Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.A třída

TJ Sokol Vejprnice - NFC Wan Plzeň 1:3 (0:0)FC Stars Plzeň - AFK Hradiště 89 7:10 (3:6)
Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina14. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hrdlička Petr 2 Janoušek Martin 3
Neubauer Lukáš 2 Kroc Jakub 2
Beran Petr 1 Rada Matouš 2
Fiřt Jiří 1 Kratochvíl Václav 1
Vlčák Stanislav 1 Kuneš Václav 1
Daněk Pavel Sartorius Milan 1
Jelani Timur Sichinger Petr
Nevečeřal Jakub
Vícha Karel
F.C. Holá Beznaděj - TJ Bouda 2:6 (2:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina14. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Potluka Otakar 1 Dvořák Pavel 3
Růžička Dušan 1 Prokš Adam 2
Čech Jakub Kropáček Jaroslav 1
Gribov Kole Behenský David
Kaufner Petr Weis Ondřej
Švejcar Vladimír Zenkl Zdeněk
Wiener Martin
FC 11° Excelent - FC DAB 2:4 (0:2)FC Persie - FC Splávek C 0:3 (0:1)
Rozhodčí: Služba: Šoltysová Veronika — Pospíšil Jakub15. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Davídek Ondřej Suk Jakub 1
Kopecký Jiří Veselý Aleš 1
Kosť Tomáš Vukovič Slavko 1
Kruml David Dobrý Stanislav
Malý Michal Mašek Radek
Mareš Ondřej Říšský František
Pelán Petr Sojka Jan
Pressl Jan Veselý Tomáš
Šauer Dominik

POŘADÍ TÝMŮ - 3.A třída

tým z v r p s b
1.FC DAB 11 9 1 1 73:33 28
2.AFK Hradiště 89 11 9 1 1 75:40 28
3.FC Splávek C 11 7 1 3 54:32 22
4.FC 11° Excelent 11 6 1 4 46:38 19
5.TJ Sokol Vejprnice 11 6 0 5 55:52 18
6.TJ Bouda 11 6 0 5 47:45 18
7.NFC Wan Plzeň 11 4 2 5 40:42 14
8.FC Persie 11 3 0 8 24:43 9
9.FC Stars Plzeň 11 1 1 9 40:66 4
10.F.C. Holá Beznaděj 11 0 1 10 19:82 1

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.A třída

hráčgg/z
1.Kroc Jakub (AFK Hradiště 89) 20 1.82
2.Vukovič Slavko (FC Splávek C) 15 1.88
3.Tichý Daniel (FC DAB) 15 1.5
4.Kuneš Václav (AFK Hradiště 89) 14 1.56
5.Sojka Jan (FC Splávek C) 13 1.18
6.Hrdlička Petr (FC Stars Plzeň) 12 1.5
7.Loužecký Petr (TJ Sokol Vejprnice) 12 1.33
8.Prokš Adam (TJ Bouda) 12 1.33
9.Gita Tomáš (FC DAB) 12 1.33
10.Kratochvíl Václav (AFK Hradiště 89) 12 1.2
11.Schleis Karel (FC DAB) 11 1.83
12.Lusk Vojtěch (AFK Hradiště 89) 11 1.38
13.Zíka Michal (FC 11° Excelent) 10 1.25
14.Vojáček Michal (FC DAB) 10 1.11
15.Vlčák Stanislav (FC Stars Plzeň) 10 0.91
16.Rada Matouš (AFK Hradiště 89) 9 1.13
17.Palka Karel (FC 11° Excelent) 9 1.13
18.Čech Jakub (F.C. Holá Beznaděj) 9 0.9
19.Fichtl Luděk (TJ Bouda) 8 1
20.Jandoš Michal (FC Persie) 8 0.89
21.Motyka Tomáš (TJ Sokol Vejprnice) 7 1.4
22.Loukota Filip (TJ Sokol Vejprnice) 7 1
23.Krysl Kamil (FC 11° Excelent) 6 3
24.Veselý Aleš (FC Splávek C) 6 1
25.Hajžman Michal (TJ Sokol Vejprnice) 6 1
26.Hásek Ladislav (FC Stars Plzeň) 6 0.75
27.Dvořák Pavel (TJ Bouda) 6 0.67
28.Špaček Miroslav (NFC Wan Plzeň) 6 0.67
29.Matas Martin (FC DAB) 6 0.67
30.Suk Jakub (FC Splávek C) 6 0.55
31.Havlíček Pavel (TJ Sokol Vejprnice) 5 1
32.Riegel Jan (NFC Wan Plzeň) 5 0.83
33.Rada Vlastimil (TJ Sokol Vejprnice) 5 0.71
34.Svoboda Václav (TJ Bouda) 5 0.71
35.Rollinger Jaroslav (TJ Sokol Vejprnice) 5 0.63
36.Růžička Jan (FC DAB) 5 0.56
37.Šmůla Filip (FC DAB) 5 0.56
38.Švarc Matěj (FC 11° Excelent) 5 0.56
39.Hora Matěj (TJ Sokol Vejprnice) 4 1
40.Šulek Jiří (NFC Wan Plzeň) 4 0.8
41.Podzimek Jan (FC Splávek C) 4 0.67
42.Janoušek Martin (AFK Hradiště 89) 4 0.57
43.Rosocha Lukáš (FC 11° Excelent) 4 0.5
44.Krauz Petr (NFC Wan Plzeň) 4 0.4
45.Fiřt Jiří (FC Stars Plzeň) 4 0.4
46.Davídek Ondřej (FC Persie) 4 0.36
47.Votava Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 3 1
48.Roubal Jan (FC 11° Excelent) 3 0.6
49.Volf Vladimír (NFC Wan Plzeň) 3 0.5
50.Vojta Dominik (FC DAB) 3 0.5
51.Bouda Jiří (TJ Bouda) 3 0.5
52.Turek David (NFC Wan Plzeň) 3 0.43
53.Štolle Jakub (FC 11° Excelent) 3 0.38
54.Dobrý Stanislav (FC Splávek C) 3 0.33
55.Štícha Šimon (AFK Hradiště 89) 3 0.33
56.Potluka Otakar (F.C. Holá Beznaděj) 3 0.33
57.Holec Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 3 0.27
58.Jurečka Antonín (FC 11° Excelent) 2 2
59.Krákora David (FC Splávek C) 2 1
60.Košař Miroslav (FC 11° Excelent) 2 1
61.Beran Petr (FC Stars Plzeň) 2 0.67
62.Růžička Dušan (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.5
63.Brácha Michael (FC DAB) 2 0.4
64.Neubauer Lukáš (FC Stars Plzeň) 2 0.33
65.Nevlazla Tomáš (FC Persie) 2 0.33
66.Hauser Martin (TJ Sokol Vejprnice) 2 0.33
67.Polák Petr (FC Persie) 2 0.29
68.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 2 0.29
69.Rath Pavel (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.29
70.Zenkl Zdeněk (TJ Bouda) 2 0.29
71.Vrba Lukáš (FC Splávek C) 2 0.25
72.Kropáček Jaroslav (TJ Bouda) 2 0.25
73.Krejčí Tomáš (NFC Wan Plzeň) 2 0.25
74.Kruml David (FC Persie) 2 0.25
75.Malý Michal (FC Persie) 2 0.25
76.Weis Ondřej (TJ Bouda) 2 0.22
77.Benda Jiří (NFC Wan Plzeň) 2 0.2
78.Říšský František (FC Splávek C) 2 0.18
79.Procházka Petr (FC DAB) 2 0.18
80.Žák Adam (AFK Hradiště 89) 1 1
81.Titl Karel (FC Stars Plzeň) 1 1
82.Volf Jan (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
83.Babák Marek (FC Persie) 1 0.5
84.Velík Jakub (FC Stars Plzeň) 1 0.5
85.Žemlička Jiří (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
86.Zítek Martin (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
87.Heger Radoslav (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
88.Mareš Ondřej (FC Persie) 1 0.5
89.Šauer Dominik (FC Persie) 1 0.5
90.Nevečeřal Jakub (FC Stars Plzeň) 1 0.33
91.Kazda Robert (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.33
92.Sartorius Milan (AFK Hradiště 89) 1 0.33
93.Mašek Radek (FC Splávek C) 1 0.33
94.Monhart Aleš (NFC Wan Plzeň) 1 0.25
95.Berger Jiří (FC Persie) 1 0.17
96.Sedláček Radek (TJ Bouda) 1 0.14
97.Hankovec Jiří (FC 11° Excelent) 1 0.13
98.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 1 0.13
99.Bohmann Filip (FC 11° Excelent) 1 0.13
100.Hošek Jaroslav (FC Stars Plzeň) 1 0.13
101.Wiener Martin (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.1
102.Gribov Kole (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.1
103.Behenský David (TJ Bouda) 1 0.1
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.A třída

hráčo/zz
1.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2.29 7
2.Říšský František (FC Splávek C) 2.6 5
3.Hucl Jan (FC Splávek C) 3.17 6
4.Pelán Petr (FC Persie) 3.17 6
5.Sancho Úbeda Javier (FC 11° Excelent) 3.25 8
6.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 3.33 3
7.Sichinger Petr (AFK Hradiště 89) 3.64 11
8.Janošík Jan (TJ Sokol Vejprnice) 3.67 6
9.Reichert Ondřej (FC DAB) 4.25 4
10.Berger Jiří (FC Persie) 4.33 3
11.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 4.43 7
12.Behenský David (TJ Bouda) 4.5 10
13.Jelani Timur (FC Stars Plzeň) 5.56 9
14.Tengler Petr (TJ Sokol Vejprnice) 6.25 4
15.Švejcar Vladimír (F.C. Holá Beznaděj) 7.43 7
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993