Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Pohár APF 2018/19

Organizační informace k novému ročníku poháru APF.

Maximum týmů: 27

Hrací systém:
Základní část se odehraje jednokolově každý s každým ve 3 skupinách. Hrací doba 1 x 25 min. Týmy na 1. až 5. místě skupiny postupují do následného play off, spolu s nimi nejlepší na 6.místě. Osmifinále se hraje na jeden zápas 2 x 25 minut, čtvrt a semifinále na dva zápasy 2 x 25 minut. Finále (jediný zápas) se odehraje v první polovině března 2019 pravděpodbně na Lokomotivě stejně jako finále Krajského přeboru. Vítěz bude hrát o Superpohár v dalším roce.

Startovné:
2 000 Kč. Ze startovného se hradí veškeré náklady základní části vč. pohárů a cen pro první týmy. Úhradu play-off zajišťuje APF.

Haly:
Hrát se bude na Lokomotivě, na Slavii a 31.ZŠ.

Termíny:
V administraci bude možné se opět přihlásit do poháru APF, který se hraje během zimní přestávky městských soutěží. Tým je přihlášen, pokud se přihlásí v administraci a zaplatí startovné na účet. Uzávěrka přihlášek je 31. 10. 2018. Termíny zápasů v poháru APF jsou závazné a nelze je odložit, pokud víte, že některý z víkendů jste celý tým mimo, napište to do vytvoření rozpisu na stk@futsalpm.cz, v případě možností bude k tomuto přihlédnuto. Na svoji soupisku do poháru APF je možné zapsat jakéhokoliv hráče, který nehraje v poháru za jiný tým. V poháru APF nelze hostovat. Zároveň se na vaši soupisku nepropíšou vaši hosti ani hráči z B,C-týmu, ty je nutné na soupisku doplnit. Je možné zaregistrovat i nové hráče, kteří budou přiřazeni na jarní část soupisky. Uzávěrka soupisek pro pohár APF je 16. 11. 2018.

Povinnosti:
Hráči jsou povinni nosit na zápasy poháru registračky pro ověření totožnosti.
V poháru APF je povinnost mít chrániče, stejné dresy, šortky i stulpny, jinak hráč nebude připuštěn k utkání.
Jediná povolená obuv jsou sálovky.

Více v propozicích. Budou brzy zveřejněny.

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993