Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Exdivizní týmy Do Dna a Lochotín v neděli proti sobě! Vyhrál Lochotín

V neděli večer se proti sobě postavila dvojice týmů, která minulý rok hrála ještě Divizi C. Tým Do Dna proti FK Lochotínu. V celém utkání byla jasně vidět zkušenost, ktrou si týmy z vyšší soutěže přináší. Souboj tak byl napínavý od začátku do konce.

"Jsem samozřejmě rád, že takové týmy a hráči hrají náš Krajský přebor, protože i díky tomu, že APF nepatří do struktur FAČR můžeme na hřištích vidět kvalitní sestavy." - Michael Sinkule, místopředseda APF

Utkání nakonec bylo v prvním poločase vyrovnané 1:1, ale ve druhém poločase už zaúřádoval Lochotín a díky třem trefám vyhrál 1:4.

VIDEO ↓ Podívejte se na sestřih momentů ze zápasu ↓

https://www.facebook.com/futsal.plzen/videos/1850511114967077/

 

(ms)

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993