Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 14.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 19:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Program - SUPERPOHÁR APF

Sobota 27. ledna od 15 hodin vypukne další SUPERPOHÁR APF a to na Lokomotivě v Plzni.

 

 

Mezi zápasy se můžete těším na super vystoupení od cirkusu ŽONGLÉROS (www.zongleros.cz). Představení Jardy Jiráka, který umí perfektní kousky s Jojem. Posledním vystoupením bude taneční skupina Twin a jejich výborná choreografie.

Těšte se i na soutěž pro Vás týmy a hráče plzeňského APF. Přijďte se podívat alespoň z Vašeho týmu v 5ti hráčích a můžete vyhrát sud piva na Vaši dokopnou. A to je super lákadlo. Více již ve čtvrtek na naší FB stránce Futsal v Plzni

Těšíme se na Vás.

Program

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993