Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.A třída

FC Splávek C - TJ Sokol Vejprnice 3:3 (2:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra2. 6. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Veselý Tomáš 2 Rollinger Jaroslav 2
Zach Miroslav 1 Loužecký Petr 1
Dobrý Stanislav Hauser Martin
Hucl Jan Míčko Lukáš
Říšský František Motyka Tomáš
Sojka Jan Žemlička Jiří
Suk Jakub
Štorc Josef
NFC Wan Plzeň - FC Stars Plzeň 6:3 (1:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra2. 6. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Volf Vladimír 3 Velík Jakub 2
Krauz Petr 1 Hásek Ladislav 1
Riegel Jan 1 Daněk Pavel
Špaček Miroslav 1 Jelani Timur
Benda Jiří Nevečeřal Jakub
Kovařík Martin Vlčák Stanislav
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek
FC Persie - FC DAB 7:2 (3:1)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Služba: Votýpková Kristýna3. 6. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Jandoš Michal 3 Růžička Jan 1
Kosť Tomáš 1 Větrovec Zdeněk 1
Kruml David 1 Gita Tomáš
Malý Michal 1 Reichert Ondřej
Šauer Dominik 1 Šmůla Filip
Davídek Ondřej Tichý Daniel
Jindra Ondřej
Kravčík Pavel
Polák Petr
AFK Hradiště 89 - F.C. Holá Beznaděj 13:4 (6:2)
Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub3. 6. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kroc Jakub 6 Psota Petr 2
Kellner Jiří 4 Potluka Otakar 1
Kratochvíl Václav 3 Švejcar Vladimír 1
Hasenöhrl Lukáš Baranský Josef
Rada Matouš Čech Jakub
Sichinger Petr Gribov Kole
TJ Bouda - FC 11° Excelent 1:1 (0:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora3. 6. 2018 | 17:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Svoboda Václav 1 Košař Miroslav 1
Behenský David Hankovec Jan
Fichtl Luděk Švarc Matěj
Kropáček Jaroslav Švarc Daniel
Weis Ondřej Štolle Jakub
Zenkl Zdeněk Rosocha Lukáš
Kůžel Martin
Helma Václav ŽK
Hankovec Jiří
Zacharda Karel

POŘADÍ TÝMŮ - 3.A třída

tým z v r p s b
1.FC DAB 18 13 2 3 108:58 41
2.FC 11° Excelent 18 11 2 5 76:56 35
3.FC Splávek C 18 10 4 4 84:53 34
4.AFK Hradiště 89 18 10 3 5 106:68 33
5.NFC Wan Plzeň 18 8 4 6 73:58 28
6.TJ Sokol Vejprnice 18 8 1 9 97:89 25
7.FC Persie 18 8 1 9 53:58 25
8.TJ Bouda 18 6 2 10 60:77 20
9.FC Stars Plzeň 18 4 1 13 65:115 13
10.F.C. Holá Beznaděj 18 1 2 15 43:133 5

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.A třída

hráčgg/z
1.Kroc Jakub (AFK Hradiště 89) 32 1.88
2.Sojka Jan (FC Splávek C) 24 1.33
3.Loužecký Petr (TJ Sokol Vejprnice) 20 1.43
4.Motyka Tomáš (TJ Sokol Vejprnice) 19 1.58
5.Schleis Karel (FC DAB) 18 1.64
6.Zíka Michal (FC 11° Excelent) 18 1.38
7.Kuneš Václav (AFK Hradiště 89) 18 1.29
8.Vukovič Slavko (FC Splávek C) 17 1.55
9.Hrdlička Petr (FC Stars Plzeň) 17 1.31
10.Tichý Daniel (FC DAB) 17 1.13
11.Kratochvíl Václav (AFK Hradiště 89) 17 1.13
12.Palka Karel (FC 11° Excelent) 16 1.45
13.Vojáček Michal (FC DAB) 16 1.07
14.Čech Jakub (F.C. Holá Beznaděj) 16 1
15.Prokš Adam (TJ Bouda) 14 1.4
16.Gita Tomáš (FC DAB) 14 1.08
17.Vlčák Stanislav (FC Stars Plzeň) 14 0.82
18.Lusk Vojtěch (AFK Hradiště 89) 12 1.33
19.Jandoš Michal (FC Persie) 12 0.8
20.Volf Vladimír (NFC Wan Plzeň) 11 1.1
21.Loukota Filip (TJ Sokol Vejprnice) 10 1
22.Rollinger Jaroslav (TJ Sokol Vejprnice) 10 0.91
23.Rada Matouš (AFK Hradiště 89) 10 0.67
24.Havlíček Pavel (TJ Sokol Vejprnice) 9 1.29
25.Neubauer Lukáš (FC Stars Plzeň) 9 0.9
26.Veselý Aleš (FC Splávek C) 9 0.82
27.Rada Vlastimil (TJ Sokol Vejprnice) 9 0.75
28.Fichtl Luděk (TJ Bouda) 9 0.64
29.Růžička Jan (FC DAB) 9 0.6
30.Hajžman Michal (TJ Sokol Vejprnice) 8 1
31.Dvořák Pavel (TJ Bouda) 8 0.8
32.Svoboda Václav (TJ Bouda) 8 0.73
33.Hásek Ladislav (FC Stars Plzeň) 8 0.67
34.Špaček Miroslav (NFC Wan Plzeň) 8 0.57
35.Matas Martin (FC DAB) 8 0.57
36.Polák Petr (FC Persie) 7 0.58
37.Šmůla Filip (FC DAB) 7 0.47
38.Suk Jakub (FC Splávek C) 7 0.39
39.Krysl Kamil (FC 11° Excelent) 6 3
40.Riegel Jan (NFC Wan Plzeň) 6 0.86
41.Rath Pavel (F.C. Holá Beznaděj) 6 0.6
42.Veselý Tomáš (FC Splávek C) 6 0.46
43.Rosocha Lukáš (FC 11° Excelent) 6 0.46
44.Malý Michal (FC Persie) 6 0.46
45.Potluka Otakar (F.C. Holá Beznaděj) 6 0.43
46.Holec Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 6 0.4
47.Krauz Petr (NFC Wan Plzeň) 6 0.38
48.Procházka Petr (FC DAB) 6 0.38
49.Davídek Ondřej (FC Persie) 6 0.35
50.Velík Jakub (FC Stars Plzeň) 5 1
51.Kazda Robert (F.C. Holá Beznaděj) 5 1
52.Turek David (NFC Wan Plzeň) 5 0.5
53.Vojta Dominik (FC DAB) 5 0.5
54.Krejčí Tomáš (NFC Wan Plzeň) 5 0.38
55.Švarc Matěj (FC 11° Excelent) 5 0.36
56.Benda Jiří (NFC Wan Plzeň) 5 0.33
57.Kellner Jiří (AFK Hradiště 89) 4 4
58.Votava Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 4 1
59.Mašek Radek (FC Splávek C) 4 0.8
60.Podzimek Jan (FC Splávek C) 4 0.67
61.Hora Matěj (TJ Sokol Vejprnice) 4 0.67
62.Sartorius Milan (AFK Hradiště 89) 4 0.57
63.Šulek Jiří (NFC Wan Plzeň) 4 0.5
64.Janoušek Martin (AFK Hradiště 89) 4 0.5
65.Kosť Tomáš (FC Persie) 4 0.44
66.Nevlazla Tomáš (FC Persie) 4 0.44
67.Fiřt Jiří (FC Stars Plzeň) 4 0.33
68.Hauser Martin (TJ Sokol Vejprnice) 4 0.33
69.Dobrý Stanislav (FC Splávek C) 4 0.29
70.Behenský David (TJ Bouda) 4 0.25
71.Říšský František (FC Splávek C) 4 0.24
72.Košař Miroslav (FC 11° Excelent) 3 0.75
73.Roubal Jan (FC 11° Excelent) 3 0.6
74.Bouda Jiří (TJ Bouda) 3 0.5
75.Šauer Dominik (FC Persie) 3 0.38
76.Nevečeřal Jakub (FC Stars Plzeň) 3 0.33
77.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 3 0.27
78.Štolle Jakub (FC 11° Excelent) 3 0.27
79.Štícha Šimon (AFK Hradiště 89) 3 0.25
80.Zenkl Zdeněk (TJ Bouda) 3 0.25
81.Hankovec Jiří (FC 11° Excelent) 3 0.23
82.Kruml David (FC Persie) 3 0.23
83.Weis Ondřej (TJ Bouda) 3 0.23
84.Wiener Martin (F.C. Holá Beznaděj) 3 0.2
85.Jurečka Antonín (FC 11° Excelent) 2 2
86.Krákora David (FC Splávek C) 2 1
87.Psota Petr (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.67
88.Žemlička Jiří (TJ Sokol Vejprnice) 2 0.4
89.Beran Petr (FC Stars Plzeň) 2 0.4
90.Růžička Dušan (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.33
91.Švarc Daniel (FC 11° Excelent) 2 0.33
92.Fakan Jan (FC DAB) 2 0.29
93.Vrba Lukáš (FC Splávek C) 2 0.25
94.Brácha Michael (FC DAB) 2 0.22
95.Pelán Petr (FC Persie) 2 0.18
96.Kropáček Jaroslav (TJ Bouda) 2 0.17
97.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2 0.17
98.Hošek Jaroslav (FC Stars Plzeň) 2 0.17
99.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 2 0.13
100.Gribov Kole (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.12
101.Titl Karel (FC Stars Plzeň) 1 1
102.Babák Marek (FC Persie) 1 0.5
103.Volf Jan (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
104.Zítek Martin (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
105.Žák Adam (AFK Hradiště 89) 1 0.33
106.Zach Miroslav (FC Splávek C) 1 0.33
107.Pressl Jan (FC Persie) 1 0.33
108.Heger Radoslav (NFC Wan Plzeň) 1 0.25
109.Zacharda Karel (FC 11° Excelent) 1 0.2
110.Monhart Aleš (NFC Wan Plzeň) 1 0.2
111.Mareš Ondřej (FC Persie) 1 0.2
112.Míčko Lukáš (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.2
113.Kopecký Jiří (FC Persie) 1 0.17
114.Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 1 0.14
115.Hasenöhrl Lukáš (AFK Hradiště 89) 1 0.11
116.Berger Jiří (FC Persie) 1 0.11
117.Sedláček Radek (TJ Bouda) 1 0.1
118.Kravčík Pavel (FC Persie) 1 0.1
119.Bohmann Filip (FC 11° Excelent) 1 0.09
120.Helma Václav (FC 11° Excelent) 1 0.07
121.Švejcar Vladimír (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.A třída

hráčo/zz
1.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2.3 10
2.Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 2.43 7
3.Říšský František (FC Splávek C) 3 7
4.Berger Jiří (FC Persie) 3.17 6
5.Pelán Petr (FC Persie) 3.17 6
6.Hucl Jan (FC Splávek C) 3.2 10
7.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 3.2 5
8.Sancho Úbeda Javier (FC 11° Excelent) 3.25 8
9.Sichinger Petr (AFK Hradiště 89) 3.78 18
10.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 3.9 10
11.Reichert Ondřej (FC DAB) 4.38 8
12.Janošík Jan (TJ Sokol Vejprnice) 4.38 8
13.Behenský David (TJ Bouda) 4.4 15
14.Jandoš Michal (FC Persie) 4.67 3
15.Loužecký Michal (TJ Sokol Vejprnice) 5.33 3
16.Tengler Petr (TJ Sokol Vejprnice) 6.25 4
17.Jelani Timur (FC Stars Plzeň) 6.43 14
18.Švejcar Vladimír (F.C. Holá Beznaděj) 7.3 10
19.Baranský Josef (F.C. Holá Beznaděj) 8.4 5
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993