Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - Teamstore Krajský Přebor

Do Dna - The Wankers 1:1 (1:1)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra10. 2. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Pavlíček Lukáš 1 ŽK Kroc Jakub 1
Berger Jiří Angermayer Patrick
Šťastný Petr Diviš Jakub
Přibáň Tadeáš 1 Gita Tomáš
Lecjaks Václav ml. Kovářík Petr
Koudele Tadeáš Kratochvíl Václav ŽK
Kepka Tomáš ŽK+ŽK Kravčík Pavel
Fiedler Tomáš ŽK Malý Michal
Čejka Lukáš Matlák David
Terč Pavel
Do Dna - Exmet 6:8 (5:2)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra10. 2. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Čejka Lukáš 3 Brůžek Tomáš 2 1
Fiedler Tomáš 2 1 Nový Jiří 2 1
Pavlíček Lukáš 1 1 Volín Stanislav 2 1
Berger Jiří Bouchal Radek 1 2
Koudele Tadeáš Kratochvíl Jan 1 1
Lecjaks Václav ml. 1 Havlíček Pavel 2
Přibáň Tadeáš 1 Stanislav Jan
Šťastný Petr 1 Svejkovský Jan
Terč Pavel
Del Fuego FC Holýšov - The Wankers 7:2 (5:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra10. 2. 2018 | 17:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hradecký Dominik 3 Kroc Jakub 1
Denk Patrik 2 1 Malý Michal 1 1
Doležal Jakub 2 Angermayer Patrick 1
Loukota Jiří 2 Diviš Jan
Manowetz Miroslav 3 Gita Tomáš
Pytlík Lukáš Matlák David
Vrzal Tomáš
Zelený Tomáš 1
Del Fuego FC Holýšov - Exmet 9:1 (4:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra10. 2. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Loukota Jiří 4 1 Brůžek Tomáš 1
Doležal Jakub 3 Bouchal Radek
Denk Patrik 1 Havlíček Pavel
Manowetz Miroslav 1 2 Kratochvíl Jan ŽK
Hradecký Dominik 3 Lang Robert
Pytlík Lukáš Nový Jiří
Vrzal Tomáš Stanislav Jan
Zelený Tomáš 1 Volín Stanislav
Pobřeží Kocoviny - Dragonflies of Pilsen 12:3 (6:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kubík David 4 3 Socha Filip 2
Rieger David 3 Bílý Radek 1
Jedlička Marek 2 Alexi Michal 2
Černý Michal 1 1 Arnet Stanislav
Hereit Jan 1 2 Bittermann Zdeněk
Kříž Ondřej 1 2 Kepka Karel 1
Hlavsa Michal Kopcsák Jozef
Vild Jan Kučera Martin
Suja Ján
Bee Sting - Dragonflies of Pilsen 7:1 (2:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Karlíček Pavel 3 2 Bittermann Zdeněk 1
Bartošek Jan 1 Alexi Michal 1
Šroub Jan 1 ŽK Bílý Radek
Švarc Karel 1 2 Kepka Karel
Valtr Luboš 1 2 Kopcsák Jozef
Schneider Lukáš Krejča Jan
Staviarský Miroslav Kučera Martin
Záhořík Pavel Socha Filip
Zemčík Robert Suja Ján
FC Uklizenozavás - Czech Made 4:7 (2:2)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kovář Jan 3 1 Juha Petr 4 1
Bezdička Václav 1 Bodanský Martin 1 4
Lédl Jan 1 Kanát Martin 1
Pondělík Ondřej Malý Adam 1 1
Šmídl Patrik Bodanský Michal 1
Šoltys Miloslav Koulák Vítězslav
Václavík Tomáš 2 Rosocha Lukáš
Žítek Ondřej
Rabbit Plzeň - Pumidas 4:3 (0:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Meszárosz Michal 2 1 Velík Stanislav 2
Bouzek Václav 1 Spörl Rudolf 1 1
Štolle Dominik 1 Dlesk Petr
Šebek Jan 1 Doležal Miloš 1 ŽK
Petr Jan 1 Hanuš Jaromír
Pátek Michal Konáš David
Kronďák Jan Kořínek ml. Jiří
Kalabza Pavel Kuna Václav
Havlíček Ondřej Pata Tomáš 1
Vintr Patrik
Rabbit Plzeň - FC Remi 4:3 (3:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Bouzek Václav 2 1 Rout Ladislav 2
Vintr Patrik 1 Mičan Bohumír 1
Meszárosz Michal 1 1 Janča Lukáš
Kronďák Jan Marek Tomáš 1
Kalabza Pavel 2 Pešek Martin
Havlíček Ondřej Šindelář David 1
Petr Jan
Šebek Jan
Štolle Dominik
Pátek Michal
FC Playmakers Plzeň - Pumidas 7:5 (1:3)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Svoboda Jiří 2 Máj Dalibor 2 ŽK
Havlas Marek 2 1 Velík Stanislav 1 2
Lhotka Tomáš 2 2 ŽK Kořínek ml. Jiří 1
Faltus Derek 1 Hanuš Lukáš 1
Dvořák Michal Konáš David
Rajtolar Stanislav Hanuš Jaromír
Rajtolar Jiří Doležal Miloš
Mrvka Jan 2 Pata Tomáš
Folk Jan Spörl Rudolf
Tarhaj Dominik Dlesk Petr 2
FC Playmakers Plzeň - FC Remi 2:7 (0:4)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Svoboda Jiří 2 Škarda Petr 3
Dvořák Michal ŽK Vohrna Marek 2 2
Rajtolar Stanislav Mičan Bohumír 1 1
Rajtolar Jiří Rout Ladislav 1 2
Mrvka Jan Chocholatý Lukáš
Matas Martin Janča Lukáš
Lhotka Tomáš Marek Tomáš ŽK
Havlas Marek Šulc Jan
Folk Jan 1 Trojovský Martin
Faltus Derek ŽK
Tarhaj Dominik
FK Lochotín - Oranjes 12:1 (6:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Gabriel Patrik 4 2 Titěra Jan 1
Kovács Michal 4 4 Hess Aleš
Fürbacher Karel 2 3 Klečka Daniel
Šlauf Jan 2 Kurčenko Žeňa
Hajžman Marek 2 Mikeska Jan
Kocour Jakub Peterka David
Kolouch Petr Peterka Petr
Mariánus Pavel
Salák Patrik 1
FK Lochotín - FC Splávek 7:2 (2:1)
Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 17:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Fürbacher Karel 3 Gillich Tomáš 1
Kovács Michal 2 2 Knížek Radim 1
Gabriel Patrik 1 1 Lejsek Teodor
Mariánus Pavel 1 1 Mašek Radek
Salák Patrik 1 Mráz Jiří
Kolouch Petr Svoboda Jaroslav ŽK
Kocour Jakub Šik Michal
Hora Matěj 2 Vukovič Slavko 2 ŽK
Hajžman Marek
Šlauf Jan
UFK Slavoj - Oranjes 9:1 (2:1)
Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Štrajt Michal 3 1 Pleier Petr 1
Rusňák František 2 Hess Aleš
Krčál Jakub 1 1 Klečka Daniel
Landrgott Tomáš 1 Mikeska Jan
Rous Jan 1 Peterka David
Vitouš Ondřej 1 5 Peterka Petr
Berenreiter Michal 1 Titěra Jan
Folejtar Michal 1
Lenk Ondřej
UFK Slavoj - FC Splávek 10:4 (5:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra11. 2. 2018 | 19:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Štrajt Michal 4 3 Gillich Tomáš 2
Vitouš Ondřej 4 3 Knížek Radim 1
Berenreiter Michal 1 Šik Michal 1
Folejtar Michal 1 Lejsek Teodor
Krčál Jakub 1 Mašek Radek ŽK
Landrgott Tomáš 1 Mráz Jiří
Lenk Ondřej Svoboda Jaroslav 1
Rous Jan 1 Vukovič Slavko 1
Rusňák František

POŘADÍ TÝMŮ - Teamstore Krajský Přebor

tým z v r p s b
1.FK Lochotín 16 13 2 1 102:34 41
2.UFK Slavoj 16 13 1 2 103:42 40
3.Rabbit Plzeň 16 13 1 2 86:54 40
4.FC Remi 16 10 2 4 85:72 32
5.Czech Made 16 9 3 4 96:67 30
6.Bee Sting 16 9 1 6 77:72 28
7.Del Fuego FC Holýšov 16 9 1 6 92:63 28
8.Pobřeží Kocoviny 16 8 0 8 96:84 24
9.FC Playmakers Plzeň 16 7 2 7 65:70 23
10.Do Dna 16 7 2 7 50:52 22
11.Pumidas 16 6 2 8 62:73 20
12.FC Uklizenozavás 16 6 1 9 79:75 19
13.Exmet 16 5 0 11 56:92 15
14.The Wankers 16 3 3 10 53:82 12
15.FC Splávek 16 3 1 12 57:84 10
16.Oranjes 16 2 0 14 39:105 6
17.Dragonflies of Pilsen 16 1 2 13 36:113 5

POŘADÍ STŘELCŮ - Teamstore Krajský Přebor

hráčgg/z
1.Bendl Petr (Czech Made) 26 2
2.Hradecký Dominik (Del Fuego FC Holýšov) 25 1.79
3.Kubík David (Pobřeží Kocoviny) 22 2.44
4.Fürbacher Karel (FK Lochotín) 22 1.69
5.Šmídl Patrik (FC Uklizenozavás) 20 1.25
6.Kanát Martin (Czech Made) 19 1.19
7.Čejka Lukáš (Do Dna) 18 1.13
8.Švarc Karel (Bee Sting) 17 1.13
9.Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 17 1.06
10.Škarda Petr (FC Remi) 16 1.45
11.Gabriel Patrik (FK Lochotín) 16 1.33
12.Svoboda Jiří (FC Playmakers Plzeň) 16 1.23
13.Brůžek Tomáš (Exmet) 16 1
14.Došlý Petr (UFK Slavoj) 14 1.56
15.Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 14 1
16.Uzlík Václav ml. (Rabbit Plzeň) 13 1.44
17.Vohrna Marek (FC Remi) 13 1.44
18.Titěra Jan (Oranjes) 13 0.87
19.Manowetz Miroslav (Del Fuego FC Holýšov) 13 0.81
20.Bezdička David (FC Uklizenozavás) 12 2
21.Černý Jan (Pobřeží Kocoviny) 12 1.09
22.Najman Ondřej (Bee Sting) 12 0.92
23.Gillich Tomáš (FC Splávek) 12 0.8
24.Loukota Jiří (Del Fuego FC Holýšov) 12 0.75
25.Berenreiter Michal (UFK Slavoj) 11 1.57
26.Mariánus Pavel (FK Lochotín) 11 1.22
27.Karlíček Pavel (Bee Sting) 11 1.1
28.Petrů David (UFK Slavoj) 11 1
29.Havlíček Pavel (Exmet) 11 0.79
30.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 11 0.73
31.Krákora David (FC Splávek) 10 0.91
32.Velík Stanislav (Pumidas) 10 0.91
33.Spörl Rudolf (Pumidas) 10 0.77
34.Šulc Jan (FC Remi) 10 0.77
35.Lecjaks Václav ml. (Do Dna) 10 0.67
36.Šroub Jan (Bee Sting) 10 0.63
37.Like Adam (The Wankers) 9 2.25
38.Štrajt Michal (UFK Slavoj) 9 2.25
39.Kovács Michal (FK Lochotín) 9 2.25
40.Scheinherr Jiří (Pobřeží Kocoviny) 9 1.13
41.Vintr Patrik (Rabbit Plzeň) 9 1.13
42.Juha Petr (Czech Made) 9 1.13
43.Bodanský Martin (Czech Made) 9 1
44.Bodanský Michal (Czech Made) 9 0.75
45.Meszárosz Michal (Rabbit Plzeň) 9 0.75
46.Žítek Ondřej (FC Uklizenozavás) 9 0.69
47.Malý Adam (Czech Made) 9 0.64
48.Rusňák František (UFK Slavoj) 9 0.64
49.Malý Michal (The Wankers) 9 0.6
50.Živný Pavel (Oranjes) 8 1.33
51.Uzlík Václav (Rabbit Plzeň) 8 1.14
52.Kovář Jan (FC Uklizenozavás) 8 1
53.Krch Václav (UFK Slavoj) 8 1
54.Černý Michal (Pobřeží Kocoviny) 8 0.89
55.Kocour Jakub (FK Lochotín) 8 0.73
56.Krysl Kamil (Do Dna) 8 0.73
57.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 8 0.62
58.Otýs Martin (FC Uklizenozavás) 8 0.62
59.Hrbáček Jakub (FK Lochotín) 7 1.4
60.Jedlička Marek (Pobřeží Kocoviny) 7 1.4
61.Scheinherr Martin (Pobřeží Kocoviny) 7 1.17
62.Rout Ladislav (FC Remi) 7 0.88
63.Rous Jan (UFK Slavoj) 7 0.88
64.Bouzek Václav (Rabbit Plzeň) 7 0.78
65.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň) 7 0.7
66.Korelus Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 7 0.7
67.Bezdička Václav (FC Uklizenozavás) 7 0.58
68.Vitouš Josef (The Wankers) 7 0.58
69.Kořínek ml. Jiří (Pumidas) 7 0.47
70.Trojovský Martin (FC Remi) 7 0.47
71.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň) 6 1.2
72.Handlíř Miroslav (Exmet) 6 1
73.Míka David (FK Lochotín) 6 0.86
74.Braun Pavel (FC Remi) 6 0.75
75.Čaba Ladislav (Del Fuego FC Holýšov) 6 0.67
76.Petr Jan (Rabbit Plzeň) 6 0.6
77.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň) 6 0.6
78.Legát Milan (FC Playmakers Plzeň) 6 0.55
79.Bednář Petr (FC Remi) 6 0.55
80.Havlíček Ondřej (Rabbit Plzeň) 6 0.5
81.Chocholatý Lukáš (FC Remi) 6 0.46
82.Šik Michal (FC Splávek) 6 0.46
83.Spálenský Přemysl (Exmet) 6 0.43
84.Dlesk Petr (Pumidas) 6 0.4
85.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen) 6 0.38
86.Doležal Jakub (Del Fuego FC Holýšov) 5 2.5
87.Rieger David (Pobřeží Kocoviny) 5 1.67
88.Holý Michal (FK Lochotín) 5 1.25
89.Hereit Jan (Pobřeží Kocoviny) 5 0.83
90.Vyleta Patrik (Pumidas) 5 0.71
91.Touš Ondřej (Czech Made) 5 0.71
92.Šebek Jan (Rabbit Plzeň) 5 0.56
93.Peterka Petr (Oranjes) 5 0.45
94.Nový Jiří (Exmet) 5 0.45
95.Štolle Dominik (Rabbit Plzeň) 5 0.45
96.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen) 5 0.42
97.Vukovič Slavko (FC Splávek) 5 0.42
98.Zelený Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 5 0.38
99.Hanuš Lukáš (Pumidas) 5 0.38
100.Pondělík Ondřej (FC Uklizenozavás) 5 0.33
101.Nohejl Michal (Bee Sting) 4 2
102.Král Ondřej (The Wankers) 4 2
103.Slavík Jaroslav (FC Splávek) 4 1.33
104.Heller Adam (FC Splávek) 4 1
105.Strejček Matěj (The Wankers) 4 1
106.Gavora Milan (Rabbit Plzeň) 4 0.8
107.Pavlíček Lukáš (Do Dna) 4 0.67
108.Pleier Petr (Oranjes) 4 0.67
109.Peterka Jan (Rabbit Plzeň) 4 0.5
110.Landrgott Tomáš (UFK Slavoj) 4 0.5
111.Eršek Roman (Czech Made) 4 0.5
112.Vávra Tomáš (Exmet) 4 0.5
113.Vyleta Marcel (Pumidas) 4 0.44
114.Kuna Václav (Pumidas) 4 0.44
115.Sláma Vojtěch (FC Uklizenozavás) 4 0.44
116.Šlauf Jan (FK Lochotín) 4 0.44
117.Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 4 0.4
118.Šindelář David (FC Remi) 4 0.4
119.Kurčenko Žeňa (Oranjes) 4 0.4
120.Matlák David (The Wankers) 4 0.4
121.Krčál Jakub (UFK Slavoj) 4 0.36
122.Bartošek Jan (Bee Sting) 4 0.36
123.Suda Pavel (The Wankers) 4 0.36
124.Knížek Radim (FC Splávek) 4 0.36
125.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň) 4 0.36
126.Pešek Martin (FC Remi) 4 0.33
127.Valtr Luboš (Bee Sting) 4 0.31
128.Volín Stanislav (Exmet) 4 0.29
129.Lenk Ondřej (UFK Slavoj) 4 0.29
130.Blecha Michal (Pobřeží Kocoviny) 3 1
131.Triner Daniel (Bee Sting) 3 0.75
132.Chmiel Marek (FC Splávek) 3 0.75
133.Fiedler Tomáš (Do Dna) 3 0.6
134.Král Ondřej (Czech Made) 3 0.5
135.Kovářík Jan (Czech Made) 3 0.5
136.Folejtar Michal (UFK Slavoj) 3 0.5
137.Chmelík Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 3 0.43
138.Brožík Denis (Rabbit Plzeň) 3 0.43
139.Přibáň Tadeáš (Do Dna) 3 0.38
140.Angermayer Patrick (The Wankers) 3 0.33
141.Buršík Jakub (FC Playmakers Plzeň) 3 0.3
142.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň) 3 0.3
143.Pátek Michal (Rabbit Plzeň) 3 0.3
144.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň) 3 0.25
145.Bouchal Radek (Exmet) 3 0.21
146.Doležal Miloš (Pumidas) 3 0.21
147.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň) 3 0.2
148.Marek Tomáš (FC Remi) 3 0.2
149.Bouřa Michal (Bee Sting) 2 1
150.Kořínek Jiří (Pumidas) 2 1
151.Máj Dalibor (Pumidas) 2 1
152.Mitáček Jiří (Pobřeží Kocoviny) 2 1
153.Koc Václav (FC Splávek) 2 0.67
154.Korous Pavel (FC Playmakers Plzeň) 2 0.67
155.Hulina Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.67
156.Forman Adam (FK Lochotín) 2 0.67
157.Fürbacher Jan (FK Lochotín) 2 0.5
158.Pekník Jan (Bee Sting) 2 0.5
159.Vavrač Jakub (FK Lochotín) 2 0.4
160.Horník Jakub (FC Uklizenozavás) 2 0.33
161.Kovářík Petr (The Wankers) 2 0.33
162.Paum František (FC Playmakers Plzeň) 2 0.33
163.Nachtmann Marek (FC Uklizenozavás) 2 0.29
164.Kadlec Michal (Oranjes) 2 0.29
165.Mičan Bohumír (FC Remi) 2 0.29
166.Zemčík Robert (Bee Sting) 2 0.25
167.Hora Stanislav (FC Uklizenozavás) 2 0.25
168.Kolouch Petr (FK Lochotín) 2 0.25
169.Šiman Jan (FC Playmakers Plzeň) 2 0.25
170.Kroc Jakub (The Wankers) 2 0.25
171.Kepka Tomáš (Do Dna) 2 0.25
172.Rychna Radek (Do Dna) 2 0.22
173.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň) 2 0.22
174.Rybár Jiří (Bee Sting) 2 0.22
175.Diviš Jakub (The Wankers) 2 0.2
176.Záhořík Pavel (Bee Sting) 2 0.2
177.Salák Patrik (FK Lochotín) 2 0.18
178.Krýda Martin (Do Dna) 2 0.18
179.Pata Tomáš (Pumidas) 2 0.18
180.Kotka František (Oranjes) 2 0.17
181.Lejsek Teodor (FC Splávek) 2 0.17
182.Šťastný Petr (Do Dna) 2 0.17
183.Vrzal Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.15
184.Mašek Radek (FC Splávek) 2 0.14
185.Klečka Daniel (Oranjes) 2 0.14
186.Novotný Pavel (Rabbit Plzeň) 1 1
187.Hvízdal Jan (FK Lochotín) 1 1
188.Bůcha Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 1 1
189.Drohobetskyj Vitalij (Pumidas) 1 0.5
190.Skopový Daniel (Rabbit Plzeň) 1 0.5
191.Stanka Jakub (FK Lochotín) 1 0.5
192.Vrba Alois (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
193.Kříž Ondřej (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
194.Vančát Milan (UFK Slavoj) 1 0.33
195.Kratochvíl Jindřich (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
196.Šíša Jiří (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
197.Loucký Jiří (The Wankers) 1 0.25
198.Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 1 0.25
199.Schneider Lukáš (Bee Sting) 1 0.25
200.Hrádek Jakub (Oranjes) 1 0.25
201.Čimera Radek (Rabbit Plzeň) 1 0.25
202.Radič Lukáš (Oranjes) 1 0.25
203.Liška Karel (Bee Sting) 1 0.25
204.Tobrman Václav (Pobřeží Kocoviny) 1 0.25
205.Kopcsák Jozef (Dragonflies of Pilsen) 1 0.17
206.Berger Jiří (Do Dna) 1 0.14
207.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen) 1 0.14
208.Langer Jakub (UFK Slavoj) 1 0.14
209.Kalabza Pavel (Rabbit Plzeň) 1 0.14
210.Bochníček Tomáš (FK Lochotín) 1 0.14
211.Světlík Martin (Pobřeží Kocoviny) 1 0.14
212.Kubice Michal (Pobřeží Kocoviny) 1 0.14
213.Hinterholzinger Filip (FC Remi) 1 0.13
214.Hlavsa Michal (Pobřeží Kocoviny) 1 0.13
215.Suda Václav (The Wankers) 1 0.1
216.Peterka David (Oranjes) 1 0.1
217.Kravčík Pavel (The Wankers) 1 0.09
218.Hora Matěj (FK Lochotín) 1 0.09
219.Svoboda Jaroslav (FC Splávek) 1 0.09
220.Mikeska Jan (Oranjes) 1 0.09
221.Gita Tomáš (The Wankers) 1 0.09
222.Koudele Tadeáš (Do Dna) 1 0.07
223.Konáš David (Pumidas) 1 0.07
224.Suja Ján (Dragonflies of Pilsen) 1 0.06
225.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen) 1 0.06
226.Kratochvíl Jan (Exmet) 1 0.06
227.Kučera Martin (Dragonflies of Pilsen) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - Teamstore Krajský Přebor

hráčo/zz
1.Tříska Jakub (FK Lochotín) 2 7
2.Vančát Milan (UFK Slavoj) 2 3
3.Hajžman Marek (FK Lochotín) 2.22 9
4.Lenk Ondřej (UFK Slavoj) 2.33 3
5.Landrgott Tomáš (UFK Slavoj) 2.75 8
6.Rychna Radek (Do Dna) 3 9
7.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň) 3 5
8.Berger Jiří (Do Dna) 3.29 7
9.Kronďák Jan (Rabbit Plzeň) 3.38 16
10.Rybár Jiří (Bee Sting) 3.89 9
11.Pešek Martin (FC Remi) 4 4
12.Běl Michal (Czech Made) 4.08 13
13.Diviš Jakub (The Wankers) 4.13 8
14.Pytlík Lukáš (Del Fuego FC Holýšov) 4.25 16
15.Hanuš Jaromír (Pumidas) 4.42 12
16.Staviarský Miroslav (Bee Sting) 4.5 4
17.Mudra Jakub (Pobřeží Kocoviny) 4.67 6
18.Koulák Vítězslav (Czech Made) 4.67 3
19.Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 4.69 16
20.Lang Robert (Exmet) 4.9 10
21.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň) 5 11
22.Hanuš Lukáš (Pumidas) 5 4
23.Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 5.54 9.92
24.Mráz Jiří (FC Splávek) 5.63 16
25.Hinterholzinger Filip (FC Remi) 5.63 8
26.Klečka Daniel (Oranjes) 6.08 12
27.Diviš Jan (The Wankers) 6.43 7
28.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen) 6.98 13.9
29.Svejkovský Jan (Exmet) 7 6
Zobrazit všechny

POŘADÍ NAHRÁVAČŮ - Teamstore Krajský Přebor

hráčaa/z
1.Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 31 1.94
2.Manowetz Miroslav (Del Fuego FC Holýšov) 26 1.63
3.Bendl Petr (Czech Made) 21 1.62
4.Malý Adam (Czech Made) 13 0.93
5.Kovács Michal (FK Lochotín) 12 3
6.Šulc Jan (FC Remi) 12 0.92
7.Spálenský Přemysl (Exmet) 12 0.86
8.Loukota Jiří (Del Fuego FC Holýšov) 12 0.75
9.Scheinherr Jiří (Pobřeží Kocoviny) 11 1.38
10.Spörl Rudolf (Pumidas) 11 0.85
11.Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 11 0.79
12.Brůžek Tomáš (Exmet) 11 0.69
13.Sláma Vojtěch (FC Uklizenozavás) 10 1.11
14.Mariánus Pavel (FK Lochotín) 10 1.11
15.Karlíček Pavel (Bee Sting) 10 1
16.Bednář Petr (FC Remi) 10 0.91
17.Gabriel Patrik (FK Lochotín) 10 0.83
18.Hradecký Dominik (Del Fuego FC Holýšov) 10 0.71
19.Dlesk Petr (Pumidas) 10 0.67
20.Šmídl Patrik (FC Uklizenozavás) 10 0.63
21.Kanát Martin (Czech Made) 10 0.63
22.Petrů David (UFK Slavoj) 9 0.82
23.Škarda Petr (FC Remi) 9 0.82
24.Fürbacher Karel (FK Lochotín) 9 0.69
25.Bouchal Radek (Exmet) 9 0.64
26.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň) 9 0.6
27.Gillich Tomáš (FC Splávek) 9 0.6
28.Švarc Karel (Bee Sting) 9 0.6
29.Štrajt Michal (UFK Slavoj) 8 2
30.Holý Michal (FK Lochotín) 8 2
31.Šebek Jan (Rabbit Plzeň) 8 0.89
32.Svoboda Jaroslav (FC Splávek) 8 0.73
33.Otýs Martin (FC Uklizenozavás) 8 0.62
34.Volín Stanislav (Exmet) 8 0.57
35.Pondělík Ondřej (FC Uklizenozavás) 8 0.53
36.Kovářík Jan (Czech Made) 7 1.17
37.Scheinherr Martin (Pobřeží Kocoviny) 7 1.17
38.Rout Ladislav (FC Remi) 7 0.88
39.Bodanský Martin (Czech Made) 7 0.78
40.Bouzek Václav (Rabbit Plzeň) 7 0.78
41.Uzlík Václav ml. (Rabbit Plzeň) 7 0.78
42.Kubík David (Pobřeží Kocoviny) 7 0.78
43.Černý Michal (Pobřeží Kocoviny) 7 0.78
44.Černý Jan (Pobřeží Kocoviny) 7 0.64
45.Suda Pavel (The Wankers) 7 0.64
46.Vukovič Slavko (FC Splávek) 7 0.58
47.Bodanský Michal (Czech Made) 7 0.58
48.Zelený Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 7 0.54
49.Rusňák František (UFK Slavoj) 7 0.5
50.Mašek Radek (FC Splávek) 7 0.5
51.Lecjaks Václav ml. (Do Dna) 7 0.47
52.Blecha Michal (Pobřeží Kocoviny) 6 2
53.Hrbáček Jakub (FK Lochotín) 6 1.2
54.Langer Jakub (UFK Slavoj) 6 0.86
55.Kalabza Pavel (Rabbit Plzeň) 6 0.86
56.Přibáň Tadeáš (Do Dna) 6 0.75
57.Bezdička Václav (FC Uklizenozavás) 6 0.5
58.Meszárosz Michal (Rabbit Plzeň) 6 0.5
59.Najman Ondřej (Bee Sting) 6 0.46
60.Chocholatý Lukáš (FC Remi) 6 0.46
61.Žítek Ondřej (FC Uklizenozavás) 6 0.46
62.Doležal Miloš (Pumidas) 6 0.43
63.Trojovský Martin (FC Remi) 6 0.4
64.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen) 6 0.38
65.Šroub Jan (Bee Sting) 6 0.38
66.Like Adam (The Wankers) 5 1.25
67.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň) 5 1
68.Bezdička David (FC Uklizenozavás) 5 0.83
69.Brožík Denis (Rabbit Plzeň) 5 0.71
70.Kubice Michal (Pobřeží Kocoviny) 5 0.71
71.Vohrna Marek (FC Remi) 5 0.56
72.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň) 5 0.5
73.Peterka Petr (Oranjes) 5 0.45
74.Krčál Jakub (UFK Slavoj) 5 0.45
75.Hora Matěj (FK Lochotín) 5 0.45
76.Štolle Dominik (Rabbit Plzeň) 5 0.45
77.Rosocha Lukáš (Czech Made) 5 0.42
78.Havlíček Ondřej (Rabbit Plzeň) 5 0.42
79.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 5 0.38
80.Konáš David (Pumidas) 5 0.36
81.Kořínek ml. Jiří (Pumidas) 5 0.33
82.Čejka Lukáš (Do Dna) 5 0.31
83.Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 5 0.31
84.Rieger David (Pobřeží Kocoviny) 4 1.33
85.Kříž Ondřej (Pobřeží Kocoviny) 4 1.33
86.Korous Pavel (FC Playmakers Plzeň) 4 1.33
87.Liška Karel (Bee Sting) 4 1
88.Paum František (FC Playmakers Plzeň) 4 0.67
89.Míka David (FK Lochotín) 4 0.57
90.Chmelík Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 4 0.57
91.Uzlík Václav (Rabbit Plzeň) 4 0.57
92.Kovář Jan (FC Uklizenozavás) 4 0.5
93.Landrgott Tomáš (UFK Slavoj) 4 0.5
94.Vintr Patrik (Rabbit Plzeň) 4 0.5
95.Šiman Jan (FC Playmakers Plzeň) 4 0.5
96.Došlý Petr (UFK Slavoj) 4 0.44
97.Hajžman Marek (FK Lochotín) 4 0.44
98.Suda Václav (The Wankers) 4 0.4
99.Peterka David (Oranjes) 4 0.4
100.Kocour Jakub (FK Lochotín) 4 0.36
101.Salák Patrik (FK Lochotín) 4 0.36
102.Pata Tomáš (Pumidas) 4 0.36
103.Kotka František (Oranjes) 4 0.33
104.Šťastný Petr (Do Dna) 4 0.33
105.Vitouš Josef (The Wankers) 4 0.33
106.Brada Michal (Do Dna) 4 0.31
107.Valtr Luboš (Bee Sting) 4 0.31
108.Lenk Ondřej (UFK Slavoj) 4 0.29
109.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 4 0.27
110.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen) 4 0.25
111.Matas Martin (FC Playmakers Plzeň) 3 1
112.Hulina Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 3 1
113.Václavík Tomáš (FC Uklizenozavás) 3 1
114.Tobrman Václav (Pobřeží Kocoviny) 3 0.75
115.Pekník Jan (Bee Sting) 3 0.75
116.Hereit Jan (Pobřeží Kocoviny) 3 0.5
117.Folejtar Michal (UFK Slavoj) 3 0.5
118.Koc Václav st. (Oranjes) 3 0.43
119.Vyleta Patrik (Pumidas) 3 0.43
120.Hinterholzinger Filip (FC Remi) 3 0.38
121.Juha Petr (Czech Made) 3 0.38
122.Angermayer Patrick (The Wankers) 3 0.33
123.Čaba Ladislav (Del Fuego FC Holýšov) 3 0.33
124.Šlauf Jan (FK Lochotín) 3 0.33
125.Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 3 0.3
126.Petr Jan (Rabbit Plzeň) 3 0.3
127.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň) 3 0.3
128.Kurčenko Žeňa (Oranjes) 3 0.3
129.Záhořík Pavel (Bee Sting) 3 0.3
130.Bartošek Jan (Bee Sting) 3 0.27
131.Nový Jiří (Exmet) 3 0.27
132.Velík Stanislav (Pumidas) 3 0.27
133.Legát Milan (FC Playmakers Plzeň) 3 0.27
134.Krysl Kamil (Do Dna) 3 0.27
135.Pešek Martin (FC Remi) 3 0.25
136.Běl Michal (Czech Made) 3 0.23
137.Koudele Tadeáš (Do Dna) 3 0.21
138.Stanka Jakub (FK Lochotín) 2 1
139.Slavík Jaroslav (FC Splávek) 2 0.67
140.Forman Adam (FK Lochotín) 2 0.67
141.Husník Lukáš (Bee Sting) 2 0.5
142.Heller Adam (FC Splávek) 2 0.5
143.Hrádek Jakub (Oranjes) 2 0.5
144.Grubr Tomáš (FC Splávek) 2 0.4
145.Tyll Radek (Pobřeží Kocoviny) 2 0.4
146.Fiedler Tomáš (Do Dna) 2 0.4
147.Horník Jakub (FC Uklizenozavás) 2 0.33
148.Pavlíček Lukáš (Do Dna) 2 0.33
149.Kovářík Petr (The Wankers) 2 0.33
150.Handlíř Miroslav (Exmet) 2 0.33
151.Kopcsák Jozef (Dragonflies of Pilsen) 2 0.33
152.Touš Ondřej (Czech Made) 2 0.29
153.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen) 2 0.29
154.Kadlec Michal (Oranjes) 2 0.29
155.Bochníček Tomáš (FK Lochotín) 2 0.29
156.Světlík Martin (Pobřeží Kocoviny) 2 0.29
157.Peterka Jan (Rabbit Plzeň) 2 0.25
158.Krch Václav (UFK Slavoj) 2 0.25
159.Kolouch Petr (FK Lochotín) 2 0.25
160.Eršek Roman (Czech Made) 2 0.25
161.Kepka Tomáš (Do Dna) 2 0.25
162.Rous Jan (UFK Slavoj) 2 0.25
163.Kuna Václav (Pumidas) 2 0.22
164.Rychna Radek (Do Dna) 2 0.22
165.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň) 2 0.22
166.Rybár Jiří (Bee Sting) 2 0.22
167.Kratochvíl Václav (The Wankers) 2 0.22
168.Šindelář David (FC Remi) 2 0.2
169.Korelus Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.2
170.Diviš Jakub (The Wankers) 2 0.2
171.Pátek Michal (Rabbit Plzeň) 2 0.2
172.Krákora David (FC Splávek) 2 0.18
173.Kravčík Pavel (The Wankers) 2 0.18
174.Mikeska Jan (Oranjes) 2 0.18
175.Gita Tomáš (The Wankers) 2 0.18
176.Knížek Radim (FC Splávek) 2 0.18
177.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň) 2 0.18
178.Krýda Martin (Do Dna) 2 0.18
179.Vrzal Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.15
180.Svoboda Jiří (FC Playmakers Plzeň) 2 0.15
181.Havlíček Pavel (Exmet) 2 0.14
182.Titěra Jan (Oranjes) 2 0.13
183.Marek Tomáš (FC Remi) 2 0.13
184.Malý Michal (The Wankers) 2 0.13
185.Pytlík Lukáš (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.13
186.Marinič Lukáš (Do Dna) 1 1
187.Hereit Jiří (Pobřeží Kocoviny) 1 1
188.Lédl Jan (FC Uklizenozavás) 1 1
189.Nohejl Michal (Bee Sting) 1 0.5
190.Král Ondřej (The Wankers) 1 0.5
191.Máj Dalibor (Pumidas) 1 0.5
192.Bernard Jan (Bee Sting) 1 0.5
193.Koc Václav (FC Splávek) 1 0.33
194.Vančát Milan (UFK Slavoj) 1 0.33
195.Kratochvíl Jindřich (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
196.Triner Daniel (Bee Sting) 1 0.25
197.Hejnal Michal (FC Remi) 1 0.25
198.Chmiel Marek (FC Splávek) 1 0.25
199.Strejček Matěj (The Wankers) 1 0.25
200.Čimera Radek (Rabbit Plzeň) 1 0.25
201.Vavrač Jakub (FK Lochotín) 1 0.2
202.Král Ondřej (Czech Made) 1 0.17
203.Živný Pavel (Oranjes) 1 0.17
204.Pleier Petr (Oranjes) 1 0.17
205.Fencl Daniel (Pobřeží Kocoviny) 1 0.17
206.Mudra Jakub (Pobřeží Kocoviny) 1 0.17
207.Nachtmann Marek (FC Uklizenozavás) 1 0.14
208.Tříska Jakub (FK Lochotín) 1 0.14
209.Berenreiter Michal (UFK Slavoj) 1 0.14
210.Mičan Bohumír (FC Remi) 1 0.14
211.Królikowsky Aleksander (Dragonflies of Pilsen) 1 0.13
212.Hora Stanislav (FC Uklizenozavás) 1 0.13
213.Kroc Jakub (The Wankers) 1 0.13
214.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň) 1 0.1
215.Matlák David (The Wankers) 1 0.1
216.Procházka Antonín (Pumidas) 1 0.09
217.Lejsek Teodor (FC Splávek) 1 0.08
218.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen) 1 0.08
219.Hanuš Lukáš (Pumidas) 1 0.08
220.Šik Michal (FC Splávek) 1 0.08
221.Klečka Daniel (Oranjes) 1 0.07
222.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen) 1 0.07
223.Suja Ján (Dragonflies of Pilsen) 1 0.06
224.Mráz Jiří (FC Splávek) 1 0.06
225.Kratochvíl Jan (Exmet) 1 0.06
226.Kučera Martin (Dragonflies of Pilsen) 1 0.06
227.Knapp Tomáš (Pobřeží Kocoviny) 0 0
228.Novotný Pavel (Rabbit Plzeň) 0 0
229.Hvízdal Jan (FK Lochotín) 0 0
230.Rádl Václav (Pumidas) 0 0
231.Sinkule Michael (The Wankers) 0 0
232.Klepáček Jan (Bee Sting) 0 0
233.Mikeska Jiří (Oranjes) 0 0
234.Bůcha Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 0 0
235.Venta Vladimír (Bee Sting) 0 0
236.Lambor Patrik (Exmet) 0 0
237.Kalčík Pavel (FK Lochotín) 0 0
238.Machač Pavel (FC Splávek) 0 0
239.Navrátil Tomáš (Oranjes) 0 0
240.Flachs Robert (Oranjes) 0 0
241.Hrubý Ondřej (UFK Slavoj) 0 0
242.Drohobetskyj Vitalij (Pumidas) 0 0
243.Matulka David (Do Dna) 0 0
244.Kasýk Zdeněk (The Wankers) 0 0
245.Sluka Jakub (The Wankers) 0 0
246.Neubauer Lukáš (Dragonflies of Pilsen) 0 0
247.Bouřa Michal (Bee Sting) 0 0
248.Doležal Jakub (Del Fuego FC Holýšov) 0 0
249.Terč Pavel (Do Dna) 0 0
250.Půta Tomáš (Do Dna) 0 0
251.Míka Václav (Rabbit Plzeň) 0 0
252.Lukeš Tomáš (Oranjes) 0 0
253.Janča Lukáš (FC Remi) 0 0
254.Skopový Daniel (Rabbit Plzeň) 0 0
255.Kořínek Jiří (Pumidas) 0 0
256.Slováček Zdeněk (FC Remi) 0 0
257.Mitáček Jiří (Pobřeží Kocoviny) 0 0
258.Vrba Alois (Pobřeží Kocoviny) 0 0
259.Koulák Vítězslav (Czech Made) 0 0
260.Tarhaj Dominik (FC Playmakers Plzeň) 0 0
261.Šíša Jiří (Pobřeží Kocoviny) 0 0
262.Loucký Jiří (The Wankers) 0 0
263.Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 0 0
264.Schneider Lukáš (Bee Sting) 0 0
265.Fürbacher Jan (FK Lochotín) 0 0
266.Staviarský Miroslav (Bee Sting) 0 0
267.Radič Lukáš (Oranjes) 0 0
268.Jedlička Marek (Pobřeží Kocoviny) 0 0
269.Stanislav Jan (Exmet) 0 0
270.Gavora Milan (Rabbit Plzeň) 0 0
271.Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 0 0
272.Svejkovský Jan (Exmet) 0 0
273.Berger Jiří (Do Dna) 0 0
274.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň) 0 0
275.Zemčík Robert (Bee Sting) 0 0
276.Braun Pavel (FC Remi) 0 0
277.Hlavsa Michal (Pobřeží Kocoviny) 0 0
278.Vávra Tomáš (Exmet) 0 0
279.Vyleta Marcel (Pumidas) 0 0
280.Lang Robert (Exmet) 0 0
281.Hess Aleš (Oranjes) 0 0
282.Buršík Jakub (FC Playmakers Plzeň) 0 0
283.Škach Ondřej (Bee Sting) 0 0
284.Diviš Jan (The Wankers) 0 0
285.Hanuš Jaromír (Pumidas) 0 0
286.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň) 0 0
287.Kronďák Jan (Rabbit Plzeň) 0 0
Zobrazit všechny

POŘADÍ V KANADSKÉM BODOVÁNÍ - Teamstore Krajský Přebor

hráčbb/z
1.Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 48 3
2.Bendl Petr (Czech Made) 47 3.62
3.Manowetz Miroslav (Del Fuego FC Holýšov) 39 2.44
4.Hradecký Dominik (Del Fuego FC Holýšov) 35 2.5
5.Fürbacher Karel (FK Lochotín) 31 2.38
6.Šmídl Patrik (FC Uklizenozavás) 30 1.88
7.Kubík David (Pobřeží Kocoviny) 29 3.22
8.Kanát Martin (Czech Made) 29 1.81
9.Brůžek Tomáš (Exmet) 27 1.69
10.Gabriel Patrik (FK Lochotín) 26 2.17
11.Švarc Karel (Bee Sting) 26 1.73
12.Škarda Petr (FC Remi) 25 2.27
13.Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 25 1.79
14.Loukota Jiří (Del Fuego FC Holýšov) 24 1.5
15.Čejka Lukáš (Do Dna) 23 1.44
16.Šulc Jan (FC Remi) 22 1.69
17.Malý Adam (Czech Made) 22 1.57
18.Kovács Michal (FK Lochotín) 21 5.25
19.Mariánus Pavel (FK Lochotín) 21 2.33
20.Karlíček Pavel (Bee Sting) 21 2.1
21.Spörl Rudolf (Pumidas) 21 1.62
22.Gillich Tomáš (FC Splávek) 21 1.4
23.Scheinherr Jiří (Pobřeží Kocoviny) 20 2.5
24.Uzlík Václav ml. (Rabbit Plzeň) 20 2.22
25.Petrů David (UFK Slavoj) 20 1.82
26.Černý Jan (Pobřeží Kocoviny) 19 1.73
27.Vohrna Marek (FC Remi) 18 2
28.Došlý Petr (UFK Slavoj) 18 2
29.Svoboda Jiří (FC Playmakers Plzeň) 18 1.38
30.Najman Ondřej (Bee Sting) 18 1.38
31.Spálenský Přemysl (Exmet) 18 1.29
32.Štrajt Michal (UFK Slavoj) 17 4.25
33.Bezdička David (FC Uklizenozavás) 17 2.83
34.Lecjaks Václav ml. (Do Dna) 17 1.13
35.Bodanský Martin (Czech Made) 16 1.78
36.Bednář Petr (FC Remi) 16 1.45
37.Bodanský Michal (Czech Made) 16 1.33
38.Otýs Martin (FC Uklizenozavás) 16 1.23
39.Rusňák František (UFK Slavoj) 16 1.14
40.Dlesk Petr (Pumidas) 16 1.07
41.Šroub Jan (Bee Sting) 16 1
42.Černý Michal (Pobřeží Kocoviny) 15 1.67
43.Meszárosz Michal (Rabbit Plzeň) 15 1.25
44.Žítek Ondřej (FC Uklizenozavás) 15 1.15
45.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 15 1
46.Titěra Jan (Oranjes) 15 1
47.Like Adam (The Wankers) 14 3.5
48.Scheinherr Martin (Pobřeží Kocoviny) 14 2.33
49.Rout Ladislav (FC Remi) 14 1.75
50.Bouzek Václav (Rabbit Plzeň) 14 1.56
51.Sláma Vojtěch (FC Uklizenozavás) 14 1.56
52.Holý Michal (FK Lochotín) 13 3.25
53.Hrbáček Jakub (FK Lochotín) 13 2.6
54.Vintr Patrik (Rabbit Plzeň) 13 1.63
55.Šebek Jan (Rabbit Plzeň) 13 1.44
56.Velík Stanislav (Pumidas) 13 1.18
57.Bezdička Václav (FC Uklizenozavás) 13 1.08
58.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 13 1
59.Havlíček Pavel (Exmet) 13 0.93
60.Pondělík Ondřej (FC Uklizenozavás) 13 0.87
61.Trojovský Martin (FC Remi) 13 0.87
62.Uzlík Václav (Rabbit Plzeň) 12 1.71
63.Berenreiter Michal (UFK Slavoj) 12 1.71
64.Juha Petr (Czech Made) 12 1.5
65.Kovář Jan (FC Uklizenozavás) 12 1.5
66.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň) 12 1.2
67.Krákora David (FC Splávek) 12 1.09
68.Kocour Jakub (FK Lochotín) 12 1.09
69.Vukovič Slavko (FC Splávek) 12 1
70.Chocholatý Lukáš (FC Remi) 12 0.92
71.Zelený Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 12 0.92
72.Bouchal Radek (Exmet) 12 0.86
73.Volín Stanislav (Exmet) 12 0.86
74.Kořínek ml. Jiří (Pumidas) 12 0.8
75.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň) 12 0.8
76.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň) 11 2.2
77.Krysl Kamil (Do Dna) 11 1
78.Suda Pavel (The Wankers) 11 1
79.Havlíček Ondřej (Rabbit Plzeň) 11 0.92
80.Vitouš Josef (The Wankers) 11 0.92
81.Malý Michal (The Wankers) 11 0.73
82.Kovářík Jan (Czech Made) 10 1.67
83.Míka David (FK Lochotín) 10 1.43
84.Krch Václav (UFK Slavoj) 10 1.25
85.Peterka Petr (Oranjes) 10 0.91
86.Štolle Dominik (Rabbit Plzeň) 10 0.91
87.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen) 10 0.63
88.Blecha Michal (Pobřeží Kocoviny) 9 3
89.Rieger David (Pobřeží Kocoviny) 9 3
90.Živný Pavel (Oranjes) 9 1.5
91.Přibáň Tadeáš (Do Dna) 9 1.13
92.Rous Jan (UFK Slavoj) 9 1.13
93.Čaba Ladislav (Del Fuego FC Holýšov) 9 1
94.Petr Jan (Rabbit Plzeň) 9 0.9
95.Korelus Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 9 0.9
96.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň) 9 0.9
97.Legát Milan (FC Playmakers Plzeň) 9 0.82
98.Krčál Jakub (UFK Slavoj) 9 0.82
99.Svoboda Jaroslav (FC Splávek) 9 0.82
100.Mašek Radek (FC Splávek) 9 0.64
101.Doležal Miloš (Pumidas) 9 0.64
102.Hereit Jan (Pobřeží Kocoviny) 8 1.33
103.Handlíř Miroslav (Exmet) 8 1.33
104.Vyleta Patrik (Pumidas) 8 1.14
105.Brožík Denis (Rabbit Plzeň) 8 1.14
106.Landrgott Tomáš (UFK Slavoj) 8 1
107.Nový Jiří (Exmet) 8 0.73
108.Valtr Luboš (Bee Sting) 8 0.62
109.Lenk Ondřej (UFK Slavoj) 8 0.57
110.Jedlička Marek (Pobřeží Kocoviny) 7 1.4
111.Touš Ondřej (Czech Made) 7 1
112.Kalabza Pavel (Rabbit Plzeň) 7 1
113.Chmelík Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 7 1
114.Langer Jakub (UFK Slavoj) 7 1
115.Šlauf Jan (FK Lochotín) 7 0.78
116.Kurčenko Žeňa (Oranjes) 7 0.7
117.Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 7 0.7
118.Bartošek Jan (Bee Sting) 7 0.64
119.Pešek Martin (FC Remi) 7 0.58
120.Šik Michal (FC Splávek) 7 0.54
121.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen) 7 0.44
122.Korous Pavel (FC Playmakers Plzeň) 6 2
123.Slavík Jaroslav (FC Splávek) 6 2
124.Heller Adam (FC Splávek) 6 1.5
125.Folejtar Michal (UFK Slavoj) 6 1
126.Paum František (FC Playmakers Plzeň) 6 1
127.Pavlíček Lukáš (Do Dna) 6 1
128.Kubice Michal (Pobřeží Kocoviny) 6 0.86
129.Šiman Jan (FC Playmakers Plzeň) 6 0.75
130.Eršek Roman (Czech Made) 6 0.75
131.Braun Pavel (FC Remi) 6 0.75
132.Peterka Jan (Rabbit Plzeň) 6 0.75
133.Kuna Václav (Pumidas) 6 0.67
134.Angermayer Patrick (The Wankers) 6 0.67
135.Šindelář David (FC Remi) 6 0.6
136.Knížek Radim (FC Splávek) 6 0.55
137.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň) 6 0.55
138.Salák Patrik (FK Lochotín) 6 0.55
139.Pata Tomáš (Pumidas) 6 0.55
140.Hora Matěj (FK Lochotín) 6 0.55
141.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen) 6 0.5
142.Kotka František (Oranjes) 6 0.5
143.Šťastný Petr (Do Dna) 6 0.5
144.Hanuš Lukáš (Pumidas) 6 0.46
145.Konáš David (Pumidas) 6 0.43
146.Nohejl Michal (Bee Sting) 5 2.5
147.Doležal Jakub (Del Fuego FC Holýšov) 5 2.5
148.Král Ondřej (The Wankers) 5 2.5
149.Kříž Ondřej (Pobřeží Kocoviny) 5 1.67
150.Hulina Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 5 1.67
151.Strejček Matěj (The Wankers) 5 1.25
152.Liška Karel (Bee Sting) 5 1.25
153.Pekník Jan (Bee Sting) 5 1.25
154.Fiedler Tomáš (Do Dna) 5 1
155.Pleier Petr (Oranjes) 5 0.83
156.Pátek Michal (Rabbit Plzeň) 5 0.5
157.Peterka David (Oranjes) 5 0.5
158.Záhořík Pavel (Bee Sting) 5 0.5
159.Suda Václav (The Wankers) 5 0.5
160.Matlák David (The Wankers) 5 0.5
161.Rosocha Lukáš (Czech Made) 5 0.42
162.Marek Tomáš (FC Remi) 5 0.33
163.Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 5 0.31
164.Forman Adam (FK Lochotín) 4 1.33
165.Tobrman Václav (Pobřeží Kocoviny) 4 1
166.Chmiel Marek (FC Splávek) 4 1
167.Triner Daniel (Bee Sting) 4 1
168.Gavora Milan (Rabbit Plzeň) 4 0.8
169.Kovářík Petr (The Wankers) 4 0.67
170.Horník Jakub (FC Uklizenozavás) 4 0.67
171.Král Ondřej (Czech Made) 4 0.67
172.Kadlec Michal (Oranjes) 4 0.57
173.Hinterholzinger Filip (FC Remi) 4 0.5
174.Kolouch Petr (FK Lochotín) 4 0.5
175.Vávra Tomáš (Exmet) 4 0.5
176.Kepka Tomáš (Do Dna) 4 0.5
177.Hajžman Marek (FK Lochotín) 4 0.44
178.Rybár Jiří (Bee Sting) 4 0.44
179.Vyleta Marcel (Pumidas) 4 0.44
180.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň) 4 0.44
181.Rychna Radek (Do Dna) 4 0.44
182.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň) 4 0.4
183.Diviš Jakub (The Wankers) 4 0.4
184.Krýda Martin (Do Dna) 4 0.36
185.Brada Michal (Do Dna) 4 0.31
186.Vrzal Tomáš (Del Fuego FC Holýšov) 4 0.31
187.Koudele Tadeáš (Do Dna) 4 0.29
188.Stanka Jakub (FK Lochotín) 3 1.5
189.Máj Dalibor (Pumidas) 3 1.5
190.Matas Martin (FC Playmakers Plzeň) 3 1
191.Koc Václav (FC Splávek) 3 1
192.Václavík Tomáš (FC Uklizenozavás) 3 1
193.Hrádek Jakub (Oranjes) 3 0.75
194.Vavrač Jakub (FK Lochotín) 3 0.6
195.Kopcsák Jozef (Dragonflies of Pilsen) 3 0.5
196.Bochníček Tomáš (FK Lochotín) 3 0.43
197.Mičan Bohumír (FC Remi) 3 0.43
198.Koc Václav st. (Oranjes) 3 0.43
199.Světlík Martin (Pobřeží Kocoviny) 3 0.43
200.Nachtmann Marek (FC Uklizenozavás) 3 0.43
201.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen) 3 0.43
202.Hora Stanislav (FC Uklizenozavás) 3 0.38
203.Kroc Jakub (The Wankers) 3 0.38
204.Buršík Jakub (FC Playmakers Plzeň) 3 0.3
205.Kravčík Pavel (The Wankers) 3 0.27
206.Gita Tomáš (The Wankers) 3 0.27
207.Mikeska Jan (Oranjes) 3 0.27
208.Lejsek Teodor (FC Splávek) 3 0.25
209.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň) 3 0.25
210.Běl Michal (Czech Made) 3 0.23
211.Klečka Daniel (Oranjes) 3 0.21
212.Mitáček Jiří (Pobřeží Kocoviny) 2 1
213.Bouřa Michal (Bee Sting) 2 1
214.Kořínek Jiří (Pumidas) 2 1
215.Vančát Milan (UFK Slavoj) 2 0.67
216.Kratochvíl Jindřich (Pobřeží Kocoviny) 2 0.67
217.Husník Lukáš (Bee Sting) 2 0.5
218.Fürbacher Jan (FK Lochotín) 2 0.5
219.Čimera Radek (Rabbit Plzeň) 2 0.5
220.Grubr Tomáš (FC Splávek) 2 0.4
221.Tyll Radek (Pobřeží Kocoviny) 2 0.4
222.Zemčík Robert (Bee Sting) 2 0.25
223.Kratochvíl Václav (The Wankers) 2 0.22
224.Suja Ján (Dragonflies of Pilsen) 2 0.13
225.Pytlík Lukáš (Del Fuego FC Holýšov) 2 0.13
226.Kratochvíl Jan (Exmet) 2 0.13
227.Kučera Martin (Dragonflies of Pilsen) 2 0.13
228.Hvízdal Jan (FK Lochotín) 1 1
229.Hereit Jiří (Pobřeží Kocoviny) 1 1
230.Marinič Lukáš (Do Dna) 1 1
231.Novotný Pavel (Rabbit Plzeň) 1 1
232.Lédl Jan (FC Uklizenozavás) 1 1
233.Bůcha Ladislav (Pobřeží Kocoviny) 1 1
234.Skopový Daniel (Rabbit Plzeň) 1 0.5
235.Bernard Jan (Bee Sting) 1 0.5
236.Drohobetskyj Vitalij (Pumidas) 1 0.5
237.Šíša Jiří (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
238.Vrba Alois (Pobřeží Kocoviny) 1 0.33
239.Loucký Jiří (The Wankers) 1 0.25
240.Hejnal Michal (FC Remi) 1 0.25
241.Schneider Lukáš (Bee Sting) 1 0.25
242.Radič Lukáš (Oranjes) 1 0.25
243.Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 1 0.25
244.Mudra Jakub (Pobřeží Kocoviny) 1 0.17
245.Fencl Daniel (Pobřeží Kocoviny) 1 0.17
246.Berger Jiří (Do Dna) 1 0.14
247.Tříska Jakub (FK Lochotín) 1 0.14
248.Królikowsky Aleksander (Dragonflies of Pilsen) 1 0.13
249.Hlavsa Michal (Pobřeží Kocoviny) 1 0.13
250.Procházka Antonín (Pumidas) 1 0.09
251.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen) 1 0.07
252.Mráz Jiří (FC Splávek) 1 0.06
253.Machač Pavel (FC Splávek) 0 0
254.Klepáček Jan (Bee Sting) 0 0
255.Lambor Patrik (Exmet) 0 0
256.Mikeska Jiří (Oranjes) 0 0
257.Sinkule Michael (The Wankers) 0 0
258.Kalčík Pavel (FK Lochotín) 0 0
259.Navrátil Tomáš (Oranjes) 0 0
260.Venta Vladimír (Bee Sting) 0 0
261.Flachs Robert (Oranjes) 0 0
262.Rádl Václav (Pumidas) 0 0
263.Knapp Tomáš (Pobřeží Kocoviny) 0 0
264.Kasýk Zdeněk (The Wankers) 0 0
265.Lukeš Tomáš (Oranjes) 0 0
266.Půta Tomáš (Do Dna) 0 0
267.Slováček Zdeněk (FC Remi) 0 0
268.Sluka Jakub (The Wankers) 0 0
269.Terč Pavel (Do Dna) 0 0
270.Matulka David (Do Dna) 0 0
271.Míka Václav (Rabbit Plzeň) 0 0
272.Hrubý Ondřej (UFK Slavoj) 0 0
273.Neubauer Lukáš (Dragonflies of Pilsen) 0 0
274.Janča Lukáš (FC Remi) 0 0
275.Tarhaj Dominik (FC Playmakers Plzeň) 0 0
276.Koulák Vítězslav (Czech Made) 0 0
277.Staviarský Miroslav (Bee Sting) 0 0
278.Stanislav Jan (Exmet) 0 0
279.Svejkovský Jan (Exmet) 0 0
280.Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 0 0
281.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň) 0 0
282.Hess Aleš (Oranjes) 0 0
283.Škach Ondřej (Bee Sting) 0 0
284.Lang Robert (Exmet) 0 0
285.Diviš Jan (The Wankers) 0 0
286.Hanuš Jaromír (Pumidas) 0 0
287.Kronďák Jan (Rabbit Plzeň) 0 0
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993