Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 1.B třída

FC Playmakers Plzeň B - The Wankers B 3:15 (2:6)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Faltus Derek 3 Vitouš Josef 4
Folk Jan Angermayer Patrick 3
Jaren Jaromír Gita Tomáš 3
Kubík Jan Kratochvíl Václav 2
Reinwart Zdeněk Malý Michal 2
Kravčík Pavel 1
Sinkule Michael
SK Nová Ves - Green Rebels 2:2 (1:2)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Služba: Votýpková Kristýna15. 4. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Holeček Tomáš 1 Eršek Roman 1
Kubeš Pavel 1 Suja Ján 1
Gillich Tomáš Bouřil Petr
Hoger Aleš Bouzek Tomáš
Jiroušek Jakub Honomichl David
Kánský Petr Malý Adam
Markov Pavel Rosocha Lukáš
Štefánek David Šimána Pavel
Vajskébr Michal
Do Dna B - Krvavá Tlačenka 0:3 (0:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Vochot Bohumír — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Holý Martin Zmrazek Josef 2
Matulka David Holý František 1
Šťastný Petr Vraný Luboš
Šťovíček Martin Šmídl Milan
Terč Pavel Růžička Ivo
Vaic Petr Perk Josef
Mašek Michal
Mařík Martin
Lochman Matěj
Kolář Václav
Karas Michal
Gemov Martin
FC Fotbalisti - Camerlengo 2:6 (1:3)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Filip Václav 1 Zamborský Martin 2
Hořánek Adam 1 Hodan Michael 1
Douša Jan Sikyta Jakub 1
Filip Daniel Straka Martin 1
Haase Michael Svoboda Ondřej 1
Halml Jiří Svoboda Tomáš ŽK
Hořánek Martin Zeman Jiří
Jakoubek Ondřej Žák Adam
Richter Lukáš ŽK Žák Ondřej
Drebins Team - Exmet B 0:0 (0:0)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Černý Michal Bouchal Radek
Herget Jan Brůžek Tomáš
Lukavský Jindřich Kratochvíl Jan
Nový Jiří Stanislav Jan
Pecháček Jakub Svejkovský Jan
Starý Jiří Vávra Tomáš
Urban Lukáš

POŘADÍ TÝMŮ - 1.B třída

tým z v r p s b
1.The Wankers B 11 8 0 3 51:25 24
2.Drebins Team 11 6 1 4 48:30 19
3.SK Nová Ves 11 6 1 4 42:32 19
4.Green Rebels 11 5 3 3 32:24 18
5.Do Dna B 11 5 1 5 41:44 16
6.Krvavá Tlačenka 11 5 0 6 27:30 15
7.Exmet B 11 4 2 5 32:39 14
8.FC Fotbalisti 11 4 2 5 30:38 14
9.Camerlengo 11 3 1 7 38:52 10
10.FC Playmakers Plzeň B 11 3 1 7 37:64 10

POŘADÍ STŘELCŮ - 1.B třída

hráčgg/z
1.Filip Václav (FC Fotbalisti) 12 1.5
2.Holeček Tomáš (SK Nová Ves) 12 1.2
3.Černý Vladimír (Drebins Team) 12 1.2
4.Angermayer Patrick (The Wankers B) 10 1.11
5.Malý Adam (Green Rebels) 10 0.91
6.Pecháček Jakub (Drebins Team) 9 0.9
7.Krýda Martin (Do Dna B) 8 1.14
8.Zamborský Martin (Camerlengo) 8 1
9.Gillich Tomáš (SK Nová Ves) 8 0.8
10.Malý Michal (The Wankers B) 8 0.8
11.Nový Jiří (Drebins Team) 8 0.73
12.Zmrazek Josef (Krvavá Tlačenka) 7 0.88
13.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 7 0.78
14.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň B) 7 0.78
15.Urban Lukáš (Drebins Team) 7 0.78
16.Gita Tomáš (The Wankers B) 6 1.5
17.Rous Luděk (Exmet B) 6 1.2
18.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň B) 6 1
19.Spálenský Přemysl (Exmet B) 6 1
20.Starý Jiří (Drebins Team) 6 0.75
21.Matlák David (The Wankers B) 6 0.67
22.Brůžek Tomáš (Exmet B) 6 0.6
23.Krysl Kamil (Do Dna B) 5 1.25
24.Vitouš Josef (The Wankers B) 5 1.25
25.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň B) 5 0.63
26.Koudele Tadeáš (Do Dna B) 5 0.56
27.Svoboda Ondřej (Camerlengo) 5 0.56
28.Kravčík Pavel (The Wankers B) 5 0.5
29.Zeman Jiří (Camerlengo) 5 0.45
30.Eršek Roman (Green Rebels) 5 0.45
31.Hodan Michael (Camerlengo) 4 1.33
32.Hanuščin Petr (SK Nová Ves) 4 1.33
33.Fiedler Tomáš (Do Dna B) 4 1
34.Šindelář Michal (SK Nová Ves) 4 0.8
35.Vávra Tomáš (Exmet B) 4 0.67
36.Landrgott Tomáš (Camerlengo) 4 0.57
37.Gemov Martin (Krvavá Tlačenka) 4 0.5
38.Kratochvíl Václav (The Wankers B) 4 0.5
39.Suja Ján (Green Rebels) 4 0.5
40.Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 4 0.44
41.Brada Michal (Do Dna B) 3 1.5
42.Paum František (FC Playmakers Plzeň B) 3 1.5
43.Havlíček Pavel (Exmet B) 3 1
44.Nikolov Jakub (Do Dna B) 3 0.75
45.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň B) 3 0.75
46.Pekník Tomáš (FC Fotbalisti) 3 0.75
47.Skora Vladimír (FC Fotbalisti) 3 0.75
48.Repka Michal (Green Rebels) 3 0.6
49.Straka Martin (Camerlengo) 3 0.6
50.Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 3 0.6
51.Vajskébr Michal (Green Rebels) 3 0.5
52.Bouřil Petr (Green Rebels) 3 0.43
53.Navrátil Pavel (The Wankers B) 3 0.43
54.Vaic Petr (Do Dna B) 3 0.33
55.Kutný Petr (FC Fotbalisti) 3 0.33
56.Mašek Michal (Krvavá Tlačenka) 3 0.33
57.Černý Michal (Drebins Team) 3 0.3
58.Sikyta Jakub (Camerlengo) 3 0.3
59.Svoboda Tomáš (Camerlengo) 3 0.3
60.Holý František (Krvavá Tlačenka) 3 0.27
61.Kovářík Petr (The Wankers B) 2 2
62.Kasl Petr (SK Nová Ves) 2 1
63.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
64.Rau Tomáš (Exmet B) 2 1
65.Hrdlička Petr (Krvavá Tlačenka) 2 0.67
66.Žák Ondřej (Camerlengo) 2 0.5
67.Berger Jiří (Do Dna B) 2 0.4
68.Volín Stanislav (Exmet B) 2 0.4
69.Terč Pavel (Do Dna B) 2 0.33
70.Hořánek Adam (FC Fotbalisti) 2 0.33
71.Herget Jan (Drebins Team) 2 0.33
72.Jandoš Michal (FC Fotbalisti) 2 0.33
73.Zýka Tomáš (Green Rebels) 2 0.29
74.Matulka David (Do Dna B) 2 0.25
75.Richter Lukáš (FC Fotbalisti) 2 0.25
76.Filip Daniel (FC Fotbalisti) 2 0.18
77.Kolář Václav (Krvavá Tlačenka) 2 0.18
78.Procházka Josef (Krvavá Tlačenka) 1 1
79.Přibáň Tadeáš (Do Dna B) 1 1
80.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň B) 1 1
81.Vajskébr Filip (Green Rebels) 1 1
82.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň B) 1 1
83.Hruška Karel (Exmet B) 1 0.5
84.Hodek Jakub (Camerlengo) 1 0.5
85.Šťovíček Martin (Do Dna B) 1 0.5
86.Suda Václav (The Wankers B) 1 0.5
87.Tachovský Miloslav (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.5
88.Kanát Martin (The Wankers B) 1 0.33
89.Řeřicha Jan (Drebins Team) 1 0.25
90.Bouchal Radek (Exmet B) 1 0.25
91.Čejka Lukáš (Do Dna B) 1 0.2
92.Jiroušek Jakub (SK Nová Ves) 1 0.2
93.Kružej Luděk (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.2
94.Douša Jan (FC Fotbalisti) 1 0.2
95.Růžička Ivo (Krvavá Tlačenka) 1 0.2
96.Kánský Petr (SK Nová Ves) 1 0.17
97.Stanislav Jan (Exmet B) 1 0.17
98.Štefánek David (SK Nová Ves) 1 0.13
99.Vraný Luboš (Krvavá Tlačenka) 1 0.11
100.Honomichl David (Green Rebels) 1 0.09
101.Šťastný Petr (Do Dna B) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 1.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers B) 1.79 7.8
2.Honomichl David (Green Rebels) 2.18 11
3.Černý Michal (Drebins Team) 2.2 10
4.Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.67 9
5.Diviš Jan (The Wankers B) 3 3
6.Svejkovský Jan (Exmet B) 3.14 7
7.Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3.2 10
8.Berger Jiří (Do Dna B) 3.2 5
9.Holý Martin (Do Dna B) 3.4 5
10.Halml Jiří (FC Fotbalisti) 3.45 11
11.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 4.88 8
12.Šoltys Miloslav (Camerlengo) 5.38 8
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993