Asociace plzeňského futsalu o.s.

 • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

  V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

 • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

  Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

 • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

  Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

AKCE: Letní permanentka do fitka se slevou pro členy APF

Ahoj futsalisti, během minulého týdne se rozjelo partnerství s FITNESS HULK a WOLVERINE GYM. Bylo to těžké, ale podařila se nám vyjednal sleva pro Vás, naše hráče. Snažíme se tím zlepšit servis pro naše členy.

Chcete se dát před sezónou do kupy? Pro všechny členy APF jsme zařídili zvýhodněnou permanentku platnou do 31.8.2017 za 400 Kč!

 • Pořízení letní permanentky do obou těchto fitnessů za cenu 400,- Kč s platností do 31.8.2017. Registrovat se můžete v obou fitnessech již nyní.

 • Obě fitka jsou průchozí. Wolverine je na Borech, vedle Parkhotelu v hotelu Golden Fish. Hulk je na Lochotíně v areálu Plzeňky. S jednou permicí... můžete do chodit do obou.

Jak se registrovat? Přijdete do jakéhokoliv fitka a nahlásíte své jméno a řeknete, že jdete na akci APF (oni si vás vyhledájí na našem webu) Takže pro Vás nic těžkého.

Web FITNESS HULK: www.fitnesshulk.cz

Web WOLVERINE GYM: www.wolverinegym.cz

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993