Poslední odehrané kolo

Pumidas B - FC Splávek          4 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018 | 13:00

Barcal Jan 3
Lhoták Zdeněk 1
Brejcha Pavel
Konáš David
Pata Tomáš
Vyleta Marcel
Šik Michal 2
Djemali Bojan 1
Koc Václav 1
Mašek Radek 1
Krákora David
Kubík Jan
Říšský František
Svoboda Jaroslav
Veselý Tomáš

FC Kojak - Dragonflies of Pilsen          2 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 09:00

Dvořák Antonín 1
Šoltys Miloslav 1
Ježek Richard
Řezáč Karel
Strejček Matěj
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel
Hejda Radek 2
Kopcsák Jozef 1
Bílý Radek
Bittermann Zdeněk
Bruml Martin
Kepka Karel
Krejča Jan

FC Palasio Plzeň - FK Lochotín B          3 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 10:00

Vávra Tomáš 2
Hradecký Dominik 1
Votýpka Petr
Štolle Dominik
Svítil Ondřej
Suchý Vojtěch
Souček David
Kovářík Jan
Hulina Patrik
Ždych Jakub
Fürbacher Karel 1
Kocour Jakub 1
Holý Michal
Kolouch Petr
Mičkal Patrik
Tříska Jakub

FC Inter Plzeň - SK Nová Ves          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 10:00

Duchoň Radek 2
Brejcha Vladimír 1 ŽK
Grubr Tomáš
Kalabza Pavel
Krejčík Stanislav
Stuchlík Petr
Šebek Jan ŽK
Jiroušek Jakub 1 ŽK
Klůc Martin 1
Boči Martin
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Holeček Tomáš
Janovský Petr
Kubeš Pavel
Štefánek David ŽK

Czech Made B - Tahouni          11 : 2    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018 | 13:00

Malý Adam 4
Bendl Petr 2
Eršek Roman 2
Suja Ján 2
Touš Ondřej 1
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Juha Petr 1
Petričko Pavel 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

FC Blizzard - The Wankers B          2 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
14. 10. 2018 | 16:00

Nohejl Michal 1
Procházka Jan 1
Běl Michal
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Kukačka František
Pecháček Jakub
Matlák David 2
Angermayer Patrick 1
Kratochvíl Václav 1
Kroc Jakub 1
Gita Tomáš
Kravčík Pavel
Sinkule Michael

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Czech Made B 6 6 0 0 30 : 9  ( 21 ) 18
2. FC Palasio Plzeň 6 5 1 0 38 : 13  ( 25 ) 16
3. FC Kojak 7 5 0 2 36 : 18  ( 18 ) 15
4. FK Lochotín B 6 4 1 1 30 : 15  ( 15 ) 13
5. FC Inter Plzeň 7 4 0 3 29 : 23  ( 6 ) 12
6. The Wankers B 7 3 1 3 21 : 29  ( -8 ) 10
7. Dragonflies of Pilsen 7 2 2 3 31 : 29  ( 2 ) 8
8. FC Splávek 7 2 2 3 29 : 36  ( -7 ) 8
9. FC Blizzard 7 2 1 4 18 : 20  ( -2 ) 7
10. Pumidas B 7 1 0 6 23 : 45  ( -22 ) 3
11. Tahouni 7 1 0 6 18 : 53  ( -35 ) 3
12. SK Nová Ves 6 0 2 4 9 : 22  ( -13 ) 2

Střelci

# jméno góly g/z
1. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 12 2
2. Křížek Michael (FC Kojak) 10 3.33
3. Holý Michal (FK Lochotín B) 10 2
4. Barcal Jan (Pumidas B) 10 1.67
5. Touš Ondřej (Czech Made B) 9 1.8
6. Strejček Matěj (FC Kojak) 9 1.8
7. Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 8 1.33
8. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 7 2.33
9. Mattas Tomáš (Dragonflies of Pilsen) 7 1.4
10. Bendl Petr (Czech Made B) 7 1.17

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 1.5 6
2. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2.6 5
3. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 2.7 3
4. Běl Michal (FC Blizzard) 2.9 7
5. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3 3
6. Vavřička Pavel (FC Inter Plzeň) 3 3
7. Kalabza Pavel (FC Inter Plzeň) 3.5 4
8. Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3.7 6
9. Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 4 4
10. Sinkule Michael (The Wankers B) 4.5 6