Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.A třída

FC Mafie Plzeň - Czech Made C 6:7 (2:4)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Liška Petr 2 Tětek Jakub 3
Vávra Tomáš 2 Šebek Jan 2
Burt Pavel ml. 1 Sojka Jan 1
Vaněček Pavel 1 Havlíček Ondřej 1
Bláha Jan Vodrážka Pavel
Burt Pavel Belcák Ondrej
Kurtin Tomáš Maur Matěj
Marek Josef Mácha Jan
Tichota Jan Lev Luboš
Vůch Josef
FbC Bory 2010 - Hurikáni 17:0 (6:0)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Služba: Votýpková Kristýna15. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Štěpánek Martin 4 Berger Jiří
Cigler Miroslav 3 Brůha Marek
Komínek Jiří 3 Čorňák Jiří
Žák Ondřej 3 Jelínek Jan
Žák Adam 2 Rutar Miroslav
Eret Tomáš 1
Hruška Jan 1
Nosek Josef
Ondřich Lukáš
Bubudorf FC - SK Žraloci z Plzně 1:5 (1:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Sommer Josef 1 ŽK Hodys Tomáš 2
Bartišek Štefan Kučera Petr 1
Bůcha Pavel Zahálka Luděk 1
Hahner Tomáš Zigmund Petr 1
Hrabal Miroslav Drbout Milan
Kroupa Vojtěch Kolář Radim
Lúčka František Růžek Pavel
Šimek Michal Švec Petr
AC Shape - FC Jerigo 1994 Plzeň 5:2 (3:1)FC Brush - Nová Hospoda 2:10 (2:4)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Zdvořan Jiří 2 Valenta Václav 3
Brunner David Bečaver Martin 2
Ciganek Zdeněk Popule Michal 2
Ernst Tomáš Ficu Ladislav 1
Hosnedl Lukáš Pieniak Daniel 1
Javorský Michal Vokáč Miroslav 1
Salák Patrik Kulišan Stanislav
Tančous Jakub

POŘADÍ TÝMŮ - 2.A třída

tým z v r p s b
1.AC Shape 11 10 0 1 62:30 30
2.Nová Hospoda 11 7 0 4 50:36 21
3.SK Žraloci z Plzně 11 6 0 5 36:33 18
4.FC Jerigo 1994 Plzeň 11 5 2 4 46:46 17
5.Hurikáni 11 5 1 5 56:67 16
6.FbC Bory 2010 11 4 3 4 57:45 15
7.FC Mafie Plzeň 11 5 0 6 51:47 15
8.Czech Made C 11 3 2 6 48:53 11
9.Bubudorf FC 11 3 0 8 34:59 9
10.FC Brush 11 2 2 7 42:66 8

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.A třída

hráčgg/z
1.Ježek Richard (AC Shape) 19 1.73
2.Klinger Milan (Hurikáni) 15 1.67
3.Mertl Jan (FC Brush) 13 1.86
4.Valenta Václav (Nová Hospoda) 13 1.3
5.Sládek Milan (AC Shape) 13 1.18
6.Sojka Jan (Czech Made C) 12 1.09
7.Jelínek Jan (Hurikáni) 11 2.2
8.Žák Ondřej (FbC Bory 2010) 11 1.38
9.Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 11 1.38
10.Bečaver Martin (Nová Hospoda) 11 1.1
11.Cigler Miroslav (FbC Bory 2010) 10 1.11
12.Čorňák Jiří (Hurikáni) 9 0.9
13.Popule Michal (Nová Hospoda) 9 0.9
14.Vávra Tomáš (FC Mafie Plzeň) 8 2
15.Sartorius Michal (FbC Bory 2010) 8 1.6
16.Nohejl Michal (SK Žraloci z Plzně) 8 1.6
17.Liška Petr (FC Mafie Plzeň) 8 1.33
18.Zdvořan Jiří (FC Brush) 8 1
19.Zahálka Luděk (SK Žraloci z Plzně) 8 0.89
20.Řezáč Ota (FC Jerigo 1994 Plzeň) 7 0.78
21.Korynta Jakub (AC Shape) 6 3
22.Pogatz Tomáš (AC Shape) 6 1.2
23.Král Ondřej (Czech Made C) 6 0.86
24.Štěpánek Martin (FbC Bory 2010) 6 0.75
25.Mácha Jan (Czech Made C) 6 0.67
26.Marek Josef (FC Mafie Plzeň) 6 0.67
27.Juha Petr (AC Shape) 6 0.67
28.Pieniak Daniel (Nová Hospoda) 6 0.55
29.Pekník Tomáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 2.5
30.Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 1.67
31.Šebek Jan (Czech Made C) 5 1.67
32.Sommer Jan (Bubudorf FC) 5 1.67
33.Komínek Jiří (FbC Bory 2010) 5 0.83
34.Repka Michal (Czech Made C) 5 0.83
35.Brůha Marek (Hurikáni) 5 0.71
36.Kaňka Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 0.71
37.Herejk David (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 0.5
38.Touš Ondřej (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 2
39.Žák Adam (FbC Bory 2010) 4 2
40.Havlíček Ondřej (Czech Made C) 4 1.33
41.Brejník Lukáš (FC Mafie Plzeň) 4 1.33
42.Jindra Vladimír (AC Shape) 4 0.67
43.Vokáč Miroslav (Nová Hospoda) 4 0.57
44.Kasl Pavel (FC Mafie Plzeň) 4 0.5
45.Švec Petr (SK Žraloci z Plzně) 4 0.5
46.Ciganek Zdeněk (FC Brush) 4 0.5
47.Tančous Jakub (FC Brush) 4 0.5
48.Rostás Lukáš (FbC Bory 2010) 4 0.44
49.Vyskočil Jiří (FC Mafie Plzeň) 4 0.44
50.Rom Filip (SK Žraloci z Plzně) 4 0.44
51.Sejrek Josef (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 0.36
52.Holický Marek (FC Brush) 3 3
53.Tětek Jakub (Czech Made C) 3 3
54.Hrách Jan (Bubudorf FC) 3 1.5
55.Štych Radek (Bubudorf FC) 3 1.5
56.Vacek Petr (Czech Made C) 3 1.5
57.Hodys Tomáš (SK Žraloci z Plzně) 3 0.75
58.Burt Pavel ml. (FC Mafie Plzeň) 3 0.75
59.Bláha Jan (FC Mafie Plzeň) 3 0.5
60.Čejka Lukáš (Hurikáni) 3 0.5
61.Bezděk Martin (AC Shape) 3 0.43
62.Nádrazský Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.43
63.Hahner Tomáš (Bubudorf FC) 3 0.43
64.Stuchlík Petr (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.43
65.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 3 0.43
66.Humpál David (Nová Hospoda) 3 0.43
67.Tichota Jan (FC Mafie Plzeň) 3 0.33
68.Marek Tomáš (SK Žraloci z Plzně) 3 0.33
69.Frantl Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.33
70.Javorský Michal (FC Brush) 3 0.3
71.Eret Tomáš (FbC Bory 2010) 3 0.27
72.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 3 0.27
73.Zákravský Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 2 2
74.Bratek Jan (FC Mafie Plzeň) 2 1
75.Tichý Daniel (FC Brush) 2 1
76.Hvízdal Jan (FC Mafie Plzeň) 2 1
77.Maur Matěj (Czech Made C) 2 1
78.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 2 0.5
79.Pipich Marek (Bubudorf FC) 2 0.5
80.Kepka Tomáš (Hurikáni) 2 0.4
81.Bartišek Štefan (Bubudorf FC) 2 0.33
82.Navrátil Pavel (SK Žraloci z Plzně) 2 0.29
83.Ficu Ladislav (Nová Hospoda) 2 0.25
84.Bock Petr (AC Shape) 2 0.2
85.Hruška Jan (FbC Bory 2010) 2 0.18
86.Ernst Tomáš (FC Brush) 2 0.18
87.Kotnauer Josef (Bubudorf FC) 1 1
88.Zigmund Petr (SK Žraloci z Plzně) 1 1
89.Brunner David (FC Brush) 1 0.5
90.Švenda Jaroslav (SK Žraloci z Plzně) 1 0.5
91.Fryček Jan (Nová Hospoda) 1 0.5
92.Sommer Josef (Bubudorf FC) 1 0.5
93.Sluka Jiří (FC Mafie Plzeň) 1 0.5
94.Vaněček Pavel (FC Mafie Plzeň) 1 0.33
95.Salák Patrik (FC Brush) 1 0.33
96.Veselý Václav (FC Brush) 1 0.33
97.Veber Marcel (Czech Made C) 1 0.25
98.Vyskočil Pavel (FC Mafie Plzeň) 1 0.25
99.Šimice Petr (FC Mafie Plzeň) 1 0.25
100.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 1 0.25
101.Bůcha Pavel (Bubudorf FC) 1 0.2
102.Nosek Josef (FbC Bory 2010) 1 0.17
103.Kučera Petr (SK Žraloci z Plzně) 1 0.14
104.Lúčka František (Bubudorf FC) 1 0.14
105.Šimek Michal (Bubudorf FC) 1 0.14
106.Arnet Stanislav (AC Shape) 1 0.13
107.Vlčák Stanislav (AC Shape) 1 0.13
108.Růžek Pavel (SK Žraloci z Plzně) 1 0.1
109.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 1 0.1
110.Liberský David (AC Shape) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.A třída

hráčo/zz
1.Arnet Stanislav (AC Shape) 2.67 7.5
2.Vavřička Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 5
3.Drbout Milan (SK Žraloci z Plzně) 3.1 10
4.Kulišan Stanislav (Nová Hospoda) 3.3 10
5.Kurtin Tomáš (FC Mafie Plzeň) 3.67 3
6.Machurka Martin (FC Mafie Plzeň) 4 5
7.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 4 3
8.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 4.09 11
9.Lev Luboš (Czech Made C) 4.2 5
10.Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 5.33 3
11.Hosnedl Lukáš (FC Brush) 5.75 8
12.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 6 4
13.Šimek Michal (Bubudorf FC) 6.25 4
14.Berger Jiří (Hurikáni) 6.33 6
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993