
Berky Marian Kohout Martin 2
Ivanov Zlatomir Justra Dominik 1
Pinďár Radoslav Kolařík Roman 1
Žatkuliak Tomáš Salcman Martin 1
Hajajs Josef
Mildorf Lukáš
Průša Pavel
Doubr Hůd - No Star 8:1 (2:1)FC Veselá - FC Paradox Plzeň 12:3 (9:2)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora15. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Rybař Matěj 5 Kadlec Jiří 2
Veselý Martin 3 Frýdl Tomáš 1
Sobotka Lukáš 2 Cimmermann Michal
Linda Jiří 1 Fiala Matěj
Melka František 1 Hellmayer Radek
Janda Pavel Tetur Dominik
Nedorost Jakub Verner Martin
Pelc Miloslav
Seget Ondřej

POŘADÍ TÝMŮ - 4.A třída

tým z v r p s b
1.FC Veselá 11 10 0 1 58:20 30
2.FC Bördelo Radčice 11 9 1 1 76:27 28
3.Doubr Hůd 11 9 1 1 66:20 28
4.BAF Žebrákův zen 11 8 0 3 55:36 24
5.FC Vallecas 11 4 1 6 33:32 13
6.Dream Team B 11 4 1 6 36:38 13
7.MD Elektronik C.F. 11 4 0 7 37:47 12
8.FC Paradox Plzeň 11 3 0 8 34:84 9
9.No Star 11 1 0 10 23:54 3
10.1. FC Manto 11 1 0 10 28:88 3

POŘADÍ STŘELCŮ - 4.A třída

hráčgg/z
1.Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 23 2.09
2.Lavička David (FC Bördelo Radčice) 19 2.11
3.Veselý Martin (FC Veselá) 15 1.36
4.Zíka Michal (Doubr Hůd) 12 2
5.Niyaziev Erdzhan (1. FC Manto) 12 1.5
6.Vítek Dominik (Doubr Hůd) 12 1.2
7.Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 10 1.25
8.Popule Michal (MD Elektronik C.F.) 10 1
9.Rybař Matěj (FC Veselá) 9 1.8
10.Frýdl Tomáš (FC Paradox Plzeň) 9 1
11.Justra Dominik (FC Bördelo Radčice) 9 0.82
12.Černý Jan (BAF Žebrákův zen) 8 1.14
13.Macháček Martin (Dream Team B) 7 1
14.Hos Josef (BAF Žebrákův zen) 7 0.78
15.Bína Tomáš (FC Paradox Plzeň) 7 0.78
16.Navrátil Pavel (BAF Žebrákův zen) 7 0.78
17.Sobotka Lukáš (FC Veselá) 7 0.7
18.Kilbergr Jan (Doubr Hůd) 6 2
19.Voves Petr (Dream Team B) 6 1.2
20.Pech Pavel (FC Paradox Plzeň) 6 1.2
21.Kačírek Petr (BAF Žebrákův zen) 6 1.2
22.Hecler Daniel (BAF Žebrákův zen) 6 0.86
23.Zuna Martin (Dream Team B) 6 0.86
24.Čihák Vítek (No Star) 6 0.75
25.Růžek Jíří (Doubr Hůd) 6 0.75
26.Zíka Marek (Doubr Hůd) 6 0.75
27.Modrák Josef (No Star) 6 0.6
28.Kadlec Jiří (FC Paradox Plzeň) 5 1.67
29.Černý Jan (FC Veselá) 5 1.25
30.Kubík Milan (MD Elektronik C.F.) 5 0.71
31.Jedlička Ladislav (Dream Team B) 5 0.63
32.Benedikt Martin (BAF Žebrákův zen) 5 0.63
33.Lehovec Michal (MD Elektronik C.F.) 5 0.56
34.Jerman Martin (FC Vallecas) 5 0.56
35.Kučera Petr (BAF Žebrákův zen) 5 0.5
36.Linda Jiří (FC Veselá) 5 0.45
37.Janka Jakub (Doubr Hůd) 5 0.45
38.Gutwirth Adam (Dream Team B) 4 1
39.Řežábek Filip (FC Bördelo Radčice) 4 1
40.Švarc Karel (FC Vallecas) 4 1
41.Brožík Ondřej (FC Bördelo Radčice) 4 0.8
42.Kadlec Josef (Dream Team B) 4 0.8
43.Borovka Patrik (1. FC Manto) 4 0.67
44.Bohmann Filip (Doubr Hůd) 4 0.5
45.Toušek David (No Star) 4 0.5
46.Nedorost Jakub (FC Veselá) 4 0.44
47.Kůžel Martin (Doubr Hůd) 4 0.44
48.Kohout Martin (FC Bördelo Radčice) 4 0.4
49.Korčík Martin (MD Elektronik C.F.) 4 0.4
50.Berky Marian (1. FC Manto) 4 0.4
51.Bron Jan (FC Veselá) 3 3
52.Fornouz Marek (MD Elektronik C.F.) 3 1.5
53.Salfický Michael (FC Vallecas) 3 0.75
54.Žežulka Petr (FC Vallecas) 3 0.75
55.Seget Ondřej (FC Veselá) 3 0.6
56.Schneider Lukáš (FC Vallecas) 3 0.5
57.Hegner Josef (Dream Team B) 3 0.38
58.Syrovátka Šimon (BAF Žebrákův zen) 3 0.38
59.Korčík Roman (MD Elektronik C.F.) 3 0.33
60.Váchal Martin (FC Paradox Plzeň) 3 0.33
61.Roth Václav (Doubr Hůd) 3 0.33
62.Švarc Matěj (Doubr Hůd) 3 0.33
63.Chaloupka Matěj (Doubr Hůd) 3 0.33
64.Soukup Petr (FC Vallecas) 3 0.33
65.Janovský Karel (FC Vallecas) 2 2
66.Záškvara Radim (1. FC Manto) 2 2
67.Němec Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 2 1
68.Eret Patrik (Dream Team B) 2 1
69.Salcman Martin (FC Bördelo Radčice) 2 0.67
70.Dvořák Jiří (BAF Žebrákův zen) 2 0.67
71.Coufal Martin (BAF Žebrákův zen) 2 0.5
72.Dolanský Kryštof (Doubr Hůd) 2 0.4
73.Michna Miroslav (1. FC Manto) 2 0.33
74.Bykov Jaroslav (No Star) 2 0.33
75.Hrbek Ondřej (1. FC Manto) 2 0.29
76.Špirk Dominik (Dream Team B) 2 0.29
77.Rosocha Lukáš (BAF Žebrákův zen) 2 0.29
78.Pelc Miloslav (FC Veselá) 2 0.22
79.Melka František (FC Veselá) 2 0.2
80.Janda Pavel (FC Veselá) 2 0.2
81.Sikora Ondřej (No Star) 2 0.2
82.Pinďár Radoslav (1. FC Manto) 2 0.18
83.Kostroun Filip (MD Elektronik C.F.) 1 1
84.Vodráška Martin (Dream Team B) 1 1
85.Fráně Miroslav (Dream Team B) 1 1
86.Šimek Dominik (BAF Žebrákův zen) 1 1
87.Červený Lukáš (FC Vallecas) 1 0.5
88.Vrba Michal (FC Veselá) 1 0.5
89.Zdvořáček Aleš (BAF Žebrákův zen) 1 0.5
90.Hovorka Radim (Dream Team B) 1 0.5
91.Toma Gabriel (MD Elektronik C.F.) 1 0.5
92.Trnka František (FC Paradox Plzeň) 1 0.33
93.Reithmaier Filip (FC Vallecas) 1 0.25
94.Zemčík Robert (FC Vallecas) 1 0.25
95.Mikoláš Jakub (No Star) 1 0.25
96.Landshut Jindřich (FC Vallecas) 1 0.2
97.Beneš Lukáš (MD Elektronik C.F.) 1 0.17
98.Hosnedl Lukáš (FC Paradox Plzeň) 1 0.17
99.Švehla Martin (MD Elektronik C.F.) 1 0.14
100.Toušek Martin (No Star) 1 0.14
101.Javorský Štěpán (FC Vallecas) 1 0.13
102.Žurek Martin (No Star) 1 0.1
103.Kuraž Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 1 0.1
104.Hellmayer Radek (FC Paradox Plzeň) 1 0.09
105.Tetur Dominik (FC Paradox Plzeň) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 4.A třída

hráčo/zz
1.Melka František (FC Veselá) 1.8 10
2.Opava Patrik (Doubr Hůd) 1.9 10
3.Špaček Jan (BAF Žebrákův zen) 2.8 5
4.Sajfrt Michal (Dream Team B) 2.83 6
5.Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 3 5
6.Anton Jaroslav (FC Vallecas) 3.11 9
7.Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 3.2 5
8.Viktora David (Dream Team B) 3.75 4
9.Brunner Lukáš (BAF Žebrákův zen) 4.2 5
10.Drozda Karel (MD Elektronik C.F.) 4.27 11
11.Florian Jiří (No Star) 5 8
12.Verner Martin (FC Paradox Plzeň) 7.86 7
13.Žatkuliak Tomáš (1. FC Manto) 8 11
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993