Foto
Organizace Pohár

Pohár APF startuje v neděli

Do poháru se nám pro letošek přihlásilo jen 18 týmů. Největším důvodem byla samozřejmě opatření, která Pohár APF budou provázet. Do utkání tak mohou nastoupit jen hráči, kteří splňují požadavky MZČR o bezinfekčnosti. Do letošního Poháru se tak nepřihlásil třeba obhájce prvenství 19/20 FC Inter Plzeň. Další ročník se uskutečnit nemohl.

A jak se bude hrát?

Skupina A: FC DAB, The Wankers, STB, FC Blizzard, Warriors, FC Fighters, Moes & Dragonflies, DTJ Klabava, FC Vallecas

Skupina B: FC Jerigo 1994 Plzeň, FC Palasio Plzeň, Czech Made, 3 promile, FC Persie, FbC Bory 2010, Tigons, Do Dna, Tahouni

Základní část soutěže se hraje ve 2 skupinách po 9 týmech, ve kterých se utká jednokolově každý s každým. Následuje play-off pro 12 nejlepších týmů – 2 nejlepší týmy z každé skupiny postupují přímo do čtvrtfinále, týmy na 3.-6. místě z každé skupiny postupují do osmifinále. Hrací doba zápasu bude 1x25 minut v základních skupinách, 2x25 minut v play-off.

Osmifinále se hraje na jeden zápas. Při nerozhodném výsledku následuje ihned penaltový rozstřel. Čtvrtfinále a semifinále se hrají na dva zápasy. Kritéria postupu v součtu z obou utkání: 1. počet bodů 2. rozdíl branek 3. penaltový rozstřel

Finále se hraje na jeden zápas. Při nerozhodném výsledku se prodlužuje na 2x5 minut, poté případně následuje penaltový rozstřel.

Pozor na uzávěrku soupisek, která je 9.12.2021 ve 23:59 hodin. Prosím o vaši kontrolu všech hráčů na soupiskách.

Harmonogram:
9. 12. 2021 uzávěrka soupisek
11. – 18. 12. 2021 1. kolo
15. 1. 2022 ukončení základních skupin
23. 1. – 6. 3. 2022 play-off

Sledujte tak https://futsalpm.cz/rozpis kde již v úterý bude znám přesný rozpis zápasů.

Přesné propozice najdete na webu v sekci Dokumenty -> https://futsalpm.cz/dokumenty

Bezinfekčnost - podmínky pro účast při zápase:
1) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu.
2) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba nařízené izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
3) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, pokud jde o osobu:
- mladší 18 let věku
- která se nemůže očkovat proti onemocnění covid-19 pro kontraindikaci
- která již započala očkování (1.dávka)

Pokud máte jakékoliv otázky... pište na info@futsalpm.cz