Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Máme rozlosováno! Jak vypadají soutěže?

Vše najdete dodatečně na onlajnu ZDE - https://goo.gl/eA5qFb

 

 

Soutěže rozlosovány takto:

KRAJSKÝ PŘEBOR

1. Pobřeží Kocoviny
2. Bee Sting
3. The Wankers
4. Exmet
5. Oranjes
6. UFK Slavoj
7. Pumidas
8. FC Remi
9. Do Dna
10. Czech Made
11. Rabbit
12. FC Playmakers
13. FK Lochotín
14. FC Splávek
15. FC UklizenozaVás
16. Del Fuego FC Holýšov
17. Dragonflies of Pilsen

MĚSTSKÝ PŘEBOR

1. FC Splávek B
2. FC Kojak
3. „baráž“
4. FK Lochotín B
5. FC TBC
6. Pumidas B
7. Dragonflies of Pilsen B
8. Czech Made B
9. FC Inter Plzeň
10. FC RS
11. Tahouni
12. FC Blizzard

1. A TŘÍDA

1. 3 promile
2. Del Fuego FC Holýšov B
3. Autobahn
4. FK Výkop
5. Bee Sting B
6. „baráž“
7. FC Psycho
8. Plzeňský ležák
9. SK Šeptem
10. FC Důraz

1. B TŘÍDA

1. Krvavá Tlačenka
2. Exmet B
3. Camerlengo CF
4. Green Rebels
5. The Wankers B
6. FC Playmakers B
7. SK Nová Ves
8. FC Fotbalisti
9. Drebins Team
10. Do Dna B

2. A TŘÍDA

1. FC Brush
2. Hurikáni
3. AC Shape
4. Czech Made C
5. Žraloci z Plzně
6. Bubudorf
7. Mafie Plzeň
8. FC Jerigo
9. FbC Bory
10. Nová Hospoda

2. B TŘÍDA

1. DTJ Klabava
2. Oranjes
3. Zlomený Kolo
4. Warriors
5. Tahouni B
6. Dream Team
7. Real Plzeň
8. Napalm
9. Do Ugandy jedou pandy
10. „baráž“

3. A TŘÍDA

1. Splávek C
2. NFC Wan
3. AFK Hradiště
4. TJ Bouda
5. FC DAB
6. „baráž 3“
7. Holá Beznaděj
8. Stars Plzeň
9. „baráž 2“
10. Persie

3. B TŘÍDA

1. Ogre
2. Moes
3. „baráž 2“
4. Faurecie
5. The Wankers C
6. STB
7. Nabídka dne
8. „baráž 3“
9. „baráž 3“
10. Kometa

4. A TŘÍDA

1. Stars Plzeň B
2. -
3. FC Predators
4. Levej výběr
5. FC Fotbalisti B
6. Šlapák CF
7. SK VSP
8. Seladons United
9. (Ne)závislí
10. Drebins Team B

4. B TŘÍDA

1. Manto
2. Vallecas
3. MD Elektronic
4. Paradox
5. No Star
6. Doubr Hůd
7. Veselá
8. BAF Žebrákův zen
9. Dream Team B
10. FC Bördelo Radčice

4. C TŘÍDA

1. FC LDN
2.  „baráž“
3. -
4. DEPO Team
5. FC Internazionale
6. FC TBC B
7. AC Bolevec
8. Real Plzeň B
9. Sokol Bolevec
10. Bidfood

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993