Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Mistři třetích tříd jsou FC DAB a Tvoje máma

Letošní třetí třídy máme dohrány! Mistři třetích tříd se stávají nováčci FC DAB a Tvoje máma. Oba postupují do dvojek. Pojďme se podívat na oba mistry v našem článku.

3.A: V soutěži kraloval nováček, který do letošního ročníku postoupil ze čtvrtých tříd. FC DAB tak zatím druhou sezónu znovu na prvním místě. Tento tým složený převážně z junirských hráčů ligového Interobalu se opravdu svoji hrou baví. DOkazují to i jejich velmi aktivní sociální sítě. Dabaři mají na svém kontě 13x výhru, 2x remízu a 3x prohru s celkovým bodovým ziskem 41 bodů skupinu A vyhrál o 6 bodů nad druhým FC 11° Excelent. Střelecky se týmu také dařilo a překonal hranici 100 gólů za sezónu... se skóre 108:58. Nejlepším střelcem týmu se stal Karlos Schleis, který nastříle 29 gólů. DAB tak může v další sezóně ukázat svoji kvalitu a pokusit se o titul zabojovat i ve druhých třídách.

Facebook týmu FC DAB → ZDE
Instagram týmu FC DAB → ZDE

3.B: Druhá skupina třetích tříd má také vítěze, který byl v letošní sezóně ve trojkách nováčkem. Týmu Tvoje máma se povedlo soutěž vyhrál a stát se mistrem, který postupuje do dvojek. Tým 14x vyhrál, 2x remizoval, 2x prohrál a získla tak 44 bodů. I ve 3.B třídě se povedlo překonat hranici 100 gólů. Tvoje máma jich nastřílela 109 a dokonce obdržela jen 33 gólů. Nejlepším brankářem týmu a zároveň celé soutěže se stal Viktor Čižmar. Nejlepším střelcem týmu se stal David Mařík, který dal 26 gólů. I Tvoje máma tak má šanci ukázat svoji sílu v dalším roce o třídě lepší soutěži.

PŘEDÁVÁNÍ CEN"Předběžně si pište do diářů  předávání cen, pátek 29 června 2018 v podvečer. Šeříkovka je zavřená a hledáme vhodné prostory. Přesný termín a ofociální zpráva příjde v pondělí 11. června na našem webu www.futsalpm.cz" - Michael Sinkule

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU → ZDE

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU → ZDE

SLEDUJ NÁS NA YOUTUBE → ZDE

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993