Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 19.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná v úterý 24. 4. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - Městský Přebor

FC Kojak - Tahouni 3:10 (1:4)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna14. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Křížek Michael 3 Rous Jan 4
Böhm Lukáš Juha Petr 3
Dvořák Antonín Pleier Petr 2
Ježek Richard Pechr Jiří 1
Kotrnoch Ondřej Beránek Tomáš
Křížek David Kalina Pavel
Motyčka Tomáš Kotora Ladislav
Nádvorník Michael Mitas Martin
Řezáč Karel
Czech Made B - FC TBC 7:0 (3:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna15. 4. 2018 | 08:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Suja Ján 3 Hejna Jindřich
Eršek Roman 1 Kašpar Václav
Kovářík Jan 1 Liška Kamil
Malý Adam 1 Nový Jiří
Rosocha Lukáš 1 Picek Jan
Koulák Vítězslav Rogaczewski Jan
Repka Michal Šmíd Jiří
Dragonflies of Pilsen B - Pumidas B 3:7 (1:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Votýpková Kristýna15. 4. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Alexi Michal 1 Barcal Jan 3
Bílý Radek 1 Lhoták Zdeněk 2
Socha Filip 1 Drapák Marek 1
Bittermann Zdeněk Kuna Václav 1
Bock Petr Hanuš Jaromír
Dzurnak Rado Konáš David
Królikowsky Aleksander Procházka Antonín
Kučera Martin ŽK Vyleta Marcel
Vlčák Stanislav
FC Inter Plzeň - FK Lochotín B 2:2 (0:0)FC Hombre - FC RS 4:3 (1:0)FC Blizzard - FC Splávek B 2:2 (1:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šťastný Petr — Služba: Šoltysová Petra15. 4. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Běl Michal 1 Knížek Radim 1
Kukačka František 1 Veselý Aleš 1
Bendík Lukáš Gillich Tomáš
Formánek Miroslav Lejsek Teodor
Hrubý Jan Mašek Radek
Mrázek Denis Sojka Jan
Najman Ondřej Svoboda Jaroslav
Pecháček Jakub Veselý Tomáš
Procházka Jan Zach Miroslav

POŘADÍ TÝMŮ - Městský Přebor

tým z v r p s b
1.FC Kojak 13 8 2 3 63:40 26
2.FC Inter Plzeň 13 7 5 1 69:49 26
3.FK Lochotín B 13 7 4 2 89:69 25
4.Czech Made B 13 7 4 2 50:31 25
5.FC Blizzard 13 7 3 3 58:34 24
6.Tahouni 13 6 2 5 59:54 20
7.FC Splávek B 13 6 2 5 55:51 20
8.Pumidas B 13 6 0 7 46:55 18
9.Dragonflies of Pilsen B 13 4 3 6 48:74 15
10.FC RS 13 3 2 8 48:52 11
11.FC Hombre 13 2 0 11 40:82 6
12.FC TBC 13 1 1 11 24:58 4

POŘADÍ STŘELCŮ - Městský Přebor

hráčgg/z
1.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 24 1.85
2.Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 22 2.2
3.Kovács Michal (FK Lochotín B) 18 4.5
4.Křížek David (FC Kojak) 16 1.45
5.Křížek Michael (FC Kojak) 14 2.33
6.Nohejl Michal (FC Blizzard) 14 1.56
7.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 14 1.27
8.Urban Martin (FC Hombre) 14 1.08
9.Pleier Petr (Tahouni) 13 1.08
10.Juha Petr (Tahouni) 12 1
11.Vukovič Slavko (FC Splávek B) 11 1.38
12.Pecháček Jakub (FC Blizzard) 11 0.92
13.Malý Adam (Czech Made B) 11 0.85
14.Měsíček Zdeněk (FC RS) 10 0.77
15.Skala Petr (FC RS) 10 0.77
16.Holý Michal (FK Lochotín B) 9 2.25
17.Porada Petr (FC RS) 9 1.8
18.Stanka Jakub (FK Lochotín B) 9 1.5
19.Sojka Jan (FC Splávek B) 9 1.5
20.Ježek Richard (FC Kojak) 9 0.69
21.Zelenka Michal (FC Hombre) 8 1.6
22.Strejček Matěj (FC Kojak) 8 1.14
23.Zahálka Vít (FC Hombre) 8 0.8
24.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 8 0.73
25.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen B) 8 0.62
26.Mitas Martin (Tahouni) 8 0.62
27.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen B) 7 1
28.Krákora David (FC Splávek B) 7 0.7
29.Beránek Tomáš (Tahouni) 7 0.64
30.Gillich Tomáš (FC Splávek B) 7 0.54
31.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 6 1.2
32.Veselý Tomáš (FC Splávek B) 6 0.75
33.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen B) 6 0.75
34.Svoboda Jaroslav (FC Splávek B) 6 0.67
35.Holub Adam (FC Inter Plzeň) 6 0.6
36.Mrázek Denis (FC Blizzard) 6 0.5
37.Formánek Miroslav (FC Blizzard) 6 0.5
38.Eršek Roman (Czech Made B) 6 0.46
39.Nový Jiří (FC TBC) 6 0.46
40.Fürbacher Jan (FK Lochotín B) 5 1.67
41.Smutný David (FC Inter Plzeň) 5 1.25
42.Nguyen Son Huy (Pumidas B) 5 1.25
43.Záškvara Radim (Dragonflies of Pilsen B) 5 0.83
44.Král Ondřej (Czech Made B) 5 0.63
45.Hrubý Jan (FC Blizzard) 5 0.56
46.Kovářík Jan (Czech Made B) 5 0.5
47.Řezáč Karel (FC Kojak) 5 0.45
48.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen B) 5 0.42
49.Korelus Tomáš (Dragonflies of Pilsen B) 4 2
50.Gabriel Patrik (FK Lochotín B) 4 2
51.Rous Jan (Tahouni) 4 2
52.Soudek Lukáš (FC RS) 4 2
53.Kořínek ml. Jiří (Pumidas B) 4 1.33
54.Barcal Jan (Pumidas B) 4 1
55.Hrbáček Jakub (FK Lochotín B) 4 1
56.Bendl Petr (Czech Made B) 4 1
57.Kanát Martin (Czech Made B) 4 0.67
58.Kuna Václav (Pumidas B) 4 0.57
59.Lhoták Zdeněk (Pumidas B) 4 0.57
60.Doležal Miloš (Pumidas B) 4 0.57
61.Havlíček Ondřej (Pumidas B) 4 0.57
62.Bláha Zdeněk (Tahouni) 4 0.44
63.Dvořák Antonín (FC Kojak) 4 0.4
64.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen B) 4 0.4
65.Repka Michal (Czech Made B) 4 0.4
66.Suja Ján (Czech Made B) 4 0.4
67.Vyleta Marcel (Pumidas B) 4 0.36
68.Drapák Marek (Pumidas B) 4 0.36
69.Kukačka František (FC Blizzard) 4 0.36
70.Tillinger Michal (FC RS) 4 0.36
71.Kolouch Petr (FK Lochotín B) 4 0.33
72.Běl Michal (FC Blizzard) 4 0.31
73.Spörl Rudolf (Pumidas B) 3 1
74.Bodanský Michal (Czech Made B) 3 0.75
75.Bass David (FC RS) 3 0.6
76.Zahradník Tomáš (FC TBC) 3 0.6
77.Hvízdal Jan (FK Lochotín B) 3 0.6
78.Pelikán Libor (Tahouni) 3 0.6
79.Sládek Milan (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.6
80.Kubín Dominik (FC TBC) 3 0.5
81.Rajtolar Stanislav (FC TBC) 3 0.43
82.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.38
83.Knížek Radim (FC Splávek B) 3 0.3
84.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 3 0.27
85.Hejsek Jiří (FC RS) 3 0.27
86.Picek Jan (FC TBC) 3 0.27
87.Pekník Tomáš (Tahouni) 2 0.67
88.Pata Tomáš (Pumidas B) 2 0.5
89.Salák Patrik (FK Lochotín B) 2 0.5
90.Krčál Jakub (FC Splávek B) 2 0.4
91.Loužecký Petr (FC RS) 2 0.4
92.Menšík Petr (FK Lochotín B) 2 0.33
93.Pitlík Karel (FC Hombre) 2 0.33
94.Procházka Jan (FC Blizzard) 2 0.33
95.Otta Vlastimil (FC RS) 2 0.33
96.Kocour Jakub (FK Lochotín B) 2 0.33
97.Fakan Jan (FC Hombre) 2 0.33
98.Böhm Lukáš (FC Kojak) 2 0.29
99.Valenta Pavel (FC Kojak) 2 0.25
100.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 2 0.22
101.Mašek Radek (FC Splávek B) 2 0.22
102.Liška Kamil (FC TBC) 2 0.22
103.Nádvorník Michael (FC Kojak) 2 0.2
104.Kellner Luděk (FK Lochotín B) 2 0.18
105.Křivánek Stanislav (FC Blizzard) 2 0.18
106.Bendík Lukáš (FC Blizzard) 2 0.17
107.Pechr Jiří (Tahouni) 2 0.17
108.Adamčík Miroslav (FC Hombre) 2 0.15
109.Stanislav Jan (FC TBC) 1 1
110.Novanský Vladimír (FC Blizzard) 1 1
111.Bodanský Martin (Czech Made B) 1 1
112.Rous Radek (Tahouni) 1 0.5
113.Veselý Aleš (FC Splávek B) 1 0.5
114.Forman Adam (FK Lochotín B) 1 0.5
115.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.5
116.Kořínek Jiří (Pumidas B) 1 0.5
117.Touš Ondřej (Czech Made B) 1 0.33
118.Kotrnoch Ondřej (FC Kojak) 1 0.25
119.Kotora Ladislav (Tahouni) 1 0.25
120.Duchoň Radek (FC Inter Plzeň) 1 0.2
121.Petričko Pavel (Tahouni) 1 0.2
122.Zach Miroslav (FC Splávek B) 1 0.2
123.Konáš David (Pumidas B) 1 0.2
124.Kysela Martin (FC Hombre) 1 0.17
125.Kučera Martin (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.14
126.Najman Ondřej (FC Blizzard) 1 0.14
127.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 1 0.14
128.Vlčák Stanislav (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.14
129.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 1 0.13
130.Rosocha Marek (FC Hombre) 1 0.13
131.Sedlecký Libor (FC Hombre) 1 0.13
132.Šmíd Jiří (FC TBC) 1 0.13
133.Rosocha Lukáš (Czech Made B) 1 0.11
134.Šťastný Petr (FK Lochotín B) 1 0.11
135.Procházka Antonín (Pumidas B) 1 0.11
136.Adamčík Jan (FC Hombre) 1 0.11
137.Kašpar Václav (FC TBC) 1 0.09
138.Šoltys Miloslav (FC RS) 1 0.08
139.Rogaczewski Jan (FC TBC) 1 0.08
140.Kalina Pavel (Tahouni) 1 0.08
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - Městský Přebor

hráčo/zz
1.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.32 7.76
2.Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 2.5 4
3.Lev Luboš (Czech Made B) 2.6 5
4.Běl Michal (FC Blizzard) 2.62 13
5.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3.29 7
6.Motyčka Tomáš (FC Kojak) 3.33 9
7.Šlauf Jiří (FC Inter Plzeň) 3.71 7
8.Hanuš Jaromír (Pumidas B) 3.78 9
9.Mráz Jiří (FC Splávek B) 3.8 10
10.Kalina Pavel (Tahouni) 3.97 12.6
11.Šoltys Miloslav (FC RS) 4.08 12
12.Rogaczewski Jan (FC TBC) 4.5 12
13.Hanuš Lukáš (Pumidas B) 5.25 4
14.Sedlecký Libor (FC Hombre) 5.4 5
15.Bochníček Tomáš (FK Lochotín B) 6 4
16.Dzurnak Rado (Dragonflies of Pilsen B) 6.2 10
17.Křížek Daniel (FC Hombre) 7.43 7
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993