Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Finále Krajského přeboru APF vyhrálo v prodloužení Pobřeží Kocoviny

Finále Krajského přeboru APF vyhrálo v prodloužení Pobřeží Kocoviny. Obhájce UFK Slavoj skončil druhý. 

V neděli 19. 3. 2017 bylo v Plzni na programu utkání finále Krajského přeboru. V tomto duelu se představil vítěz základní části tým Pobřeží Kocoviny a loňský obhájce UFK Slavoj.

Přejdeme k samotnému utkání.

Finále se hrálo na palubovce 31. ZŠ, což bylo pro mnohé překvapení, naštěstí to kvalitě utkání a atmosféře v hledišti neubralo. Lidé před zápasem marně tipovali favorita zápasu, jelikož oba týmy disponují obrovskou kvalitou a zkušenostmi. Po vyplnění zápisu o utkání, ale už někteří jedinci v hale tipovali spíše výhru Slavoje, protože tým Kocoviny se sešel pouze se sedmi hráči do pole, zatímco Slavoj byl v plné „zbroji“.

Chcete si přečíst celý článek? Klikněte ZDE

www.ceskyfutsal.cz

 

Obhájce UFK Slavoj skončil druhý

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993