Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 1.B třída

FC Fotbalisti - Exmet B 6:2 (3:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šteinerová Kateřina10. 6. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mach Petr 3 Stanislav Jan 1
Hořánek Martin 2 Svejkovský Jan 1
Kutný Petr 1 Bouchal Radek
Jakoubek Ondřej Brůžek Tomáš
Filip Daniel Havlíček Pavel
Hořánek Adam Kratochvíl Jan
Halml Jiří Volín Stanislav ŽK
Haase Michael ŽK
Filip Václav
Skora Vladimír

POŘADÍ TÝMŮ - 1.B třída

tým z v r p s b
1.The Wankers B 18 14 0 4 93:43 42
2.SK Nová Ves 18 11 1 6 79:50 34
3.Drebins Team 18 9 2 7 70:47 29
4.Do Dna B 18 9 1 8 70:74 28
5.Krvavá Tlačenka 18 9 0 9 51:53 27
6.Green Rebels 18 7 4 7 52:53 25
7.FC Playmakers Plzeň B 18 7 2 9 68:97 23
8.Camerlengo 18 6 1 11 58:83 19
9.FC Fotbalisti 18 5 3 10 52:71 18
10.Exmet B 18 5 2 11 53:75 17

POŘADÍ STŘELCŮ - 1.B třída

hráčgg/z
1.Holeček Tomáš (SK Nová Ves) 26 1.63
2.Malý Adam (Green Rebels) 17 1
3.Angermayer Patrick (The Wankers B) 16 1
4.Matlák David (The Wankers B) 16 1
5.Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 15 0.94
6.Gillich Tomáš (SK Nová Ves) 15 0.88
7.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň B) 14 1.08
8.Filip Václav (FC Fotbalisti) 14 1
9.Malý Michal (The Wankers B) 14 1
10.Pecháček Jakub (Drebins Team) 14 0.82
11.Černý Vladimír (Drebins Team) 13 0.81
12.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 12 0.8
13.Vitouš Josef (The Wankers B) 11 1.22
14.Nový Jiří (Drebins Team) 11 0.73
15.Hodan Michael (Camerlengo) 10 1.25
16.Kravčík Pavel (The Wankers B) 10 0.63
17.Eršek Roman (Green Rebels) 10 0.56
18.Perk Josef (Krvavá Tlačenka) 9 2.25
19.Krýda Martin (Do Dna B) 9 0.9
20.Stanislav Jan (Exmet B) 9 0.9
21.Zamborský Martin (Camerlengo) 9 0.69
22.Starý Jiří (Drebins Team) 9 0.64
23.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň B) 8 1.14
24.Matulka David (Do Dna B) 8 0.67
25.Koudele Tadeáš (Do Dna B) 8 0.67
26.Zmrazek Josef (Krvavá Tlačenka) 8 0.53
27.Urban Lukáš (Drebins Team) 8 0.53
28.Rous Luděk (Exmet B) 7 1
29.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň B) 7 0.7
30.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň B) 7 0.58
31.Kratochvíl Václav (The Wankers B) 7 0.5
32.Zeman Jiří (Camerlengo) 7 0.47
33.Brůžek Tomáš (Exmet B) 7 0.47
34.Gita Tomáš (The Wankers B) 6 1.5
35.Šťovíček Martin (Do Dna B) 6 1
36.Paum František (FC Playmakers Plzeň B) 6 1
37.Spálenský Přemysl (Exmet B) 6 1
38.Fiedler Tomáš (Do Dna B) 6 0.86
39.Hořánek Martin (FC Fotbalisti) 6 0.6
40.Landrgott Tomáš (Camerlengo) 6 0.55
41.Kutný Petr (FC Fotbalisti) 6 0.46
42.Vaic Petr (Do Dna B) 6 0.43
43.Holý František (Krvavá Tlačenka) 6 0.33
44.Kovářík Petr (The Wankers B) 5 2.5
45.Krysl Kamil (Do Dna B) 5 1.25
46.Havlíček Pavel (Exmet B) 5 1
47.Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 5 0.5
48.Straka Martin (Camerlengo) 5 0.45
49.Svoboda Ondřej (Camerlengo) 5 0.38
50.Sikyta Jakub (Camerlengo) 5 0.36
51.Štefánek David (SK Nová Ves) 5 0.33
52.Černý Michal (Drebins Team) 5 0.31
53.Korous Pavel (FC Playmakers Plzeň B) 4 1.33
54.Hanuščin Petr (SK Nová Ves) 4 1.33
55.Pekník Tomáš (FC Fotbalisti) 4 0.67
56.Šindelář Michal (SK Nová Ves) 4 0.67
57.Vávra Tomáš (Exmet B) 4 0.57
58.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň B) 4 0.5
59.Berger Jiří (Do Dna B) 4 0.5
60.Skora Vladimír (FC Fotbalisti) 4 0.5
61.Gemov Martin (Krvavá Tlačenka) 4 0.44
62.Suja Ján (Green Rebels) 4 0.4
63.Navrátil Pavel (The Wankers B) 4 0.4
64.Mašek Michal (Krvavá Tlačenka) 4 0.36
65.Filip Daniel (FC Fotbalisti) 4 0.24
66.Kolář Václav (Krvavá Tlačenka) 4 0.22
67.Mach Petr (FC Fotbalisti) 3 1.5
68.Brada Michal (Do Dna B) 3 1.5
69.Grätch Dominik (Krvavá Tlačenka) 3 1
70.Straka Petr (Camerlengo) 3 0.75
71.Nikolov Jakub (Do Dna B) 3 0.75
72.Repka Michal (Green Rebels) 3 0.6
73.Řeřicha Jan (Drebins Team) 3 0.5
74.Vajskébr Michal (Green Rebels) 3 0.43
75.Jandoš Michal (FC Fotbalisti) 3 0.38
76.Volín Stanislav (Exmet B) 3 0.33
77.Rosocha Lukáš (Green Rebels) 3 0.33
78.Svoboda Tomáš (Camerlengo) 3 0.27
79.Bouřil Petr (Green Rebels) 3 0.25
80.Jakoubek Ondřej (FC Fotbalisti) 3 0.25
81.Šťastný Petr (Do Dna B) 3 0.18
82.Vavřík Pavel (Green Rebels) 2 2
83.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
84.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
85.Kasl Petr (SK Nová Ves) 2 1
86.Rau Tomáš (Exmet B) 2 1
87.Hrdlička Petr (Krvavá Tlačenka) 2 0.67
88.Hodek Jakub (Camerlengo) 2 0.5
89.Nádvorník Michael (The Wankers B) 2 0.4
90.Žák Ondřej (Camerlengo) 2 0.33
91.Bouchal Radek (Exmet B) 2 0.33
92.Zýka Tomáš (Green Rebels) 2 0.29
93.Herget Jan (Drebins Team) 2 0.29
94.Richter Lukáš (FC Fotbalisti) 2 0.25
95.Hořánek Adam (FC Fotbalisti) 2 0.25
96.Jiroušek Jakub (SK Nová Ves) 2 0.25
97.Terč Pavel (Do Dna B) 2 0.18
98.Šurkala Peter (Krvavá Tlačenka) 1 1
99.Přibáň Tadeáš (Do Dna B) 1 1
100.Loucký Jiří (The Wankers B) 1 1
101.Vajskébr Filip (Green Rebels) 1 1
102.Žák Adam (Camerlengo) 1 0.5
103.Reichman Michal (Drebins Team) 1 0.5
104.Tachovský Miloslav (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.5
105.Košťál Michal (Green Rebels) 1 0.33
106.Kanát Martin (The Wankers B) 1 0.33
107.Habr Martin (Drebins Team) 1 0.33
108.Hruška Karel (Exmet B) 1 0.33
109.Suda Václav (The Wankers B) 1 0.2
110.Čejka Lukáš (Do Dna B) 1 0.2
111.Kratochvíl Jan (Exmet B) 1 0.2
112.Procházka Josef (Krvavá Tlačenka) 1 0.2
113.Růžička Ivo (Krvavá Tlačenka) 1 0.17
114.Douša Jan (FC Fotbalisti) 1 0.17
115.Šticha Miroslav (Green Rebels) 1 0.17
116.Kružej Luděk (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.17
117.Lochman Matěj (Krvavá Tlačenka) 1 0.13
118.Kánský Petr (SK Nová Ves) 1 0.1
119.Svejkovský Jan (Exmet B) 1 0.09
120.Bouzek Tomáš (Green Rebels) 1 0.09
121.Vraný Luboš (Krvavá Tlačenka) 1 0.08
122.Mařík Martin (Krvavá Tlačenka) 1 0.08
123.Honomichl David (Green Rebels) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 1.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers B) 1.8 12.8
2.Černý Michal (Drebins Team) 2.25 16
3.Šmídl Milan (Krvavá Tlačenka) 2.5 4
4.Holý Martin (Do Dna B) 2.71 7
5.Hoger Aleš (SK Nová Ves) 2.94 17
6.Honomichl David (Green Rebels) 2.94 18
7.Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 3 14
8.Diviš Jan (The Wankers B) 3 5
9.Halml Jiří (FC Fotbalisti) 3.94 17
10.Lang Robert (Exmet B) 4 3
11.Svejkovský Jan (Exmet B) 4.36 11
12.Šoltys Miloslav (Camerlengo) 4.69 13
13.Berger Jiří (Do Dna B) 4.75 8
14.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 4.79 14
15.Reinwart Zdeněk (FC Playmakers Plzeň B) 7.67 3
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993