Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.B třída

Dream Team - Tahouni B 11:2 (5:2)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Fürbacher Karel 5 Mitas Martin 1
Macháček Martin 3 Tyml Libor 1
Tichý Daniel 3 Dvořák Jan
Hovorka Radim Juha Petr
Macháč Oldřich Kalina Pavel
Macháček Milan Pechr Jiří
Soucop Josif Petričko Pavel
Do Ugandy jedou pandy - Oranjes B 6:1 (2:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Šobr Dominik 3 Navrátil Tomáš 1
Šobr Martin 1 Flachs Robert
Vítek Tomáš 1 Hess Aleš
Zelený Tomáš 1 Kadlec Michal
Loukota Jiří Kalaš Pavel
Papranec Filip ŽK Sinkule Michael
Pytlík Lukáš Titěra Jan
Real Plzeň - Warriors 2:5 (0:2)Napalm - Zlomený kolo 3:1 (1:1)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Ansorge Michal 1 ŽK Voves Radim 1
Brož Jiří 1 Dvořák Petr
Pech Jaroslav 1 Honomichl David
Šoltys Miloslav st. Janda Martin
Skala Petr Janoušek Tomáš
Kerber Daniel Konopík Radek
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Frič Jaromír
Wurm Jan
FC Snipers - DTJ Klabava 1:6 (1:2)

POŘADÍ TÝMŮ - 2.B třída

tým z v r p s b
1.Do Ugandy jedou pandy 11 9 0 2 65:36 27
2.Dream Team 11 7 2 2 64:25 23
3.DTJ Klabava 11 7 2 2 43:28 23
4.Oranjes B 11 5 2 4 36:29 17
5.Warriors 11 4 1 6 30:40 13
6.Tahouni B 11 4 1 6 42:57 13
7.Napalm 11 4 1 6 30:46 13
8.FC Snipers 11 3 3 5 38:40 12
9.Real Plzeň 11 4 0 7 39:48 12
10.Zlomený kolo 11 2 0 9 22:60 6

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.B třída

hráčgg/z
1.Fürbacher Karel (Dream Team) 16 2.29
2.Šobr Martin (Do Ugandy jedou pandy) 15 1.88
3.Fráně Miroslav (Dream Team) 14 2
4.Šobr Dominik (Do Ugandy jedou pandy) 14 1.27
5.Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 13 1.44
6.Titěra Jan (Oranjes B) 13 1.18
7.Krákora David (DTJ Klabava) 11 1.1
8.Macháček Martin (Dream Team) 10 1
9.Denk Patrik (Real Plzeň) 9 1.29
10.Kerber Daniel (Napalm) 9 0.82
11.Radič Lukáš (Warriors) 8 1
12.Tichý Daniel (Dream Team) 8 0.89
13.Procházka Adam (Zlomený kolo) 7 1
14.Kypta Martin (DTJ Klabava) 7 0.88
15.Juha Petr (Tahouni B) 7 0.78
16.Zahálka Luděk (DTJ Klabava) 7 0.78
17.Loukota Jiří (Do Ugandy jedou pandy) 7 0.7
18.Mertl Tomáš (DTJ Klabava) 7 0.7
19.Frič Jaromír (Napalm) 6 0.86
20.Beránek Tomáš (Tahouni B) 6 0.86
21.Zelený Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 6 0.75
22.Tyml Libor (Tahouni B) 6 0.67
23.Palkovič Pavol (FC Snipers) 6 0.67
24.Kohút Lukáš (FC Snipers) 6 0.6
25.Popík Štefan (Real Plzeň) 6 0.6
26.Rubeš Zdeněk (DTJ Klabava) 6 0.55
27.Kurčenko Žeňa (Oranjes B) 5 2.5
28.Pleier Petr (Oranjes B) 5 1.25
29.Soukup Petr (Real Plzeň) 5 0.71
30.Zigmund Petr (FC Snipers) 5 0.63
31.Pech Jaroslav (Napalm) 5 0.56
32.Makovský Jan (Do Ugandy jedou pandy) 5 0.5
33.Macháč Oldřich (Dream Team) 5 0.5
34.Macháček Milan (Dream Team) 5 0.45
35.Beránek Martin (Tahouni B) 4 1.33
36.Procházka Martin (Tahouni B) 4 1
37.Krištof Štefan (FC Snipers) 4 0.5
38.Mitas Martin (Tahouni B) 4 0.44
39.Skala Petr (Napalm) 4 0.44
40.Štrunc Jan (Warriors) 4 0.4
41.Tóth Mikuláš (FC Snipers) 4 0.4
42.Kadlec Michal (Oranjes B) 4 0.4
43.Rous Jan (Tahouni B) 3 1.5
44.Kalčík Petr (Real Plzeň) 3 1
45.Gutwirth Adam (Dream Team) 3 0.75
46.Solový Jan (Warriors) 3 0.6
47.Salcman Martin (Real Plzeň) 3 0.6
48.Lávička Lukáš (Oranjes B) 3 0.6
49.Reisinger Lukáš (Warriors) 3 0.43
50.Forghieri Daniel (Real Plzeň) 3 0.43
51.Vítek Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 3 0.38
52.Voves Radim (Zlomený kolo) 3 0.38
53.Janda Martin (Zlomený kolo) 3 0.33
54.Petričko Pavel (Tahouni B) 3 0.33
55.Brož Jiří (Napalm) 3 0.3
56.Nový Michal (Real Plzeň) 3 0.3
57.Vozka Tomáš (FC Snipers) 2 2
58.Zuna Martin (Real Plzeň) 2 1
59.Reiser Ondřej (Warriors) 2 0.5
60.Kotrouš Jan (Zlomený kolo) 2 0.5
61.Šťastný Tomáš (Warriors) 2 0.33
62.Nohejl Michal (Oranjes B) 2 0.33
63.Ribovič Jozef (FC Snipers) 2 0.29
64.Šik Michal (Warriors) 2 0.25
65.Tvrz Tomáš (Warriors) 2 0.25
66.Koryťák Tomáš (Warriors) 2 0.22
67.Kopcsák Jozef (Real Plzeň) 2 0.22
68.Janoušek Tomáš (Zlomený kolo) 2 0.22
69.Dvořák Petr (Zlomený kolo) 2 0.22
70.Kopil Rastislav (FC Snipers) 2 0.2
71.Soucop Josif (Dream Team) 2 0.2
72.Pechr Jiří (Tahouni B) 2 0.2
73.Mlynarčík Matúš (DTJ Klabava) 1 1
74.Sirovátka Jiří (Real Plzeň) 1 1
75.Hodl Petr (Warriors) 1 1
76.Navrátil Tomáš (Oranjes B) 1 1
77.Viuseanco Oleg (FC Snipers) 1 1
78.Höpfl Karel (Real Plzeň) 1 0.5
79.Ščislák Daniel (Zlomený kolo) 1 0.5
80.Pelikán Libor (Tahouni B) 1 0.5
81.Janeček Martin (DTJ Klabava) 1 0.5
82.Beran Daniel (DTJ Klabava) 1 0.33
83.Polívka David (Zlomený kolo) 1 0.25
84.Fiala Josef (DTJ Klabava) 1 0.25
85.Zigmund Tomáš (FC Snipers) 1 0.25
86.Mašek Radek (Tahouni B) 1 0.25
87.Flachs Robert (Oranjes B) 1 0.25
88.Mikeska Jan (Oranjes B) 1 0.25
89.Tíkal Vladimír (Real Plzeň) 1 0.2
90.Kutný Petr (Warriors) 1 0.2
91.Stavrev Ivan (Zlomený kolo) 1 0.2
92.Šagát Daniel (Do Ugandy jedou pandy) 1 0.17
93.Dvořák Jan (Tahouni B) 1 0.14
94.Pešek Tomáš (DTJ Klabava) 1 0.13
95.Hejsek Jiří (Napalm) 1 0.11
96.Wurm Jan (Napalm) 1 0.11
97.Hess Aleš (Oranjes B) 1 0.1
98.Hovorka Radim (Dream Team) 1 0.09
99.Ansorge Michal (Napalm) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.B třída

hráčo/zz
1.Daněk Jiří (DTJ Klabava) 1 3
2.Hovorka Radim (Dream Team) 2 10
3.Fiala Josef (DTJ Klabava) 2.01 3.98
4.Klečka Daniel (Oranjes B) 2.11 9
5.Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 3.27 11
6.Volák Jakub (Warriors) 3.75 8
7.Wurll Tomáš (FC Snipers) 4.11 9
8.Šoltys Miloslav st. (Napalm) 4.18 11
9.Zítek Jakub (Real Plzeň) 4.3 10
10.Klička Petr (DTJ Klabava) 4.33 3
11.Kalina Pavel (Tahouni B) 4.73 9.3
12.Honomichl David (Zlomený kolo) 5.5 10
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993